MWBC - szkolenia, coaching, doradztwo, marketing.

MWBC - szkolenia, coaching, doradztwo, marketing.
ID wpisu: 23370
Dodano: 19.01.2017
Kliknięć: 1
Wyświetleń: 649
CTR: 0.15%
73
Google
11
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Jesteśmy firmą specjalizującą się w szkoleniach z kompetencji interpersonalnych takich jak komunikacja, zarządzanie sobą w czasie, odkrywanie własnych predyspozycji zawodowych, asertywność, zarządzanie zespołem oraz kompetencji sprzedażowych. Organizujemy również szkolenia z marketingu internetowego prowadzone przez certyfikowanych trenerów Google takie jak AdWords od podstaw, AdWords dla zaawansowanych, Google Analytics. Jesteśmy trenerami biznesu, certyfikowanymi trenerami rozwoju osobistego, coachami i doradcami zawodowymi, wykładowcami wyższych uczelni. nasz zespół świadczy również pozostałe usługi marketingu internetowego takie jak: tworzenie i optymalizacja stron internetowych oraz płatna reklama w wyszukiwarkach.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: mwbc.pl

Opinie o stronie mwbc.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Lex Labor BHP Opole to gwarancja profesjonalnej i kompleksowej obsługi firm. Przedsiębiorstwo zajmuje się m.in. analizą szkodliwych czynników, przeprowadzaniem (...)
Działamy w tematyce kompatybilności elektromagnetycznej. Posiadamy rozbudowany dział zamkniętych szkoleń EMC, a w tym design for EMC i high speed (...)
Jako firma szkoleniowa z wieloletnim doświadczeniem na rynku pracy, polecamy Państwu kursy na: magazyniera, wózki widłowe, podesty ruchome. Nasi instruktorzy (...)
Z wielką przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę Szkoły Języków Obcych Level. Znajdujemy się w kilku miastach Polski: Bytomiu, Gliwicach, (...)
W sieci znajduje się pełen asortyment ofert pozycjonowania w rozmaitych cenach. Pozycjonowanie jest jedną z internetowych metod marketingu, która (...)
Jeżeli Twój problem dotyczy ochrony danych osobowych, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Mamy za sobą wieloletnie doświadczenie. Wybierając nas, masz (...)
U nas przeżyjesz prawdziwie niezapomniane chwile. Mamy na myśli to, że Ato Ventum Air jest jedyną szkołą lotniczą w Polsce, która posiada symulator (...)
Szkoła językowa w Tarnowskich Górach oferuje skuteczną i szybką naukę angielskiego online. Nasza oferta kursów języka angielskiego została przygotowana (...)