FCE TEST

FCE TEST
FCE TEST
ID wpisu: 9177
Dodano: 21.06.2013
Kliknięć: 4
Wyświetleń: 1624
CTR: 0.25%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
480
Google
142
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 4.2 (5 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Serwis przygotowujący do egzaminów międzynarodowych Cambridge (FCE) First Certificate in English, (CAE) Certificate in Advanced English oraz (CPE) Certificate of Proficiency in English. Testy są w identycznym formacie jak na egzaminie.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: englishrevealed.co.uk

Opinie o stronie englishrevealed.co.uk (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Profesjonalny kurs stworzony z myślą o najmłodszych dzieciach, które rozpoczynają naukę języka angielskiego. Z eProti dzieci uwielbiają się uczyć! (...)
Lektorzy szkoły języków obcych "Alex" wykładają języki: niemiecki, rosyjski, włoski , a dodatkowo angielski dla dzieci. Warszawa jest siedzibą (...)
Jeśli masz kłopot z napisaniem pracy dyplomowej lub po prostu nie masz czasu, skontaktuj się z nami. Jesteśmy profesjonalną grupą magistrów i doktorantów (...)
Firma DIAGONAL meble szkolne z siedzibą w Gdyni, prosperująca od 1990 roku, zajmująca się zaopatrywaniem wszelkich jednostek oświatowych w meble (...)
W naszej szkole językowej masz niepowtarzalną szansę skutecznie nauczyć się języka angielskiego i hiszpańskiego oraz poznać kulturę krajów, (...)
Internetowy sklep www.maciejkowo.pl stworzony jest dla dzieci, z myślą o ich pomysłowej edukacji. Proponujemy Wam, Opiekunom, gry edukacyjne dla dzieci, (...)
Centrum Językowe Everest specjalizuje się w kursach językowych dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzi także szkolenia dla przedsiębiorstw (...)
CJR koncentruje się na nauczaniu języków z grupy romańskiej. W swojej ofercie posiadamy kursy języka włoskiego, hiszpańskiego, francuskiego oraz (...)