SŁAWOMIR JAMRÓZ kancelaria adwokacka rzeszów

SŁAWOMIR JAMRÓZ kancelaria adwokacka rzeszów
SŁAWOMIR JAMRÓZ kancelaria adwokacka rzeszów
ID wpisu: 9603
Dodano: 26.07.2013
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 600
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
89
Google
18
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Jamróz Sławomir. Kancelaria Adwokacka zlokalizowana jest w bliskiej odległości od centrum Rzeszowa, gdzie łatwo trafić także osobistym środkiem transportu jak i komunikacją zbiorową. Kancelaria zaświadcza rozległy zakres usług i porad prawnych, które skierowane są do przedsiębiorców i osób prywatnych. Zaświadczamy usługi prawne z aspektu prawa karnego, prawa handlowego, prawa administracyjnego, prawa rodzinnego oraz prawa gospodarczego. Reprezentujemy naszych klientów na procesach sądowych w sądach obu instancji. Porady prawne udzielane są w siedzibie kancelarii i przez Net. Całkowity opis usług kancelarii dostępny jest na witrynie WWW.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: kancelariajamroz.pl

Opinie o stronie kancelariajamroz.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

W Mysłowicach działa Kancelaria Adwokacka Ewy Czarnynogi. Firma oferuje usługi z zakresu prawa karnego, rodzinnego, cywilnego, pracy jak i administracyjnego. (...)
Kancelaria adwokata Michała Nizioła ma swoją siedzibę w Jaworznie. Podejmuje się szeregu różnych spraw, dotyczących zarówno prawa cywilnego, (...)
Jeśli na terenie Wrocławia szukają Państwo pomocy prawnej, prezentujemy indywidualną kancelarię adwokacką Dagmary Puciłowskiej! Swoim Klientom (...)
Kancelaria Notarialna Dorota Szuman-Krzych działa od 2008 r., a jej siedzibą jest Szczecin. zapewnia czynności notarialne dedykowane zarówno osobom (...)
Jeśli są Państwo zainteresowani stwierdzeniem nieważności małżeństwa kościelnego, to nasza Kancelaria Kanoniczna Michał Poczmański znajdująca (...)
Od wielu lat nasza kancelaria prawna zajmuje się pomocą prawną zarówno dla osób prywatnych jak i firm oraz instytucji różnego rodzaju. Mamy bardzo (...)
Kancelaria Notarialna Roman Tokarczyk wykonuje pełen zakres czynności notarialnych wynikających z polskiego prawa – m.in. wystawia akty notarialne, (...)
Kancelaria Adwokacka dr Beata Bieniek, zlokalizowana w Zabrzu, proponuje pomoc i obsługę prawną dla osób fizycznych, przedsiębiorców oraz instytucji (...)