MARCIN GODYŃ Kancelaria komornika sądowego

MARCIN GODYŃ Kancelaria komornika sądowego
MARCIN GODYŃ Kancelaria komornika sądowego
ID wpisu: 8398
Dodano: 05.04.2013
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 1007
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
437
Google
29
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa Krowodrzy Marcin Godyń odbiera zamówienia od wierzycieli z ustalonego rewiru, obejmującego dzielnicę Krowodrza. Nasza kancelaria komornicza kieruje usługi związane z egzekucją oraz aukcjami ruchomości i posiadłości: aut, lokali mieszkalnych itp. Ponadto zajmujemy się zleceniami związanymi ze ściąganiem długów, wydawaniem orzeczeń sądowych o roszczenia pieniężne i niepieniężne itp. przeprowadzamy windykację należności na podstawie wniosku wierzyciela oraz tytułu wykonawczego. Przygotowujemy protokoły na zarządzenie sądu czy też prokuratora. Powierzone nam obowiązki i zadania realizujemy z poszanowaniem obowiązujących przepisów prawa i kodeksu etyki zawodowej. Więcej szczegółów znajdą Państwo na stronie.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.komornik12.pl

Opinie o stronie www.komornik12.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Jesteśmy firmą, która zajmuje się organizowaniem imprez, szkoleń, wydarzeń kulturalnych. Nasza firma dysponuje zespołem doświadczonych osób, (...)
Powstaliśmy blisko trzydzieści lat temu. Od początków istnienia firma Dom i Styl zdobywa liczne sukcesy w branży remontowej i budowlanej. Nasze usługi (...)
Proponowane czasopismo Barwy Szkła to idealna propozycja dla miłośników witraży. Jesteśmy sami wielkimi fanami takiej sztuki sakralnej, dlatego (...)
Gorąco zapraszamy do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez firmę Tigis z Kotulina. Sukces naszego przedsiębiorstwa oparty jest na wieloletnim (...)
Masz problemy z prawem? Poszukujesz dobrego prawnika który rozwikła twoje problemy? Prezentujemy kancelarię adwokacką Bartosiak & Wspólnicy. (...)
Profesjonalna firma EL-DŹWIG oferuje swoim klientom usługi w zakresie serwisu, konserwacji, remontów i modernizacji dźwigów osobowych. Działa od (...)
Jeśli chcesz wysłać paczkę kurierską do Polski, czy też zagranicę w dobrej cenie, postaw na ofertę naszej firmy. Zapewniamy bardzo szeroki wybór (...)
Kancelaria Notarialna Baran Marta, Kamusińska Maria w ramach swojej działalności proponuje doświadczoną obsługę w zakresie spełniania czynności (...)