Emt-systems.pl

Emt-systems.pl
Emt-systems.pl
ID wpisu: 9400
Dodano: 10.07.2013
Kliknięć: 1
Wyświetleń: 7153
CTR: 0.01%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
125
Google
19
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: W ramach oferty naszej firmy zapewniamy szkolenia realizowane przez zespół doświadczonych specjalistów, które kierowane są do inżynierów oraz firm z branż przemysłowych. Nasze szkolenia mają na celu odpowiednie przygotowanie kadr pracowników, które zajmują się utrzymaniem ruchu maszyn oraz urządzeń i projektantów, którzy działają w środowiskach CAD, CAM oraz CAE. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy!
Kategorie:

Podlinkuj stronę: emt-systems.pl

Opinie o stronie emt-systems.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Firma Kontenerygreentree proponuje wynajem kontenerów na gruz oraz rękawów zsypowych. Posiadamy w sprzedaży również kruszywa i mączkę budowlaną, (...)
Już od 11 lutego 2012 nowi kursanci i adepci kierownicy będą zmuszeni zdawać egzamin teoretyczny na prawo jazdy według nowych zasad. Zmienia się (...)
Firma „Car Start” to szczecińska szkoła jazdy oferująca swoim klientom kursy na prawo jazdy kategorii B. W ofercie można znaleźć zarówno szkolenia (...)
Mirpol to działalność trudniąca się importem nieużywanych i używanych sprzętów chłodniczych i innych, jakie są niezbędne przy funkcjonowaniu (...)
Pomieszczenia konferencyjne w krakowskich hotelach są bardzo na czasie. Marzysz o urządzeniu zgromadzenia biznesowego w Wieliczce wstąp na na nasz (...)
Zachęcamy do zainteresowania się ofertą przygotowaną przez firmę Edukator zajmującą się prowadzeniem szkoleń oraz kursów. Nasza firma powstała (...)
Firma Meble Jaś to Wrocławski producent mebli na wymiar różnego rodzaju: mebli kuchennych, mebli do przedpokoju czy mebli łazienkowych. Sporym wyzwaniem (...)
Wchodząc na podaną witrynę zdobędziemy informacje na temat kształcenia i doskonalenia pracowników. Podjęcie współpracy z firmą Inspira ma nam (...)