szkolenia, firmy szkoleniowe, oferty szkoleń

szkolenia, firmy szkoleniowe, oferty szkoleń
szkolenia, firmy szkoleniowe, oferty szkoleń
ID wpisu: 1510
Dodano: 10.02.2010
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 2551
CTR: 0.00%
840
Google
32
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Interaktywny serwis branży szkoleniowej, zawierający szkolenia otwarte, szkolenia unijne, zamknięte i specjalistyczne z całej Polski, a także skupiający najlepszych trenerów i najlepsze firmy szkoleniowe. W portalu znajdują się również aktualne informacje dotyczące branży szkoleniowej, oferty pracy skierowane do trenerów szkoleniowych oraz giełda szkoleń.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.doskonalenie24.pl

Opinie o stronie www.doskonalenie24.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Zapraszamy na kurs maklerski przeznaczony dla osób zamierzających zdać egzamin na Maklera Papierów Wartościowych organizowany przez Komisję Nadzoru (...)
Firma STAY & PLAY z Małopolski specjalizuje się w przeprowadzaniu kursów z zakresu udzielania pierwszej pomocy, kierowanych do osób nie posiadających (...)
Czy wiesz że inni pracownicy korzystają ze szkolenia kadr ? W dzisiejszych czasach pracodawcy potrzebują pracowników bogatych w praktyczne umiejętności. (...)
Kapitalne miejsca na konferencje historyczną, sprawdź w portalu ofertę obiektów konferencyjnych, które świadczą usługi z zakresu obsługi cateringowej, (...)
Solidny ekonomista potrafi słusznie inwestować pieniądze. Ekonomia jest bardzo ważną sferą nauki. Wybierając się na radę o tematyce gospodarczej (...)
Zapraszamy na kursy prawa jazdy kat b. Oferujemy atrakcyjne ceny, promocje, raty, mat. profesjonalne nauczanie w bezstresowych warunkach. Mat. szkoleniowe (...)
Dzielnica Wawer stała się modnym miejscem do zorganizowania narady ze względu na oryginalnie powstałe przepiękne obiekty. Świetnym miejscem na zorganizowanie (...)
Pomieszczenia konferencyjne w krakowskich hotelach są bardzo na czasie. Marzysz o urządzeniu zgromadzenia biznesowego w Wieliczce wstąp na na nasz (...)