LeanSoft - oprogramowanie dla biznesu

LeanSoft - oprogramowanie dla biznesu
LeanSoft - oprogramowanie dla biznesu
ID wpisu: 847
Dodano: 26.12.2009
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 3018
CTR: 0.00%
Ocena : 2/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
1088
Google
23
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 4.4 (5 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Firma Lean-Soft oferuje oprogramowanie do zarządzania małą lub średnią firmą, które bazuje na filozofii LEAN (szczupłej organizacji). W ofercie znajdują się programy do zarządzania firmą produkcyjną, usługową lub handlową. Ponadto oferujemy usługi integracji z innymi systemami w szczególności finansowo-księgowymi oraz usługi programistyczne na specjalne życzenie klienta.

Firma Lean-Soft oferuje jeden z najlepszych systemów ERP do zarządzania firmą produkcyjno-usługową, w grupie najtańszych rozwiązań (w wielu obszarach nie ustępuje dużym systemom). Oferujemy najlepszy z najtańszych systemów ERP.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: lean-soft.com

Opinie o stronie lean-soft.com (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Kompleksowe rozwiązanie, które umożliwia delegowanie zadań, skuteczne zarządzanie projektami i sprzedażą. Obsługa obiegu dokumentów oraz kontrola (...)
Koniecznie zapoznaj się z naszą platformą, na której czeka na Ciebie oprogramowanie sklepów i hurtowni internetowych. Dzięki nam stworzysz sklep (...)
System Android jest bardzo mocno rozpowszechniony między użytkownikami telefonów. Jednak nie zawsze jest to system bezpieczny. Musimy zdawać sobie (...)
Sklep internetowy to bardzo popularny sposób prowadzenia biznesu na współczesnym rynku. Niezbędne jest tutaj dopasowane i funkcjonalne oprogramowanie (...)
RFID Polska to nowy sklep internetowy gdzie proponujemy zaawansowane technologicznie, wysokiej jakości autorskie programy firmy PWSK: Program do Ewidencji (...)
Testportal to aplikacja WWW, która umożliwia tworzenie i przeprowadzanie testów online. Testy internetowe to sprawdzone i prestiżowe rozwiązanie, (...)
Oprogramowanie CRM służy do zarządzania kontaktami z klientami firmy. Jest to niezbędne narzędzie dla każdej firmy prowadzącej aktywną sprzedaż. (...)
Jesteś masowym wystawcą? Przedstawiamy Ci rozwiązanie, które zmieni obecny sposób obiegu raportów. Między Firmami jest to oprogramowanie, za pomocą (...)