MARCIN GODYŃ Kancelaria komornika sądowego

MARCIN GODYŃ Kancelaria komornika sądowego
MARCIN GODYŃ Kancelaria komornika sądowego
ID wpisu: 8398
Dodano: 05.04.2013
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 1085
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
482
Google
29
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa Krowodrzy Marcin Godyń odbiera zamówienia od wierzycieli z ustalonego rewiru, obejmującego dzielnicę Krowodrza. Nasza kancelaria komornicza kieruje usługi związane z egzekucją oraz aukcjami ruchomości i posiadłości: aut, lokali mieszkalnych itp. Ponadto zajmujemy się zleceniami związanymi ze ściąganiem długów, wydawaniem orzeczeń sądowych o roszczenia pieniężne i niepieniężne itp. przeprowadzamy windykację należności na podstawie wniosku wierzyciela oraz tytułu wykonawczego. Przygotowujemy protokoły na zarządzenie sądu czy też prokuratora. Powierzone nam obowiązki i zadania realizujemy z poszanowaniem obowiązujących przepisów prawa i kodeksu etyki zawodowej. Więcej szczegółów znajdą Państwo na stronie.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.komornik12.pl

Opinie o stronie www.komornik12.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Firmy Hetman Service Security. Nasza firma istnieje na rynku od niedawna jako firma ochroniarska. Świadczymy (...)
Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego Weselnego Drink Baru. Jeśli chcesz, aby na Twoim weselu pojawił się Drink Bar, za którym staną dwaj profesjonaliści (...)
Salon urody Stylizatornia oferuje pełny zakres usług kosmetycznych jak również fryzjerskich, a dodatkowo gwarantujemy kompetentną poradę. Usługi (...)
Car4Vip jest wypożyczalnią samochodów, która cały czas prężnie się rozwija aby dopasować swoją ofertę do jak największej liczby klientów. (...)
Przedsiębiorstwo MEBLO-MET z siedzibą w Lublinie zaprasza Państwa do skorzystania ze swoich usług. Obecna oferta firmy, to pełne wsparcie Inwestorów (...)
Nie wracaj po kieliszku do domu swoim samochodem, ale wybierz naszą firmę! Świadczymy usługi profesjonalnego i bezpiecznego odprowadzania samochodów (...)
SANSEC Poland S.A to przedsiębiorstwo z Warszawy, które od wielu lat działa w branży nowoczesnych systemów IT. Oferuje ono najwyższej klasy procesy (...)
SerwisCzyszczenia jest jednym z wielu podmiotów na naszym rynku, który zajmuje się czyszczeniem posadzek, bardzo różnych posadzek, który zawodowo (...)