Uczelnie Szczecin

Uczelnie Szczecin
Uczelnie Szczecin
ID wpisu: 8877
Dodano: 26.05.2013
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 452
CTR: 0.00%
58
Google
8
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (1/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Oprócz stacjonarnego trybu nauczania Zachodniopomorska Szkoła Biznesu wdrążyła, jako jedna z pierwszych wyższych szkół nauczanie e-learning, które jest doskonałym pomysłem dla wszystkich studentów mieszkających za granicą, lub z dala od centrum wyższej uczelni Szczecina. Oferta edukacji w tej szkole jest na wysokim poziomie. Wszystkie kierunki są użyteczne, jak również oprawione znaczącymi dokumentami wieńczącymi kilkuletni tok nauczania. Warto zapoznać się z jej ofertą na stronie psb.szczecin.pl.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.zpsb.szczecin.pl

Opinie o stronie www.zpsb.szczecin.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Poszukujesz najlepszego przedszkola dla swojego dziecka? Chcesz zapewnić mu najlepsze warunki do nauki i rozwoju osobistego? Niepubliczne przedszkole (...)
Do English Way School zapraszamy chętnych do nauki języków obcych (angielskiego, rosyjskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego, ukraińskiego) (...)
Poszukujesz stażu lub praktyki zagranicznej? Serwis Feender.com jest właśnie dla Ciebie! Za pomocą specjalnej wyszukiwarki umieszczonej na naszej (...)
Baby City zaprasza do swojego ośrodka dzieci w wieku od 7 miesięcy do 6 lat. Baby City to niepubliczne europejskie przedszkole i żłobek. Prowadzimy (...)
Uczelnia Techniczno – Handlowa im. H. Chodkowskiej funkcjonuje od 1992 roku jako niepubliczna placówka szkolnictwa wyższego. Działalnością dydaktyczną (...)
O ile ciekawi Państwa kurs rysunku albo kurs malarstwa, serdecznie zapraszamy do własnej siedziby. Dostarczamy rozliczne kursy, w oparciu o rozciągliwy (...)
Wrocławska szkoła języków obcych Atrius powstała z myślą o osobach dorosłych, które chcą uczyć się języków obcych. Specjalnie dla nich organizujemy (...)
Zespół szkół Monnet International School w składzie, którego znajdują się Prywatne Liceum Ogólnokształcące nr 32 im. Jeana Monneta, Prywatne (...)