Szkolenia

Szkolenia
Szkolenia
ID wpisu: 14736
Dodano: 14.07.2014
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 506
CTR: 0.00%
49
Google
14
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (1/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Jesteśmy firmą, która zajmuje się realizowaniem profesjonalnych szkoleń z obszarów umiejętności sprzedażowych oraz obsługi klienta i umiejętności osobistych w biznesie. Nasze szkolenia mają na uwadze efektywność oraz przejrzystość i realizowany są na bazie autorskiego know-how, które zostało wypracowane przez psychologów praktyków. Proces szkolenia wspierany jest również przez wykorzystanie testów i kwestionariuszy.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.adamgnych.pl

Opinie o stronie www.adamgnych.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Profilem działalności Fundacji Rozwoju Rachunkowości jest organizacja szkoleń dotyczących między innymi księgowości, rachunkowości, finansów, (...)
W CoachingBalance oferujemy pełne wsparcie coachingowe dla firm oraz dla osób prywatnych. Naszym głównym zamiarem jest dostarczanie usług spełniających (...)
Michał Janiszek założył firmę INB Marketing, której jest jednocześnie właścicielem. Zajmuje się marketingiem internetowym oraz prowadzi coaching (...)
Szkolenia zamknięte dopasowane do indywidualnych potrzeb konkretnej grupy Uczestników, szkolenia otwarte dla wszystkich chętnych, szkolenia dla trenerów, (...)
Nasza firma od wielu lat specjalizuje się w realizowaniu profesjonalnych usług, które związane są ze szkoleniami BHP. Prowadzimy zarówno szkolenia (...)
„Habenda Windsurfing” to ośrodek wypoczynkowy znajdujący się w pobliżu miejscowości Łeba. W jego ofercie można znaleźć pole namiotowe o powierzchni (...)
Oferta naszej szkoły językowej obejmuje zajęcia indywidualne dla osób, które zaczynają naukę języka angielskiego, wznawiają naukę po dłuższej (...)
W ofercie przedsiębiorstwa szkoleniowego „Heuresis” klienci mogą znaleźć różnorodne szkolenia mające za zadanie poprawianie kwalifikacji managerów, (...)