Agencja Celna AGM logistyka transportowa

Agencja Celna AGM logistyka transportowa
Agencja Celna AGM logistyka transportowa
ID wpisu: 8115
Dodano: 07.03.2013
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 449
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
69
Google
39
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: AGM jest to profesjonalna agencja celna, dopełniająca wszelkich formalności związanych z procedurami celnymi, która obsługuje firmy zajmujące się obrotem towarów w krajach Unii Europejskiej, a także w krajach trzecich. Wykonujemy kompleksowe usługi oraz zapewniamy profesjonalne przedstawicielstwo przed organami celnymi. Pracujemy szybko, a przy bardziej skomplikowanych zagadnieniach zapewniamy pomoc oraz fachowe doradztwo. Nasza oferta jest elastyczna, dostosowujemy ją do każdego kontrahenta indywidualnie. Współpraca z administracją celną pozwoliła nam zyskać cenne doświadczenie, wykorzystywane w trakcie codziennej pracy naszej jednostki. Jesteśmy na bieżąco jeżeli chodzi o zmiany w ustawach oraz normach prawnych, a nasi pracownicy ciągle podnoszą swoje kwalifikacje zawodowe. Stosujemy się do zasad niejawności i ochrony danych kontrahentów. Więcej informacji na naszej stronie internetowej.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: agencjacelnabialystok.pl

Opinie o stronie agencjacelnabialystok.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Oferta przedsiębiorstwa ZHS z Kobylanki jest skierowana do klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw. Współdziałamy z klientami z całej Polski. (...)
Współcześnie w Polsce coraz większą wagę przykłada się do budownictwa energooszczędnego. Jednym z czynników wpływających na energooszczędność (...)
Propozycje, które udało się nam przygotować to usługi związane z organizowaniem przesyłek międzynarodowych dla podmiotów zajmujących się sprzedażą. (...)
Przedsiębiorstwo Malta Szuba Spółka Jawna główną siedzibę posiada w Olsztynie. W branży budowlanej prężnie działa już od 25 lat. Zapraszamy (...)
Siedziba szkoły tańca Alwidance znajduje się w Bydgoszczy. Jesteśmy profesjonalną i doświadczoną placówką, która istnieje już od 1990 roku. (...)
Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy Edpress z siedzibą w Warszawie. Specjalizujemy się w druku offsetowym UV, który wykonujemy (...)
Jak ważne jest CV sami się Państwo już przekonali lub niebawem przekonają. Przejrzystość, czytelność oraz wymodelowanie merytoryczne opisów (...)
W Gdyni mieści się siedziba firmy Optimal System, która zajmuje się projektowaniem oraz budową domów w technologii szkieletowej. Nasze projekty (...)