Agencja Celna AGM logistyka transportowa

Agencja Celna AGM logistyka transportowa
Agencja Celna AGM logistyka transportowa
ID wpisu: 8115
Dodano: 07.03.2013
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 537
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
79
Google
39
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: AGM jest to profesjonalna agencja celna, dopełniająca wszelkich formalności związanych z procedurami celnymi, która obsługuje firmy zajmujące się obrotem towarów w krajach Unii Europejskiej, a także w krajach trzecich. Wykonujemy kompleksowe usługi oraz zapewniamy profesjonalne przedstawicielstwo przed organami celnymi. Pracujemy szybko, a przy bardziej skomplikowanych zagadnieniach zapewniamy pomoc oraz fachowe doradztwo. Nasza oferta jest elastyczna, dostosowujemy ją do każdego kontrahenta indywidualnie. Współpraca z administracją celną pozwoliła nam zyskać cenne doświadczenie, wykorzystywane w trakcie codziennej pracy naszej jednostki. Jesteśmy na bieżąco jeżeli chodzi o zmiany w ustawach oraz normach prawnych, a nasi pracownicy ciągle podnoszą swoje kwalifikacje zawodowe. Stosujemy się do zasad niejawności i ochrony danych kontrahentów. Więcej informacji na naszej stronie internetowej.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: agencjacelnabialystok.pl

Opinie o stronie agencjacelnabialystok.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Prezentujemy Kancelarię Notarialną Izabela Prykiel-Górecka z siedzibą w Warszawie. Nasza Kancelaria dokonuje następujących czynności: sporządza (...)
Usługi Przewozowe i kamieniarskie a także Usługi Pogrzebowe to specjalność Kazimierza Kowalczyka. Jego przedsiębiorstwo działa w Skierniewicach (...)
Firma transportowo-usługowa Kamińscy oferuje Państwu przeprowadzki Poznań i przeprowadzki Wrocław. Dzięki naszemu profesjonalnemu i solidnemu podejściu, (...)
Firma Fleetcenter to wypożyczalnia samochodów o długoletnim bagażu doświadczeń wypracowanym w naszym kraju. Oferuje wiele usług takich jak np. (...)
Firma Log House od kilku lat oferuje domy z bali. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną www. Prezentujemy na niej zakres działań przez nas (...)
Zakres normy ISO 9001:2008 obejmuje wymagania dotyczące systemu zarządzania jakością dla organizacji, które chcą wykazać zdolność do ciągłego (...)
Orange Parking przy lotnisku Balice posiada szereg zalet, jakimi są: profesjonalna obsługa, duża liczba miejsc parkingowych, atrakcyjne położenie (...)
Specjalnie dla potrzeb klientów, potrzeb rynku i głównie w celu obniżenia kosztów zrealizowaliśmy pod Państwa zlecenia magazyn przeładunkowy, (...)