kancelaria.tarnow.pl - radca prawny w Tarnowie

kancelaria.tarnow.pl - radca prawny w Tarnowie
ID wpisu: 22336
Dodano: 29.09.2016
Kliknięć: 91
Wyświetleń: 1131
CTR: 8.05%
398
Google
101
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 4.95 (86 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Radca prawny Tomasz Leśniak i radca prawny Agata Baran wykonują praktykę prawniczą zarówno na terenie miasta Tarnów, gdzie posiadają swoje kancelarie, jak i też w dowolnym miejscu Polski. Prawnicy ci oferują pomoc prawną m.in. z zakresu prawa pracy, prawa administracyjnego, prawa rodzinnego i prawa cywilnego. Radcy prawni mogą reprezentować swoich klientów w sądach powszechnych i urzędach państwowych.
Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej tych prawników.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.kancelaria.tarnow.pl

Opinie o stronie www.kancelaria.tarnow.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Na stronie internetowej znajdziecie Państwo informacje o Kancelarii Adwokackiej Joanna Kopala-Rosół, która znajduje się w mieście Jastrzębie-Zdrój. (...)
Strona internetowa Adwokat Głogów zawiera wiadomości o działalności kancelarii adwokackiej. Na wybranych zakładkach omówione zostały główne (...)
Szukają Państwo biegłego doradztwa prawnego w zakresie prawa nieruchomości lub prawa spółdzielczego i wspólnot mieszkaniowych? Być może chcą (...)
Specjalizujemy się w obsłudze prawnej spółek prawa handlowego oraz dochodzeniu roszczeń przedsiębiorców. Usługi Kancelarii skierowane są również (...)
Kancelaria Adwokacka Olszański prowadzi swoją działalność od 2002 roku na ternie Łodzi. Jej siedziba znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie (...)
Kancelaria Notarialna Zbigniew Krawczak podejmuje się dopełnienia szeregu czynności notarialnych wobec spraw, jakim należy nadać formę prawną. (...)
Notariusze K.Borten i R.Jabłoński Łódź od 30 lat wykonują czynności notarialne w kancelarii notarialnej w centrum Łodzi. Kancelaria zajmuje się (...)
Poszukujesz kancelarii prawnej w Tarnowskich Górach? Jeśli tak, to sprawdź ofertę Kancelarii Adwokatów i Radców Prawnych „Wyląg” Spółka Partnerska. (...)