Coaching i Szkolenia CoachTrenerka

Coaching i Szkolenia CoachTrenerka
ID wpisu: 23146
Dodano: 20.12.2016
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 346
CTR: 0.00%
16
Google
14
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Prowadzenie szkoleń oraz usług coachingu dla firm i organizacji. Proces obejmuje analizę aktualnego stanu, bieżących potrzeb, wyznaczenie celów jakie firma chciałaby osiągnąć, przeprowadzenie szkolenia/coachingu oraz ocena rezultatów.
Coaching to jedna z najskuteczniejszych metod pozwalająca na podniesienie efektywności w działaniu oraz poprawę funkcjonowania przedsiębiorstwa/organizacji.
Aby dowiedzieć się więcej, zapraszamy na naszą stronę internetową.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: coachtrenerka.pl

Opinie o stronie coachtrenerka.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Profesjonalna i rzetelna pomoc dla osób prywatnych, firm i przedsiębiorstw - Andrzej Antczak, kancelaria Adwokacka w Bydgoszczy, woj. kujawsko pomorskie (...)
BANKIER24 to serwis, który powinien sprawdzić każdy, kto chce uzyskać kredyt gotówkowy, hipoteczny czy finansowanie dla firmy. Na stronie możesz (...)
Wszelkie czynności wynikające ze zobowiązań oraz chęci nadania im formy notarialnej realizuje w ramach prywatnej praktyki notariusz Aleksandra Buchaniewicz-Rydyńska, (...)
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą właśnie tej kancelarii prawnej. W ofercie kancelarii znajdziecie Państwo usługi w zakresie obejmującym między (...)
Oferujemy Państwu pomoc w uzyskaniu odszkodowania a terenie Wielkiej Brytanii. Robimy wszystko, aby nasz klient był w 100% zadowolony z naszej pomocy, (...)
CMT Advisory jest firmą działającą w sektorze doradztwa transakcyjnego i gospodarczego oraz świadcząca usługi z branży corporate finance. Obsługujemy (...)
Nasze usługi skierowane są do tych firm, które chciałyby znacząco polepszyć swoją efektywność działania. Gwarantujemy kompleksowe doradztwo, (...)
Skorzystaj z pomocy automatycznego doradztwa finansowego. Oferty na faktoring, pożyczki czy też kredyty otrzymasz w dowolnym dniu, oraz o dowolnej godzinie. (...)