Luxmed

Luxmed
ID wpisu: 26850
Dodano: 13.08.2018
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 382
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
154
Google
1
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Luxmed Lublin to centrum medyczne oferujące szeroki zakres usług medycznych, Lekarze specjaliści na NFZ, poradnie prywatne, badania, zabiegi. Dostępne są zabiegi chirurgiczne prywatnie, a także od niedawna medycyna estetyczna. Luxmed to wygodna obsługa i łatwa dostępność dla pacjentów korzystających z pomocy medycznej doraźnie, jak i dla tych, którzy zmagają się z przewlekłymi chorobami. Nowoczesne poradnie lekarskie odpowiadają na potrzeby i wyzwania zdrowotne częste w dzisiejszym świecie, gdzie coraz powszechniejsze stają się choroby cywilizacyjne.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: luxmedlublin.pl

Opinie o stronie luxmedlublin.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Portal internetowy, który prowadzimy powstał w celu stworzenia w Internecie miejsca, w jakim można znaleźć informacje o usługach medycznych w przychodniach, (...)
Potencja to dolegliwość, z którą mają kłopoty sporo panów. Czynniki mające wpływ na taki stan mogą być najróżniejsze, lecz leczenie czasem (...)
Aesthetic Med jest świetną kliniką, która obsługuje osoby z całego kraju i wykonuje zabiegi z działu chirurgii plastycznej. Jeśli interesuje Ciebie (...)
Państwo dr hab. Małgorzata Opoczyńska-Morasiewicz oraz dr med. Janusz Morasiewicz prowadzą wspólnie gabinet psychoterapeutyczny, psychiatryczny oraz (...)
Lekarz pediatra Dr med. Artur Luty kieruje gabinet pediatryczny mieszczący się w Lublinie, który proponuje konsultacje, badania i diagnostykę chorób (...)
Masaż jest to jedna z najstarszych metod wspomagania leczenia. Wywodzi się z Indii i Chin gdzie wchodził w zakres obrzędu religijnego. W dziele chińskim (...)
Klinika Sthetic, to wyjątkowe miejsce w Warszawie stworzone przez dr Aleksandrę Jagielską - międzynarodowego eksperta, wykładowcę i lekarza praktyka (...)
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepów firmy NEURON! Szukajcie ich w Warszawie! Jesteśmy obecni na rynku od wielu lat. Udało się nam uzyskać (...)