kancelaria.tarnow.pl - radca prawny w Tarnowie

kancelaria.tarnow.pl - radca prawny w Tarnowie
ID wpisu: 22336
Dodano: 29.09.2016
Kliknięć: 85
Wyświetleń: 959
CTR: 8.86%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
318
Google
100
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 4.95 (82 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Radca prawny Tomasz Leśniak i radca prawny Agata Baran wykonują praktykę prawniczą zarówno na terenie miasta Tarnów, gdzie posiadają swoje kancelarie, jak i też w dowolnym miejscu Polski. Prawnicy ci oferują pomoc prawną m.in. z zakresu prawa pracy, prawa administracyjnego, prawa rodzinnego i prawa cywilnego. Radcy prawni mogą reprezentować swoich klientów w sądach powszechnych i urzędach państwowych.
Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej tych prawników.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.kancelaria.tarnow.pl

Opinie o stronie www.kancelaria.tarnow.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Zapewniamy w kancelarii prawnej Matan wykonanie usług prawnych w ramach takich dziedzin prawnych jak prawo zamówień publicznych, własności intelektualnej, (...)
Prawo gospodarcze, handlowe, cywilne, upadłościowe, przewozowe, podatkowe i administracyjne to główne dziedziny działalności Kancelarii Radcy Prawnego (...)
Radca prawny Robert Małecki prowadzi kancelarię, która znajduje się w Tczewie. Specjalizuje się ona w obsłudze osób fizycznych oraz prawnych, przedsiębiorstw, (...)
Wrocławska kancelaria Limanówka Wrzeszcz swoim Klientom zapewnia wachlarz usług prawnych. Uzyskają tutaj Państwo doradztwo jak i pomoc w zakresie (...)
Pośrednictwem między Wierzycielem a Dłużnikiem zajmuje się bydgoska Kancelaria Komornicza z Komornikiem Sądowym mgrem Sławomirem Jaworskim. Przedsiębiorstwo (...)
Kancelaria Adwokacka Adwokata Jacka Sosnowskiego – pomoc w czynnościach rozwodowych, separacjach czy podziałach majątku. Kancelaria działająca (...)
Problemy z prawem pracy czy prawem cywilnym? Niezbędne mu temu jest zaczerpniecie porady doświadczonej kancelarii adwokackiej Adw, która wyciągnie (...)
Kancelaria Radcy Prawnego Maciej Puchała & Partnerzy współpracuje z polskimi oraz zagranicznymi firmami. Jej siedziba mieści się w Szczecinie a działalność (...)