Coaching i Szkolenia CoachTrenerka

Coaching i Szkolenia CoachTrenerka
ID wpisu: 23146
Dodano: 20.12.2016
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 367
CTR: 0.00%
16
Google
14
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Prowadzenie szkoleń oraz usług coachingu dla firm i organizacji. Proces obejmuje analizę aktualnego stanu, bieżących potrzeb, wyznaczenie celów jakie firma chciałaby osiągnąć, przeprowadzenie szkolenia/coachingu oraz ocena rezultatów.
Coaching to jedna z najskuteczniejszych metod pozwalająca na podniesienie efektywności w działaniu oraz poprawę funkcjonowania przedsiębiorstwa/organizacji.
Aby dowiedzieć się więcej, zapraszamy na naszą stronę internetową.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: coachtrenerka.pl

Opinie o stronie coachtrenerka.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Deep Green to profesjonalne narzędzie internetowe. Koncentruje się na działaniach z zakresu doradztwa zawodowego. Wykorzystywane jest często jako (...)
Osoba poszkodowana może się ubiegać o należne jej odszkodowanie, w tym celu musi przesłać ubezpieczycielowi dokumenty. Na stronie zgłoszenie szkody (...)
W naszej firmie znajdziecie wszystko, aby uroczystość była jak z bajki. Dzięki tej ofercie zaoszczędzicie Państwo czas i pieniądze. Chcemy maksymalnie (...)
Kancelaria Adwokacka Dominik Baranowski mieści się w Zielonej Górze. Działalność Kancelarii w głównej mierze jest ukierunkowana na zapewnieniu (...)
Witamy w Kancelarii prawnej r.pr. Doroty Moros, która ma w swej ofercie kompleksową pomoc prawną z dziedziny szeroko pojętego prawa cywilnego, w tym (...)
OMEGA-LEX w Nysie to wszechstronna obsługa klientów w zakresie prawnym, księgowym oraz odszkodowań. Naszą strukturę tworzą trzy jednostki: Kancelaria (...)
Małe firmy, osoby fizyczne, które w większości prowadzą działalność gospodarczą zapraszamy do współpracy z BIUREM RACHUNKOWYM NOVUM S.C. w (...)
Bardzo dobrze zdajemy sobie sprawę z tego, jak w obecnych czasach dużą siłę przekazu ma obraz. W związku z tym od wielu lat zajmujemy się produkowaniem (...)