PIASKOWSKI Skup złomu

PIASKOWSKI Skup złomu
PIASKOWSKI Skup złomu
ID wpisu: 9456
Dodano: 16.07.2013
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 671
CTR: 0.00%
103
Google
15
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (1/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Skup surowców wtórnych w Warszawie udostępnił aż dwa punkty, w których możesz sprzedać złom żelazny oraz metale kolorowe, zużytą pralkę lub zmywarkę, żeliwo albo makulaturę. Recykling surowców wtórnych jest istotną częścią ochrony środowiska i pozwala ponownie wykorzystać na przykład złom oraz makulaturę w przemyśle. Współdziałamy z Klientami nie tylko z okolic Warszawy- ochoczo podejmiemy współpracę także z Kontrahentami z sąsiednich miejscowości. Jeśli towar jest dużych rozmiarów bądź zamierzasz przekazać nam dużą ilość surowców wtórnych- sami zatroszczymy się o ich transport do naszego skupu. działamy w zgodzie z zasadami prawnymi obowiązującymi w obrocie surowcami wtórnymi. Zapraszamy na nasza stronę, gdzie odkryjesz jeszcze więcej argumentów, które przekonają Cię, że należałoby nawiązać z nami kontakt.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.skupsurowcowwtornych.waw.pl

Opinie o stronie www.skupsurowcowwtornych.waw.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Sielanka to firma specjalizująca się w projektowaniu jak również budowie domów z bali. W ich szerokiej ofercie mają Państwo szansę odnaleźć (...)
Przygotowaliśmy dla Państwa pomieszczenia wykładowe mogące pomieścić do 30 osób, które położone są w poznańskim centrum. To znakomita opcja (...)
Magazyn pełen towarów i ani miejsca, żeby wbić szpilkę? Coś jest nie tak, ale istnieje na to rada. Antresole i pomosty magazynowe. W ofercie naszej (...)
Luksusowy Hotel Remes Sport Spa w Opalenicy niedaleko Poznania, przyciąga do wypoczynku oraz odnowy biologicznej. W swoich zasobach posiadamy Spa wielkopolska (...)
Zajmujemy się doborem, sprzedażą oraz uruchomieniem przepływomierzy do kanałów grawitacyjnych oraz koryt naturalnych. Urządzenia znajdują szerokie (...)
"Firma ok. Kierowca Krzysiek też ok. Polecam". "Pełen profesjonalizm,pomoc w każdym aspekcie, szczerze polecam". Wszystko na plus, włącznie z przemiłym (...)
Pogotowie hydrauliczne (udrażnianie rur, naprawa cieknących baterii),montaż i serwis urządzeń firm Junkers i Neckar,montaż i naprawa kuchenek gazowych (...)
Strona internetowa agencji zajmującej się kursami z obszaru ochrony danych osobowych. Strategia bezpieczeństwa informacji osobowych powinna zostać (...)