KANCELARIA A.PAKULSKI doradztwo prawne

KANCELARIA A.PAKULSKI doradztwo prawne
KANCELARIA A.PAKULSKI doradztwo prawne
ID wpisu: 10980
Dodano: 09.10.2013
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 482
CTR: 0.00%
86
Google
6
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (1/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Kancelaria Prawna Adama Pakulskiego posiada dwa biura, które znajdują się w Krakowie oraz Kielcach. Zasadniczym celem naszej działalności jest świadczenie porad prawnych i obrona Klientów w procesach sadowych. Prowadzimy sprawy z zakresu prawa cywilnego, spadkowego, handlowego, administracyjnego, podatkowego karno-skarbowego i karnego. Reprezentujemy naszych Klientów przed przeróżnymi instytucjami, zarówno sądowymi jak i administracyjnymi. W ramach obsługi tworzymy projekty umów, pomagamy przy negocjacjach i udzielamy wszelkich innych konsultacji. Obsługujemy osoby prywatne, przedsiębiorców oraz spółki. Przygotowujemy wszelkiego typu pisma prawnicze (pozwy, wnioski, apelacje, umów, kontrakty i inne). Na stronie internetowej można odnaleźć więcej potrzebnych informacji.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: pakulskikancelaria.pl

Opinie o stronie pakulskikancelaria.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Firma świadczy usługi doradcze i szkoleniowe dla średnich i małych przedsiębiorstw. W ofercie klienci znajdą przygotowanie biznesplanów, opracowanie (...)
Nasi Klienci mogą liczyć na obsługę prawną spełniającą najwyższe standardy zawodowe i etyczne, świadczoną w oparciu o rzetelną, stale pogłębianą (...)
Warszawskie biuro rachunkowo-prawne Abicus zaprasza przedsiębiorstwa do współpracy. Abicus Sp. z o.o. oferuje kompletny zakres świadczeń księgowo-kadrowych (...)
KAUNAN Consulting - profesjonalne doradztwo finansowe. 25 banków i instytucji finansowych w jednym miejscu. Proponujemy - kredyty hipoteczne, kredyty (...)
Legalist Sp. z o.o. to profesjonalna firma zajmująca się zakładaniem spółek . Legalist Sp. z o.o. zatrudnia wielu doświadczonych pracowników (...)
Dziś firma ECO–EXPERT jest jedną z lepszych firm, która oferuje swoim klientom profesjonalne i w pełni specjalistyczne usługi z dziedziny ochrony (...)
W biurze Auctor JS dostaną Państwo pomoc prawną w ramach wielu dziedzin prawa. Prawnik Jacek Szok zagwarantuje obsługę w ramach prawa karnego, pracy, (...)
System Zarzadzania Środowiskowego ISO 14001 opublikowany został po raz pierwszy w 1996 roku na podstawie brytyjskiego standardu BS 7750. Zawiera szereg (...)