Transport i spedycja oraz magazynowanie towarów

Transport i spedycja oraz magazynowanie towarów
Transport i spedycja oraz magazynowanie towarów
ID wpisu: 23434
Dodano: 26.01.2017
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 219
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
21
Google
19
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Specjalnie dla potrzeb klientów, potrzeb rynku i głównie w celu obniżenia kosztów zrealizowaliśmy pod Państwa zlecenia magazyn przeładunkowy, w którym realizujemy przeładunki towarów. Magazynowanie i transport teraz jedno i drugie realizujemy w firmie IMPET z Czermina. Ponadto spedycja, która w swojej ofercie posiada różne formy do przewozu towarów. Nasza firma to zestawy z naczepami o ładowności 24t, które także realizują transport drobnicowy towarów, i w tym przypadku idealnym rozwiązaniem jest magazynowanie towarów. Buforujemy ładunki drobnicowe aby zebrać je pod całopojazdowe zlecenie, które w całości przewozimy do celu. Transport Rumunia, Ukraina, Czechy, Mołdawia, Niemcy, Macedonia, Grecja, Bułgaria oraz inne kraje jak Węgry czy też transport krajowy, z różnych kierunków i do nich także systematycznie realizujemy nasze zlecenia.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.impet.biz

Opinie o stronie www.impet.biz (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Jeśli szukają Państwo rzetelnej kancelarii notarialnej, mogą skorzystać z oferty naszego biura notarialnego. Siedziba naszej kancelarii mieści się (...)
Jeżeli szukasz zajęcia pozaszkolne dla Twojego dziecka, które nie tylko będą wymagać dużego poświęcenia czasu, ale także przyniosą wymierne (...)
W ofercie firmy Makpol odnajdą Państwu ofertę z dziedziny odzieży używanej. Specjalizujemy się w imporcie odzieży z Wielkiej Brytanii, Szwecji, (...)
Przedsiębiorstwo VIZJO to wykwalifikowani pracownicy, jacy gwarantują najwyższą jakość usług i punktualną adaptację. Zapewniamy kompleksowe adaptacje (...)
Zachęcamy do poznania się z propozycją przyszykowaną przez E-Muzeum! W jego zbiorach dostaną Państwo wiele eksponatów z różnych epok. Jest to (...)
Firma Ra-lift w swojej ofercie posiada zwyżki, podesty, a także podnośniki nożycowe, podnośniki koszowe wynajem takiego sprzętu jest bardzo wygodny, (...)
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi wyjątkowymi produktami szklanymi, które przygotowaliśmy dla wszystkich klientów. Więcej informacji (...)
Opisujemy klientom Geoxx, to znaczy pracownię geologiczną. Firma działa w branży od 2010 roku. Jest doświadczona również kompetentna. Przeprowadza (...)