Silscrap Skup złomu mazowieckie

Silscrap Skup złomu mazowieckie
Silscrap Skup złomu mazowieckie
ID wpisu: 8433
Dodano: 10.04.2013
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 480
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
52
Google
13
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Długoletnie doświadczenie, fachowo wyposażony park maszynowy, pojazdy transportowe to cechy opisujące wiodącego przedsiębiorcę, firmę która prosperuje w branży skupu i przerobu złomu. Działalność firmy odbywa się w Warszawie oraz na terenie całego województwa mazowieckiego. Mowa tutaj o firmie Przedsiębiorstwo Przerobu Złomu Silscrap Sp. z o. o. w Warszawie, która istnieje już od 1993 roku. PPZ Silscrap ma ugruntowaną pozycję na rynku, dzięki temu jest w stanie zapewnić jedne z najlepszych warunków skupu złomu a także profesjonalnego przerobu złomu stalowego i niewsadowego na wsadowy. To firma fachowa, opierająca działalność na wszystkich normach BHP, bezpieczeństwa i ochrony środowiska. Szczegółowe informacje o firmie mieści strona:
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.silscrap.pl

Opinie o stronie www.silscrap.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Serwis informacyjno-edukacyjny dla studentów zainteresowanych kontynuowaniem nauki po ukończeniu studiów Instytutu Medycyny Doświadczalnej i Klinicznej (...)
Wystawy to jedyna możliwość do Krakowa ofert profesjonalistów wszelkich dziedzin. Targi oraz ekspozycje mają ogromne znaczenie dla jednostek, które (...)
Alingua, to krakowskie biuro tłumaczeń, świadczące usługi w zakresie przekładu pisemnego, ustnego i przysięgłego na wszystkie języki europejskie (...)
W firmie GAS TRADING PODKARPACIE dodajemy wszelakich starań, ażeby zagwarantować Państwu komfortowy dostęp do dobrej jakości gazu płynnego. Istniejemy (...)
Realizacja filmów korporacyjnych, filmów promocyjnych, kampanii reklamowych, spotów reklamowych, radiowych i telewizyjnych, to domena aktywności, (...)
narada nad Bałtykiem to zapewnione usatysfakcjonowanie wszystkich uczestników. konferencje nad morzem to związanie obowiązku oraz rozrywki. Jest kilkadziesiąt (...)
Drzwi inne niż wszystkie - PIU Design. Absolutna dowolność stylizacji drzwi, możliwość zastosowania różnorodnego materiału do wykończenia skrzydła (...)
Toruń to czarujące miasto, oferujące wiele karczem oraz galerii, jakie mogą stać się miejscem odpoczynku po konferencji, więc warto konferencję (...)