IExpert - Ubezpieczenie odpowiedzialności zawodowej

IExpert - Ubezpieczenie odpowiedzialności zawodowej
IExpert - Ubezpieczenie odpowiedzialności zawodowej
ID wpisu: 11962
Dodano: 25.11.2013
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 1160
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
59
Google
16
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Zapraszamy serdecznie do iExpert – to tutaj można zakupić dopasowaną polisę ubezpieczeniową dopasowaną przez ekspertów. W iExpert można głównie zawrzeć umowę na polisy zawodowe – obowiązkowe OC oraz ubezpieczenia nadwyżkowe, majątkowe, na życie, NNW i inne. Dostępne są ubezpieczenia m.in. dla architektów, prawników, lekarzy, księgowych, doradców podatkowych. Agencja współpracuje z wieloma ubezpieczycielami. Agencja ma status Coverholder at LLOYD’S of London. Sprawdź jej ofertę już teraz!
Kategorie:

Podlinkuj stronę: iexpert.pl

Opinie o stronie iexpert.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Rachunkowość spędza sen z powiek niejednemu przedsiębiorcy. Znajomość przydatnych regulaminów, kruczków i niuansów, czy w końcu zapoznawanie (...)
Strona iform.pl jest wyjątkowym narzędziem w pracy osób, które zajmują się kadrami, podatkami i rozliczeniami. Jest to baza dokumentów, formularzy, (...)
Firma znana na polskim rynku jako Dobre Kredytowanie ma swoją siedzibę w Krakowie. Tam świadczy pomoc w pozyskiwaniu kredytów oraz innych form finansowania. (...)
Jeżeli bank odmawia ci pomocy finansowej, a potrzebujesz pożyczki, Zodiak Finanse pomoże ci jedynie w oparciu o twoją nieruchomość. Pożyczka pod (...)
Doradca Podatkowy Jacek Pukaluk przygotował dla Państwa ofertę świadczenia usług w zakresie doradztwa podatkowego oraz księgowości. Kancelaria (...)
Firma oferuje doradztwo w zakresie inwestycji na giełdzie. Głównym celem jest dostarczenie Państwu wiedzy na temat tego jak dokonywać analizy rynku (...)
Nasza firma działa na rynku wymiany walut od wielu lat. Obecnie prowadzimy sieć kantorów w północnej Polsce. Oferujemy również bezpieczne oraz (...)
W ramach oferty naszego banku oferujemy duży asortyment produktów zarówno dla klientów korporacyjnych oraz detalicznych. Zapewniamy między innymi (...)