kancelaria.tarnow.pl - radca prawny w Tarnowie

kancelaria.tarnow.pl - radca prawny w Tarnowie
ID wpisu: 22336
Dodano: 29.09.2016
Kliknięć: 82
Wyświetleń: 888
CTR: 9.23%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
314
Google
98
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 4.95 (79 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Radca prawny Tomasz Leśniak i radca prawny Agata Baran wykonują praktykę prawniczą zarówno na terenie miasta Tarnów, gdzie posiadają swoje kancelarie, jak i też w dowolnym miejscu Polski. Prawnicy ci oferują pomoc prawną m.in. z zakresu prawa pracy, prawa administracyjnego, prawa rodzinnego i prawa cywilnego. Radcy prawni mogą reprezentować swoich klientów w sądach powszechnych i urzędach państwowych.
Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej tych prawników.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.kancelaria.tarnow.pl

Opinie o stronie www.kancelaria.tarnow.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Adwokat S. Doniec, absolwent wydziału prawa na Uniwersytecie Rzeszowskim, w 2014 r. otworzył własną kancelarię adwokacką w Gorlicach, Dwa lata później (...)
Jeśli interesują Cię usługi notariusza to zapraszam do odwiedzania mojej kancelarii znajdującej się w Katowicach. Każdy kto chce skorzystać z (...)
Warszawska szkoła Legal Edge specjalizuje się w prowadzeniu specjalistycznych kursów języka angielskiego dla prawników. Lekcje odbywają się w siedzibie (...)
Kancelaria adwokacka SosnowskiLegal nadzoruje proces rejestracji spółek i świadczy usługi prawne podmiotom biznesowym z Polski i środowiska międzynarodowego. (...)
Przedstawiamy Państwu Kancelarię Prawną Rafał Kufieta. Nasza siedziba znajduje się we Wrocławiu. W ramach działalności Kancelarii specjalizujemy (...)
Nasza kancelaria radcowska oferuje kompleksową obsługę prawną na rzecz przedsiębiorców i klientów indywidualnych. Zajmujemy się prawem rodzinnym, (...)
Jeśli są Państwo zainteresowani stwierdzeniem nieważności małżeństwa kościelnego, to nasza Kancelaria Kanoniczna Michał Poczmański znajdująca (...)
Kancelaria Notarialna Notariusz Ewa Kulesza to miejsce gdzie otrzymacie Państwo dokładne informacje o dokumentach niezbędnych do sporządzenia aktu (...)