Luxmed

Luxmed
ID wpisu: 26850
Dodano: 13.08.2018
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 488
CTR: 0.00%
203
Google
1
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Luxmed Lublin to centrum medyczne oferujące szeroki zakres usług medycznych, Lekarze specjaliści na NFZ, poradnie prywatne, badania, zabiegi. Dostępne są zabiegi chirurgiczne prywatnie, a także od niedawna medycyna estetyczna. Luxmed to wygodna obsługa i łatwa dostępność dla pacjentów korzystających z pomocy medycznej doraźnie, jak i dla tych, którzy zmagają się z przewlekłymi chorobami. Nowoczesne poradnie lekarskie odpowiadają na potrzeby i wyzwania zdrowotne częste w dzisiejszym świecie, gdzie coraz powszechniejsze stają się choroby cywilizacyjne.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: luxmedlublin.pl

Opinie o stronie luxmedlublin.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Nazywam się Maciej Jan Dokrzewski i jestem seksuologiem, andrologiem i terapeutą z wieloletnią praktyką w specjalizacji. Moim zadaniem jest uczynienie, (...)
Cierpisz z powodu bólu zęba, a może złamał Ci się w trakcie spożywania posiłku? Masz do usunięcia zepsutą ósemkę lub zamierzasz wymienić (...)
Wszystkich właścicieli psów, kotów, a też małych ssaków oraz gadów zapraszamy do Centrum Zdrowia Zwierząt Marty i Dariusza Traczyków z Nowego (...)
Pracujący w Toruniu doktor nauk medycznych Marek Jankowski oferuje pacjentom profesjonalne konsultacje dermatologiczne. W zakresie świadczonych usług (...)
W Zabrzu znajduje się siedziba firmy eMtiM, która działa na rynku medycznym od przeszło 20 lat. Oferowane przez na produkty i usługi kierujemy do (...)
Firma „ARNO-MED” Sp. z o. o. jest dystrybutorem wyspecjalizowanego sprzętu medycznego. Firma posiada wieloletnie doświadczenie w branży medycznej, (...)
Chcesz podarować swojemu dziecku zdrowy i piękny uśmiech? Zapraszamy do gabinetu stomatologicznego, jaki w Zgorzelcu prowadzi lek. stom. Małgorzata (...)
Specjalnością lekarza medycyny Mikołaja Pernaka jest medycyna estetyczna i chirurgia kosmetyczna. Doktor ukończył Uniwersytet Medyczny w Poznaniu (...)