Sąd Metropolitalny w Katowicach - www.lexcanonica.pl

Sąd Metropolitalny w Katowicach - www.lexcanonica.pl
Sąd Metropolitalny w Katowicach - www.lexcanonica.pl
ID wpisu: 22787
Dodano: 14.11.2016
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 195
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
20
Google
13
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Kancelaria Prawa Kanonicznego Lex Canonica z siedzibą w Jastrzębiu-Zdroju zapewnia pomoc w toku postępowań przed Sądami Biskupimi o unieważnienie małżeństwa kościelnego. Adwokat z kancelarii udziela porad i konsultacji prawnych obejmujących wszystkie zagadnienia prawa kanonicznego, pomaga przygotować się do złożenia skargi powodowej, sporządza pisma procesowe (skarga powodowa, odpowiedź na skargę). Zakres usług obejmuje również reprezentowanie Klientów w toku postępowań przed Sądami Biskupimi I oraz II instancji.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.lexcanonica.pl

Opinie o stronie www.lexcanonica.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Notariusz działa w Polsce jako osoba zaufania publicznego. Notariusz wykonuje czynności notarialne, dbając o zabezpieczenie stron, które zwracają (...)
Wrocławska kancelaria Limanówka Wrzeszcz swoim Klientom zapewnia wachlarz usług prawnych. Uzyskają tutaj Państwo doradztwo jak i pomoc w zakresie (...)
W Katowicach od wielu lat funkcjonuje Kancelaria Notarialna Tomasz Zapart. Oferuje ona pełen zakres usług zgodnych z etyką zawodową notariuszy oraz (...)
Nasza kancelaria adwokacka specjalizuje się we wsparciu prawnym osób fizycznych, a także małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Pomagamy szczególnie (...)
Kancelaria adwokacka Beaty Zawadzkiej-Kowalczyk zlokalizowana w Tczewie zaprasza klientów indywidualnych oraz firmowych, którzy potrzebują pomocy prawnej. (...)
Kancelaria adwokacka Artura Pietraszkiewicza mieści się w Suwałkach. Specjalizuje się w sprawach karnych, cywilnych oraz rodzinnych. Adwokat zajmuje (...)
Kancelaria adwokacka Mariusz Wysocki z Wrocławia sprawuje pełną obsługę prawną klientom indywidualnym oraz firmom. Prowadzi sprawy, związane z (...)
Adwokat Kamil Flatow prowadzi swoją kancelarię prawną w Warszawie, a jej filia mieści się w Płocku. Obsługuje osoby fizyczne oraz klientów biznesowych, (...)