MONTOSTAL zbrojenia konstrukcyjne

MONTOSTAL zbrojenia konstrukcyjne
MONTOSTAL zbrojenia konstrukcyjne
ID wpisu: 9242
Dodano: 28.06.2013
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 338
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
40
Google
9
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Poszukujesz profesjonalnej firmy wykonującej zbrojenia? Zapraszamy do poznania się z propozycją firmy Montostal z Maliszowa. Naszych 120 zbrojarzy fachowo wykona każde zlecenie. Posiadamy właściwe szkolenia, kursy oraz certyfikaty do wykonywania prac. Posiadamy referencje wystawiane przez zadowolonych klientów. Współdziałamy z firmami: Mota-Engil Central Europe S.A. – Kraków, Skanska S.A. Warszawa, Stalmontaż sp.j. Młodocin Większy, Max Bogl Polska i innymi. Od 06-12-2011 r. nieprzerwanie uczestniczymy w programie Rzetelna Firma i udostępniamy szereg informacji świadczących o naszej wiarygodności. Wyśmienita łączność to podstawa naszej działalności, zapraszamy więc do omówienia wszelkich szczegółów telefonicznie lub mailowo. Szczegółowe wiadomości na temat firmy i jej oferty znajdują się na naszej stronie internetowej.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.montostalradom.pl

Opinie o stronie www.montostalradom.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Wilgoć jest postrachem budynków mieszkalnych jak również i piwnic. Pojawienie się w mieszkaniu wilgoci nie wróży nic dobrego dla ścian na przyszłość. (...)
Na stronie udostępniliśmy dla Państwa obszerną galerię drzwi zewnętrznych i wewnętrznych wraz ze zdjęciami i opisami poszczególnych modeli oraz (...)
Dzięki naszemu wieloletniemu przeżyciu zdołamy zaproponować najlepsze rozwiązania, jakie sprawdzą się na każdym gruncie. Dostępne w naszej sugestii (...)
Eko-Mik.pl - Firma EKOMIK zajmuje się pracami ziemnymi na terenie Wielkopolski. Nasze główne usługi to: sprzedaż i instalacja oczyszczalni ścieków (...)
Serdecznie zapraszamy do zainteresowania się propozycją firmy Trzcionkowski Mirosław, jaka znajduje się w Bolesławiu. W branży budowlanej funkcjonujemy (...)
Hurtownia i sklep - sprzedaż urządzeń grzewczych i sanitarnych. Kotły, piece, oczyszczalnie ścieków, grzejniki, separatory węglowodorów i tłuszczów. (...)
Systemy inteligentnego domu, systemy sygnalizacji pożaru, włamania bądź napadu, centrale telefoniczne i obsługa domofonów czy systemy kontroli dostępu (...)
Zachęcamy Państwa do zapoznania się z atrakcyjną propozycją RYDYGIER. Jesteśmy firmą zajmującą się montażem okien PCV, drzwi, bram garażowych (...)