Witryna kancelarii w Dąbrowie Górniczej i Jastrzębiu-Zdroju.

Witryna kancelarii w Dąbrowie Górniczej i Jastrzębiu-Zdroju.
ID wpisu: 21748
Dodano: 27.07.2016
Kliknięć: 84
Wyświetleń: 1565
CTR: 5.37%
659
Google
60
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 4.5 (34 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Prezentowana strona internetowa wchodząca w skład przedsiębiorstwa w postaci kancelarii adwokackiej zawiera informacje o zakresie i rodzaju świadczonych usług prawniczych oraz miejscu ich wykonywania. Biuro główne jest położone w miejscowości Dąbrowa Górnicza zaś dodatkowo w miejscowości Jastrzębie-Zdrój położone jest biuro filii kancelarii. Adwokat wykonuje usługi polegające przede wszystkim na: sporządzaniu opinii prawnych, udzielaniu porad prawnych, redagowaniu umów gospodarczych, reprezentowaniu klientów w postępowaniach sądowych ( m.in. sprawy cywilne i rodzinne, sprawy pracownicze, sprawy z ubezpieczeń społecznych, sprawy karne i karnoskarbowe ) gdzie występuje jako obrońca oskarżonego lub pełnomocnik pozwanego, powoda tudzież uczestnika postępowania nieprocesowego. Adwokat informuje, że występuje w imieniu klientów przed organami administracji publicznej i sądami administracyjnymi sporządzając odwołania od decyzji, a następnie skargi w oparciu o przepisy prawnej prawa administracyjnego. Do rodzaju świadczonych usług zaliczyć należy także sporządzanie wszelkiego rodzaju aktów prawnych związanych z obrotem prawnym takich chociażby jak: umowy cywilnoprawne, umowy gospodarcze, regulaminy, umowy spółek, ogólnych warunków sprzedaży, czy też pismo procesowych takich jak: pozew o zapłatę, pozew o rozwód lub separację, wniosek o przysposobienie, o stwierdzenie zasiedzenia, o wszczęcie egzekucji, o podział majątku i zniesienie współwłasności. Szczególną uwagę adwokat poświęca przepisom prawnym regulującym wykonywanie i świadczenie usług za pośrednictwem sieci internetowej w tym zwłaszcza sporów wynikłych z dokonywania płatności on-line. Wszystkie wymienione usługi są wykonywane co do zasady osobiście przez adwokata w biurze w Jastrzębiu-Zdroju lub Dąbrowie Górniczej w godzinach ich urzędowania lub w innych porach ustalonych osobiście z adwokatem. Miejscem wykonywania usług prawnych jest terytorium Rzeczypospolitej Polskiej ze szczególnym uwzględnieniem woj. śląskiego
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.adwokatpytlewski.pl

Opinie o stronie www.adwokatpytlewski.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Oferujemy płytowe lutowane wymienniki ciepła SONDEX. Każdy z nich zbudowany jest z odpowiednio ułożonego pakietu płyt. Po złożeniu wymiennika (...)
W Nowym Dworze Gdańskim znajduje się siedziba Kancelarii Adwokackiej prowadzonej przez Macieja Hajdamowicza. Firma zajmuje się kompleksową obsługą (...)
Od wielu lat nasza kancelaria prawna zajmuje się pomocą prawną zarówno dla osób prywatnych jak i firm oraz instytucji różnego rodzaju. Mamy bardzo (...)
Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą Biura Rachunkowego Elżbieta i Daria Muszyńska. Jesteśmy rodzinną firmą, która swoją (...)
Nasza kancelaria prawna działa już ponad 10 lat na rynku. W tym czasie zbudowaliśmy tradycję oraz zdobyliśmy bogate doświadczenie w zakresie reprezentowania (...)
Doskonała oferta na usługi prawne, wyróżnia nas dyskrecja i zaangażowanie. Nasz adwokat jest bardzo dobrze przygotowany do radzenia sobie z nawet (...)
Celem funkcjonowania Zachodniopomorskiego Centrum Odszkodowań jest niesienie osobom poszkodowanym wsparcia w skutecznym dochodzeniu odszkodowań należnych (...)
Kancelaria Adwokacka powstała dzięki kooperacji Adwokatów: Lecha oraz Wojciecha Sobolewskich. Swoją aktywność prowadzi na obszarze Olsztyna, zapewniając (...)