Iluzjonista

Iluzjonista
Iluzjonista
ID wpisu: 20915
Dodano: 13.04.2016
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 233
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
34
Google
9
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 3 (2 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Iluzjonista to zawód dla osób umiejących sprawiać pozytywne wrażenie i potrafiących przyciągnąć uwagę innych osób. Taką osobowość ma właśnie Przemysław Lieskie, który jest iluzjonistą i komikiem w jednym. Wszystkie jego sztuki magiczne są przeprowadzane ze zręcznością magika i poczuciem humoru komika. To wyjątkowe połączenie zapewnia oryginalny spektakl.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.przemyslawlieske.pl

Opinie o stronie www.przemyslawlieske.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Chcesz zostać zauważony? Twoja firma potrzebuje efektywnej reklamy? Dobrze trafiłeś! Zarządzana przez Marcina Omelańczuka agencja See Yourself jest (...)
Dźwignica z Grudziądza to przedsiębiorstwo zajmujące się usługami z obszaru zleceń połączonych z zakupem i eksploatacją dźwignic, wind samochodowych, (...)
Profesjonalne pogotowie Zamkowe - Kluczyk, czynne 24h. Awaryjne otwieranie samochodów Warszawa. Uruchomienie auta, otwieranie mieszkań, dorabianie kluczy, (...)
Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży jak również montażu bram garażowych. Interesantom oferujemy osobiste konsultacje na wszelkim etapie inwestycji. (...)
Rzeszowskie biuro księgowe Officium to niezwykle doświadczona firma, która od 2005 roku dostarcza przedsiębiorcom usługi najwyższej jakości. Officium (...)
Podczas organizacji eventu niezbędne jest zadbanie o wszystkie niezbędne elementy, które zapewni firma Argentum Event. Długotrwały staż pracy podczas (...)
Vertoli to jednostka z Piotrkowa Trybunalskiego, która zajmuje się szeroko pojętą stolarką aluminiową. Wychodzimy na przeciw dzisiejszym trendom (...)
Odkomarzanie jest to oprysk przy użyciu opryskiwaczy spalinowych lub elektrycznych naszych ogrodów. Jest to zabieg który ma za zadanie zwalczyć owady (...)