Silscrap Skup złomu mazowieckie

Silscrap Skup złomu mazowieckie
Silscrap Skup złomu mazowieckie
ID wpisu: 8433
Dodano: 10.04.2013
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 519
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
55
Google
13
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Długoletnie doświadczenie, fachowo wyposażony park maszynowy, pojazdy transportowe to cechy opisujące wiodącego przedsiębiorcę, firmę która prosperuje w branży skupu i przerobu złomu. Działalność firmy odbywa się w Warszawie oraz na terenie całego województwa mazowieckiego. Mowa tutaj o firmie Przedsiębiorstwo Przerobu Złomu Silscrap Sp. z o. o. w Warszawie, która istnieje już od 1993 roku. PPZ Silscrap ma ugruntowaną pozycję na rynku, dzięki temu jest w stanie zapewnić jedne z najlepszych warunków skupu złomu a także profesjonalnego przerobu złomu stalowego i niewsadowego na wsadowy. To firma fachowa, opierająca działalność na wszystkich normach BHP, bezpieczeństwa i ochrony środowiska. Szczegółowe informacje o firmie mieści strona:
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.silscrap.pl

Opinie o stronie www.silscrap.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Znajdująca się na Puławach firma Lech-Bud daje możliwość skorzystania ze swych usług przede wszystkim klientom znajdującym się na obszarze województwa (...)
Założyłeś firmę i chcesz, zeby dowiedziało się o niej jak najwięcej klientów? Rozreklamuj ją w sieci. Zrób stronę, wykup bannery reklamowe (...)
Pracownia architektoniczna PABart to połączenie pasji, rzetelności, profesjonalizmu oraz kompetencji. Zajmujemy się wszechstronnym opracowaniem projektów (...)
Jesteśmy firmą usługową zajmującą się profesjonalnym, specjalistycznym doczyszczaniem wszystkich powierzchni. Nie uznajemy kompromisów, jeśli (...)
Restauracje Indyjskie maja nieprzeciętny klimat. Sztuka kucharska Indii, zawierająca kuchnię hinduską i kuchnie innych ekip Indusów. Kuchnia indyjska (...)
HD Moments is a guarantee of the highest quality and professional approach. By choosing HD Moments wedding videos, you will receive a precious film that (...)
W dzisiejszych czasach, ponad połowa rynku produktów na świecie, to wyroby podrobione. Proszki do prania, ubrania, części zamienne do samochodów (...)
Nie wiesz gdzie znaleźć sklep z wężami przemysłowymi ? Szukasz firmy z najlepszej jakości sprzętem technicznym ? Wejdź na stronę internetową (...)