Hurtownia plecaków i toreb.

Hurtownia plecaków i toreb.
Hurtownia plecaków i toreb.
ID wpisu: 12767
Dodano: 10.01.2014
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 610
CTR: 0.00%
110
Google
86
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (1/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 3 (2 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Nowoczesna i wyspecjalizowana w najnowsze maszyny szwalnicze szwalnia Bastian zajmie się szyciem każdego rodzaju plecaków, torebek, plecaków oraz innych towarów odzieżowych.

Bastian jest producentem torebek wszelakiej odmiany. Szwalnia zajmuje się szyciem toreb na zlecenie oraz oferuje własne wzorów. Producent torebek szyje torebki z przeróżnych materiałów i tkanin a także ze skóry i innych syntetyków.

Bastian szyje najprzeróżniejszej odmiany plecaki. Profesjonalnie stworzone wygodne plecaki odciążają odcinek lędźwiowy kręgosłupa dlatego znakomicie nadają się jako plecaki szkolne i rehabilitacyjne nie obciążają kręgosłupa.

Szyjemy torebki biznesowe na laptopy na papiery także dokumenty.

Hurtownia jest skora do współpracy wystarczy chwycić za słuchawkę przesłać wstępny projekt plecaka, torby albo odzieży, we wzorcowni szwalni stworzy się wzór dostarczonego przez użytkownika produktu. Dalej layout plecaka trafia do testów, jeśli porządnie przejdzie testy trafia do szwalni, gdzie w wykfalifikowany sposób szyją plecaki w ogromnych ilościach. Torby szyte są z dowolnego materiału, również według layoutów dostarczonych przez klienta.

Ręczymy za stan naszych toreb i plecaków, który jest wielokrotnie lepszy od plecaków i toreb z krajów dalekiego wschodu.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.bastian.pl

Opinie o stronie www.bastian.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Jesteśmy wiodącym wytwórcą stojaków reklamowych i ekspozycyjnych już od 1963 r. Zapraszamy Państwa serdecznie do kontaktu z przedsiębiorstwem (...)
20-letnie doświadczenie, fachowa wiedza, profesjonalny personel to kluczowe przymioty charakteryzujące firmę ELKA, co poświadcza przyznany jej certyfikat (...)
F.H.U. "B.Z-P.A.N" CZERWIŃSCY PAULINA CZERWIŃSKA Staroźreby to producent konstrukcji blaszanych, tj. garaże, wiaty, hale, ogrodzenia czy pokrycia (...)
Od ponad 20 lat, firma HITIN oferuje Państwu szereg usług polepszających jakość i wydajność w państwa firmach. W naszej ofercie znajdziecie Państwo (...)
Firma Elenergy specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości elektrofiltrów przystosowanych do przemysłowych instalacji energetycznych. Szeroka wiedza (...)
Sprawdź jak się prezentuje nowoczesne, najlepsze wyposażenie cukierni, wyposażenie piekarni. Jeżeli koniecznie zależy wam na wszystkim co najlepsze, (...)
Magazyn pełen towarów i ani miejsca, żeby wbić szpilkę? Coś jest nie tak, ale istnieje na to rada. Antresole i pomosty magazynowe. W ofercie naszej (...)
Najwyższa jakość produktów oraz usług - tylko w przedsiębiorstwie Usługi wykonawczo-projektowe Piotr Szwarclos z siedzibą w Odrano-Woli. Oferujemy (...)