PIASKOWSKI Skup złomu

PIASKOWSKI Skup złomu
PIASKOWSKI Skup złomu
ID wpisu: 9456
Dodano: 16.07.2013
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 570
CTR: 0.00%
101
Google
14
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (1/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Skup surowców wtórnych w Warszawie udostępnił aż dwa punkty, w których możesz sprzedać złom żelazny oraz metale kolorowe, zużytą pralkę lub zmywarkę, żeliwo albo makulaturę. Recykling surowców wtórnych jest istotną częścią ochrony środowiska i pozwala ponownie wykorzystać na przykład złom oraz makulaturę w przemyśle. Współdziałamy z Klientami nie tylko z okolic Warszawy- ochoczo podejmiemy współpracę także z Kontrahentami z sąsiednich miejscowości. Jeśli towar jest dużych rozmiarów bądź zamierzasz przekazać nam dużą ilość surowców wtórnych- sami zatroszczymy się o ich transport do naszego skupu. działamy w zgodzie z zasadami prawnymi obowiązującymi w obrocie surowcami wtórnymi. Zapraszamy na nasza stronę, gdzie odkryjesz jeszcze więcej argumentów, które przekonają Cię, że należałoby nawiązać z nami kontakt.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.skupsurowcowwtornych.waw.pl

Opinie o stronie www.skupsurowcowwtornych.waw.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Nasza firma od 8 lat specjalizuje się w handlu, transportowaniu oraz składowaniu węgla opałowego wydobywanego w Śląskich kopalniach węgla kamiennego (...)
Cięcie metali, spawanie, formowanie czy mnóstwo innych prac z zakresu obróbki metali, w tym także stali – o tym wszystkim wolno poczytać na stronie. (...)
Certyfikaty Solidna Firma to specjalne wyróżnienie dla firm poświadczające rzetelność i wiarygodność przedsiębiorstwa. Certyfikat stanowi potwierdzenie (...)
EMPAS do dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo w województwie mazowieckim. Produkujemy oraz sprzedajemy najwyższej klasy preparaty do chemicznej (...)
Jeśli chcesz skutecznie pozbyć się niechcianego owłosienia na dowolnej partii ciała - zapraszamy na zabiegi depilacji laserowej lub epilacji IPL (...)
Prowadzenie spraw rozwodowych, podział majątku dobry prawnik w twoim mieście sprawdź w katalogu pod hasłem - prawo. Prawnik Bydgoszcz doświadczenie (...)
Praca to istotny element życia każdego człowieka, spędzamy w niej większość życia, dlatego istotne jest, by dawała poczucie satysfakcji zarówno (...)
Serwis Repaired zajmuję się kompleksową naprawą notebook'ów, netbook'ów i tabletów wszystkich marek. U nas zawsze diagnoza jest bezpłatna, (...)