Witryna kancelarii w Dąbrowie Górniczej i Jastrzębiu-Zdroju.

Witryna kancelarii w Dąbrowie Górniczej i Jastrzębiu-Zdroju.
ID wpisu: 21748
Dodano: 27.07.2016
Kliknięć: 81
Wyświetleń: 1370
CTR: 5.91%
518
Google
60
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 4.47 (32 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Prezentowana strona internetowa wchodząca w skład przedsiębiorstwa w postaci kancelarii adwokackiej zawiera informacje o zakresie i rodzaju świadczonych usług prawniczych oraz miejscu ich wykonywania. Biuro główne jest położone w miejscowości Dąbrowa Górnicza zaś dodatkowo w miejscowości Jastrzębie-Zdrój położone jest biuro filii kancelarii. Adwokat wykonuje usługi polegające przede wszystkim na: sporządzaniu opinii prawnych, udzielaniu porad prawnych, redagowaniu umów gospodarczych, reprezentowaniu klientów w postępowaniach sądowych ( m.in. sprawy cywilne i rodzinne, sprawy pracownicze, sprawy z ubezpieczeń społecznych, sprawy karne i karnoskarbowe ) gdzie występuje jako obrońca oskarżonego lub pełnomocnik pozwanego, powoda tudzież uczestnika postępowania nieprocesowego. Adwokat informuje, że występuje w imieniu klientów przed organami administracji publicznej i sądami administracyjnymi sporządzając odwołania od decyzji, a następnie skargi w oparciu o przepisy prawnej prawa administracyjnego. Do rodzaju świadczonych usług zaliczyć należy także sporządzanie wszelkiego rodzaju aktów prawnych związanych z obrotem prawnym takich chociażby jak: umowy cywilnoprawne, umowy gospodarcze, regulaminy, umowy spółek, ogólnych warunków sprzedaży, czy też pismo procesowych takich jak: pozew o zapłatę, pozew o rozwód lub separację, wniosek o przysposobienie, o stwierdzenie zasiedzenia, o wszczęcie egzekucji, o podział majątku i zniesienie współwłasności. Szczególną uwagę adwokat poświęca przepisom prawnym regulującym wykonywanie i świadczenie usług za pośrednictwem sieci internetowej w tym zwłaszcza sporów wynikłych z dokonywania płatności on-line. Wszystkie wymienione usługi są wykonywane co do zasady osobiście przez adwokata w biurze w Jastrzębiu-Zdroju lub Dąbrowie Górniczej w godzinach ich urzędowania lub w innych porach ustalonych osobiście z adwokatem. Miejscem wykonywania usług prawnych jest terytorium Rzeczypospolitej Polskiej ze szczególnym uwzględnieniem woj. śląskiego
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.adwokatpytlewski.pl

Opinie o stronie www.adwokatpytlewski.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Kancelaria Adwokacka Kancelaria Prawa Kanonicznego Lex Polonica & Lex Canonica to miejsce, w którym każda osoba znajdzie pomoc prawną w sprawach (...)
Nasza wrocławska kancelaria adwokacka wyspecjalizowana w prawie rodzinnym zapewnia rodzicom merytoryczne informacje dotyczące zachowania władzy rodzicielskiej. (...)
Wiele pism zdobywa moc prawną dopiero wtedy, gdy podpisze je notariusz. Akt notarialny potrzebny będzie Tobie np. w przypadku ustalenia rozdzielności (...)
Wszelakie informacje dotyczące usług komorniczych w Kępnie odnajdą Państwo na stronie internetowej komornika sądowego Janusza Bańbury. Na stronie (...)
Firma oferuje swoim klientom kompleksowe usługi związane z zapewnieniem bezpieczeństwa w firmie. Oferuje między innymi doradztwo związane z przepisami (...)
Szukasz kancelarii w Warszawie, która specjalizuje się w postępowaniach odwoławczych? W takim razie, koniecznie zajrzyj na naszą stronę internetową, (...)
Szkolenia biznesowe dla osób indywidualnych oraz firm. Firma Leadership specjalizuje się w szkoleniach z zakresu prowadzenia projektów, w szczególności (...)
Euro-system proponuje swoim obecnym i przyszłym klientom profesjonalne doradztwo w zakresie wdrażania systemów jakości oraz pozyskiwania certyfikatów (...)