Emt-systems.pl

Emt-systems.pl
Emt-systems.pl
ID wpisu: 9400
Dodano: 10.07.2013
Kliknięć: 1
Wyświetleń: 6688
CTR: 0.01%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
113
Google
19
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: W ramach oferty naszej firmy zapewniamy szkolenia realizowane przez zespół doświadczonych specjalistów, które kierowane są do inżynierów oraz firm z branż przemysłowych. Nasze szkolenia mają na celu odpowiednie przygotowanie kadr pracowników, które zajmują się utrzymaniem ruchu maszyn oraz urządzeń i projektantów, którzy działają w środowiskach CAD, CAM oraz CAE. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy!
Kategorie:

Podlinkuj stronę: emt-systems.pl

Opinie o stronie emt-systems.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Posiadamy duże doświadczenie w dziedzinie organizowania wydarzeń z dziedziny medycyny – sympozjów, wyjazdów integracyjnych, kursów czy szkoleń. (...)
Szkolenia zamknięte dopasowane do indywidualnych potrzeb konkretnej grupy Uczestników, szkolenia otwarte dla wszystkich chętnych, szkolenia dla trenerów, (...)
Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu jednostkę Nestle powstałą w 1866 roku w Szwajcarii. Na rynku Polskim działa od 1993 roku. Oferujemy artykuły (...)
W ramach oferty naszej firmy zapewniamy naszym klientom dostęp do wielu materiałów edukacyjnych i wiedzy, która pozwala na skuteczne powiększenie (...)
Szkoła Języków Obcych Fokus w Szczecinie posiada w ofercie kursy języka angielskiego oraz języka niemieckiego. Nasza strona zawiera wiele ciekawych (...)
Jesteśmy ośrodkiem, który oferuje szkolenia z zakresu najnowszych procedur dostępnych na rynku medycyny estetycznej. Nasza placówka jest certyfikowaną (...)
Kom Cast jest klastrem dla firm zajmujących się gałęzią przemysłu jakim są odlewy i odlewnictwo. Swoją działalnością klaster obejmuje region (...)
Jest nam bardzo miło móc przedstawić Państwu ofertę firmy Demos, której siedziba znajduje się w Warszawie. Mamy duże doświadczenie w branży (...)