Kursy angielskiego za granicą

Kursy angielskiego za granicą
Kursy angielskiego za granicą
ID wpisu: 9494
Dodano: 17.07.2013
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 1094
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
443
Google
11
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Szkoła językowa Clubclass Residential Lenguage na Malcie oferuje Państwu możliwość szybkiej nauki angielskiego. Nauka języka za granicą gwarantuje szybkie jego opanowanie a dzięki przebywaniu w wielonarodowościowym środowisku można szlifować język także poza zajęciami.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.angielskinamalcie.pl

Opinie o stronie www.angielskinamalcie.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Strona "Szkoła w USA - porady i wskazówki" skupia się na przekazaniu najważniejszych informacji potencjalnym uczestnikom programu Rok szkolny w USA. (...)
Zapraszamy na strony gdyńskiego wydziału Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku. Uczelnia oferuje studia licencjackie, magisterskie oraz studia podyplomowe (...)
Zachęcamy wszystkich rodziców, do zapisania swoich pociech do naszego Przedszkola artystycznego Marzenie. Szeroki program zajęć dodatkowych, male (...)
Strona internetowa Zespołu Szkół Ekonomicznych w Toruniu w której skład wchodzą "Technikum nr 1" i "Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 1". Na naszej (...)
Przedstawiamy cudowne miejsce na Warszawskim Wilanowie, które wypełnione jest radością, zabawą i uśmiechem. Kadrę która z oddaniem oraz odpowiedzialnością (...)
W Szkole Europejskiej działa Anglojęzyczna Szkoła Podstawowa, która oferuje dzieciom możliwość zyskania certyfikatów Cambridge już od czwartej (...)
Wspaniale jest móc porozmawiać z ludźmi z różnych obcych krajów. Popularność języka angielskiego sprawia, że z większością z nich możemy (...)
Pierwsze w Szczecinie przedszkole o profilu sensoryczno- artystycznym. Postęp cywilizacyjny spowodował, że coraz częściej występują u dzieci różnego (...)