Handel z Rosją

Handel z Rosją
Handel z Rosją
ID wpisu: 8257
Dodano: 19.03.2013
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 502
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
103
Google
23
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: E-Commerce, czyli e-handel jest znakomitą metodą podejmowania relacji handlowych z przedstawicielami ryków zagranicznych. Handel z Federacją Rosyjską czy też innymi państwami europejskimi nigdy nie był tak łatwy. SGEE Group to wyspecjalizowany i doświadczony partner biznesowy ułatwiający podejmowanie relacji handlowych skoncentrowanych na rynek rosyjski, jak również szeroko pojęte rynki wschodnie. Handel z Rosją czy eksport do Federacji Rosyjskiej to ciesząca się największą popularnością forma kooperacji na linii Polska-Rosja; to podwaliny skonstruowanej przez Sales Group East Europe LLC wieloaspektowej oferty, stanowiącej dla naszych klientów grunt w układach handlowych z krajami wschodnioeuropejskimi.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.sgee.pl

Opinie o stronie www.sgee.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Gdy czasy są niepewne, najlepiej skoncentrować się na bezpiecznych inwestycjach. Należą do nich między innymi kruszce, takie jak złoto i srebro (...)
Kancelaria oferuje kompleksową obsługę prawną dla firm oraz klientów indywidualnych. Przedmiotem działania Kancelarii jest prawo gospodarcze (...)
Kancelaria Liderio na polskim rynku usług prawniczych istnieje nieprzerwanie od 2002 r. (poprzednio pod firmą Pronet Sp. z o.o.). Od samego początku (...)
Szeroki repertuar tematycznych działów to niespotykana cecha, która wyróżnia niniejsze forum bankowe na tle konkurentów. Będzie można odnaleźć (...)
Firma Apogeum jest niezależna firmą, świadcząca usługi z zakresu ubezpieczeń nieruchomości, komunikacyjnych (OC, AC), ubezpieczeń firm oraz rolnych. (...)
Tłumacz przysięgły Karolina Kosior oferuje profesjonalne tłumaczenia z języka polskiego na niemiecki oraz odwrotne. Specjalizuje się w tłumaczeniach (...)
Jedziesz za granicę samochodem i potrzebny jest sprawdzony pakiet Assistance, który zapewni Ci pomoc z dala od domu – nie mogłeś lepiej trafić (...)
Zapraszamy do skorzystania z naszego innowacyjnego serwisu inwestycyjnego. Zajmujemy się dość szerokim segmentem - inwestycjami. Podpowiadamy kiedy (...)