Szkolenia

Szkolenia
Szkolenia
ID wpisu: 14736
Dodano: 14.07.2014
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 450
CTR: 0.00%
47
Google
14
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (1/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Jesteśmy firmą, która zajmuje się realizowaniem profesjonalnych szkoleń z obszarów umiejętności sprzedażowych oraz obsługi klienta i umiejętności osobistych w biznesie. Nasze szkolenia mają na uwadze efektywność oraz przejrzystość i realizowany są na bazie autorskiego know-how, które zostało wypracowane przez psychologów praktyków. Proces szkolenia wspierany jest również przez wykorzystanie testów i kwestionariuszy.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.adamgnych.pl

Opinie o stronie www.adamgnych.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

W ramach oferty naszej firmy, która działa na rynku szkoleniowym zapewniamy naszym klientom wygodne realizowanie kursów zawodowych, które pozwalają (...)
Studio Sztuki to policealne studium zawodowe, prowadzące działalność edukacyjną od 1992 roku i mieszczące się w Warszawie. W naszej szkole zdołacie (...)
Zabawy animacyjne dla dzieci i dorosłych to propozycje, które będziecie mogli poznać, jeśli zdecydujecie się na nasz kurs, w ramach którego przygotowujemy (...)
Centrum Języków Obcych Best od kilkunastu lat prowadzi nadzwyczaj efektywne kursy, w tym momencie już 28, języków obcych. Gruntownie przygotowani (...)
Zaufaj nam i przeprowadź inspekcję, certyfikację, notyfikację razem z nami. Ze względu na szeroki charakter naszej działalności jesteśmy w stanie (...)
Nasza firma Sirius Pro oferuje profesjonalne i kompleksowe usługi w obrębie e – commerce i e – marketingu. Działamy zawsze fachowo i terminowo. (...)
Swoją ofertę kierujemy do wszystkich tych, których interesuje angielski i niemiecki. Gdynia i Gdańsk to dwa miasta, gdzie znajdziecie Państwo nasze (...)
Szkoła językowa w Tarnowskich Górach oferuje skuteczną i szybką naukę angielskiego online. Nasza oferta kursów języka angielskiego została przygotowana (...)