LeanSoft - oprogramowanie dla biznesu

LeanSoft - oprogramowanie dla biznesu
LeanSoft - oprogramowanie dla biznesu
ID wpisu: 847
Dodano: 26.12.2009
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 3078
CTR: 0.00%
Ocena : 2/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
1088
Google
23
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 4.4 (5 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Firma Lean-Soft oferuje oprogramowanie do zarządzania małą lub średnią firmą, które bazuje na filozofii LEAN (szczupłej organizacji). W ofercie znajdują się programy do zarządzania firmą produkcyjną, usługową lub handlową. Ponadto oferujemy usługi integracji z innymi systemami w szczególności finansowo-księgowymi oraz usługi programistyczne na specjalne życzenie klienta.

Firma Lean-Soft oferuje jeden z najlepszych systemów ERP do zarządzania firmą produkcyjno-usługową, w grupie najtańszych rozwiązań (w wielu obszarach nie ustępuje dużym systemom). Oferujemy najlepszy z najtańszych systemów ERP.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: lean-soft.com

Opinie o stronie lean-soft.com (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Testuj.pl to największa w Polsce platforma testujące oprogramowanie mobilne i webowe. Posiadamy bazę kilku tysięcy testerów, specjalistów w swojej (...)
Systemy komputerowe firmy PWSK to innowacyjne rozwiązania technologiczne oparte na Barcode i systemach identyfikacji radiowej RFID UHF. Identyfikują (...)
Nasze oprogramowanie ułatwia przekształcenie dokumentów papierowych w format do edycji na komputerze. Wystarczy zrobić zdjęcie strony książki, (...)
Sprawdź systemy IT dopasowane do potrzeb Twojej firmy. W naszej ofercie znajdziesz nowoczesne rozwiązania technologiczne przystosowane do potrzeb firm (...)
System rezerwacyjny mbooking.pl powstał z myślą o firmach, które w swojej ofercie posiadają usługi z możliwością rezerwacji terminu online. System (...)
Bilok jest aplikacją, która jest dedykowana szkołom organizującym zajęcia pozalekcyjne, wszelkie kursy językowe, zajęcia sportowe, korepetycje (...)
Jeśli zdarzy Ci się wypadek, to zupełnie nowa aplikacja stworzona do kontroli auta i diagnostyki Autoplug wyśle natychmiast wiadomość do wybranych (...)
Każdy, kto spotkał się w swoim życiu z rozwiązaniami SAP wie, że dla firmy nie ma nic lepszego. A już szczególnie, jeśli są one dostarczane (...)