Silscrap Skup złomu mazowieckie

Silscrap Skup złomu mazowieckie
Silscrap Skup złomu mazowieckie
ID wpisu: 8433
Dodano: 10.04.2013
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 493
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
52
Google
13
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Długoletnie doświadczenie, fachowo wyposażony park maszynowy, pojazdy transportowe to cechy opisujące wiodącego przedsiębiorcę, firmę która prosperuje w branży skupu i przerobu złomu. Działalność firmy odbywa się w Warszawie oraz na terenie całego województwa mazowieckiego. Mowa tutaj o firmie Przedsiębiorstwo Przerobu Złomu Silscrap Sp. z o. o. w Warszawie, która istnieje już od 1993 roku. PPZ Silscrap ma ugruntowaną pozycję na rynku, dzięki temu jest w stanie zapewnić jedne z najlepszych warunków skupu złomu a także profesjonalnego przerobu złomu stalowego i niewsadowego na wsadowy. To firma fachowa, opierająca działalność na wszystkich normach BHP, bezpieczeństwa i ochrony środowiska. Szczegółowe informacje o firmie mieści strona:
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.silscrap.pl

Opinie o stronie www.silscrap.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Firma fachowa księgowość warszawa oferuje Państwu doradztwo przy wyborze usług księgowych po niskich cenach. W dzisiejszych czasach wybór biura (...)
Prezentujemy Państwu gabinet dentystyczny Dental Service, którego siedziba znajduje się w Warszawie. Prowadzimy naszą działalność od kilkunastu (...)
Nasza pracownia badań psychologicznych w Mysłowicach jest prywatną placówka, która zajmuje się orzekaniem o predyspozycjach psychofizycznych do (...)
Handel internetowy ma wiele zalet, ale też i wady. Wynikają one nie tylko ze specyficznych cyberzagrożeń (np. oszukańcze witryny, kradzieże tożsamości), (...)
Polskie plaże to najpiękniejsze miejsce na wypoczynek. Często zdarzają się tu miejsca prawie nie tknięte ludką ręką. Pod nad morzem nie musi (...)
W dzisiejszych czasach odpowiedni system magazynowania oraz transportu są nieodzownym czynnikiem w działalności wielu firm. Jeśli i Ty potrzebujesz (...)
Internetowy Sklep Medyczny KAPPA proponuje swoim klientom wysokiej jakości sprzęt medyczny, rehabilitacyjny oraz ortopedyczny pasujący do ich poszczególnych (...)
Najważniejsze wiadomości dotyczące doradztwa finansowego. Podstawowe informacje dotyczące kredytów, lokat bankowych, funduszy inwestycyjnych oraz (...)