Handel z Rosją

Handel z Rosją
Handel z Rosją
ID wpisu: 8257
Dodano: 19.03.2013
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 487
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
101
Google
23
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: E-Commerce, czyli e-handel jest znakomitą metodą podejmowania relacji handlowych z przedstawicielami ryków zagranicznych. Handel z Federacją Rosyjską czy też innymi państwami europejskimi nigdy nie był tak łatwy. SGEE Group to wyspecjalizowany i doświadczony partner biznesowy ułatwiający podejmowanie relacji handlowych skoncentrowanych na rynek rosyjski, jak również szeroko pojęte rynki wschodnie. Handel z Rosją czy eksport do Federacji Rosyjskiej to ciesząca się największą popularnością forma kooperacji na linii Polska-Rosja; to podwaliny skonstruowanej przez Sales Group East Europe LLC wieloaspektowej oferty, stanowiącej dla naszych klientów grunt w układach handlowych z krajami wschodnioeuropejskimi.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.sgee.pl

Opinie o stronie www.sgee.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

W ofercie sprzedaży posiadamy szeroko pojęte systemy wspomagające sprzedaż dla firm. Sa to kasy i drukarki fiskalne, drukarki etykiet, wagi elektroniczne, (...)
Nasza witryna internetowa pomoże ci wybrać najlepszą dla siebie ofertę pożyczki online. Sprawdź, z których ofert skorzystać aby móc cieszyć (...)
Jeżeli chciałbyś zaoszczędzić na opłatach pobieranych przez brokerów forexowych - chodzi o spread i prowizje, zapraszamy do założenia konta u (...)
Świadczymy rożnego rodzaju usługi księgowe w zakresie: prowadzenia ksiąg rachunkowych, dokumentów rozliczeniowych, deklaracja i rozliczenia z ZUS (...)
Firma Fluence działa na runku od 12 lat. Swoim nabywcom proponuje efektywne metody windykowania odpłatności. Dostarczamy nie jedynie egzekucje komornicze, (...)
Masz problem z comiesięcznym rozliczeniem podatku dochodowego swojej firmy? Biuro rachunkowe warszawa zajmie się tym za ciebie. Nasze biuro rachunkowe (...)
Scancentre - firma prowadząca elektroniczną archiwizację dokumentów w całym kraju. Jeśli twoje przedsiębiorstwo potrzebuję bezproblemowej, archiwizacji (...)
E-learning bhp z dziedziny Bezpieczeństwa i Higieny Pracy to podstawa aktywności firmy e-BeHap. E-learning bhp to niesłychanie frapująca, jak również (...)