Coaching i Szkolenia CoachTrenerka

Coaching i Szkolenia CoachTrenerka
ID wpisu: 23146
Dodano: 20.12.2016
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 375
CTR: 0.00%
16
Google
14
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Prowadzenie szkoleń oraz usług coachingu dla firm i organizacji. Proces obejmuje analizę aktualnego stanu, bieżących potrzeb, wyznaczenie celów jakie firma chciałaby osiągnąć, przeprowadzenie szkolenia/coachingu oraz ocena rezultatów.
Coaching to jedna z najskuteczniejszych metod pozwalająca na podniesienie efektywności w działaniu oraz poprawę funkcjonowania przedsiębiorstwa/organizacji.
Aby dowiedzieć się więcej, zapraszamy na naszą stronę internetową.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: coachtrenerka.pl

Opinie o stronie coachtrenerka.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Potrzebujesz jednorazowej opinii prawnej? Bądź Kancelarii Radców Prawnych do stałej współpracy z Państwa firmą? Zapoznaj się z ofertą Kancelarii (...)
Jeśli szukacie Państwo uczciwej pomocy prawnej we Wrocławiu, zapraszmay do kontaktu z KANCELARIĄ ADWOKACKĄ ADWOKATA ŁUKASZA OPALIŃSKIEGO. Kancelaria (...)
Posiadająca siedzibę w Warszawie a oddział w Ostrowcu Świętokrzyskim firma GRADOS gorąco zachęca Państwa do współpracy i zapoznania się ze (...)
Zachęcamy do skorzystania z usług profesjonalnego biura detektywistycznego Walker z Giżycka. Walker świadczy swe usługi na terenie kraju oraz poza (...)
Odszkodowania Iridum – pomagamy w uzyskiwaniu odszkodowań powypadkowych w szczególności dla ofiar wypadków komunikacyjnych oraz dla poszkodowanych (...)
Kancelaria Notarialna Mariusza Cebulskiego z siedzibą w Gliwicach zaprasza Państwa do skorzystania ze swoich usług. Oferujemy wszelakie czynności (...)
Poszerz swoje kompetencje zawodowe z profesjonalnymi szkoleniami Domu Wiedzy. Wejdź na stronę dom-wiedzy.pl i wybierz coś z naszej oferty.Do wyboru (...)
Do podstawowych różnic miedzy tymi dwiema maturami należy fakt, iż stara matura była zdawana i oceniana przez nauczycieli uczących w danej placówce (...)