ISO 14001

ISO 14001
ISO 14001
ID wpisu: 8244
Dodano: 17.03.2013
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 565
CTR: 0.00%
85
Google
20
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (1/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: System Zarzadzania Środowiskowego ISO 14001 opublikowany został po raz pierwszy w 1996 roku na podstawie brytyjskiego standardu BS 7750.
Zawiera szereg wymogów prawnych, jakie mus spełniać firma, aby zabobiegać zanieczyszczeniom środowiska naturalnego, powstającem wskutek jej działalności.
Certyfikat ISO 14001 wydawany jest na 3 lata.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.djb-doradztwo.pl

Opinie o stronie www.djb-doradztwo.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Nasza kancelaria prawna zajmuje się problematyką prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Każdy z naszych prawników sporządza odwołania od decyzji (...)
Centrum odszkodowań Lexpro od kilku lat specjalizuje si w dochodzeniu odszkodowań z tytułu wypadków samochodowych oraz wypadków w pracy, które miały (...)
Forumtfi.pl to witryna internetowa jednej z największych polskich firm zajmujących się funduszami inwestycyjnymi. O profesjonalizmie tej firmy świadczy (...)
TK Telekom to nowoczesny i dynamicznie rozwijający się operator telekomunikacyjny dla biznesu jak również kolei, administracji i klientów prywatnych. (...)
Najistotniejsze jest dla nas poszanowanie dla sprawiedliwości - bez względu na okoliczności przestrzegamy prawa. Od lat zajmujemy się trudnymi sprawami (...)
Korzystając z naszych usług coachingowych i doradztwa zawodowego odkryjesz swój potencjał do pozytywnych i radykalnych zmian w swoim życiu.Pokonasz (...)
Świeże i pożywne śniadanie to kluczowy posiłek w ciągu dnia. Aby śniadanie było udane, niezbędnym jego elementem jest pieczywo, wytworzone z (...)
Pracuj z Human Resources Executive - profesjonalne doradztwo personalne Poznań. Mamy kilkuletnie doświadczenie. Rozwiązania z zakresu zarządzania (...)