Luxmed

Luxmed
ID wpisu: 26850
Dodano: 13.08.2018
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 270
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
98
Google
1
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Luxmed Lublin to centrum medyczne oferujące szeroki zakres usług medycznych, Lekarze specjaliści na NFZ, poradnie prywatne, badania, zabiegi. Dostępne są zabiegi chirurgiczne prywatnie, a także od niedawna medycyna estetyczna. Luxmed to wygodna obsługa i łatwa dostępność dla pacjentów korzystających z pomocy medycznej doraźnie, jak i dla tych, którzy zmagają się z przewlekłymi chorobami. Nowoczesne poradnie lekarskie odpowiadają na potrzeby i wyzwania zdrowotne częste w dzisiejszym świecie, gdzie coraz powszechniejsze stają się choroby cywilizacyjne.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: luxmedlublin.pl

Opinie o stronie luxmedlublin.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Wszystkich właścicieli psów, kotów, a też małych ssaków oraz gadów zapraszamy do Centrum Zdrowia Zwierząt Marty i Dariusza Traczyków z Nowego (...)
Ortodentis, które mieści się w Łomiankach, prowadzi usługi w zakresie stomatologii zachowawczej i estetycznej, ortodoncji, protetyki i chirurgii (...)
W Opolu znajduje się siedziba gabinetu dentystycznego Rodentia. Jesteśmy profesjonalną oraz nowoczesną placówką, która świadczy pełen zakres (...)
Badania USG piersi (sutków), tarczycy, szyi, jamy brzusznej, układu moczowego, wątroby, pęcherzyka żółciowego, dróg żółciowych, nerek, trzustki, (...)
W Warszawie mieści się Gabinet medycyny estetycznej kierowany przez Szymona Hudyma chirurga specjalizującego się dermatologią estetyczną. Lekarz (...)
Szkoły rodzenia są dzisiaj standardem dla kobiet przygotowujących się do przebiegu porodu. Położna z doświadczeniem, stale rozwijająca swoją (...)
Przedstawiamy Państwu firmę Habilis z Warszawy. Zajmujemy się sprzedażą ortez i przeprowadzaniem rehabilitacji. Dysponujemy sprzętem firmy Saebo, (...)
Posiadająca siedzibę w Poznaniu firma PHU META-MED serdecznie zachęca Państwa do współpracy i zapoznania się ze swoją profesjonalną ofertą. (...)