SEMAKO.PL serwis instalacji

SEMAKO.PL serwis instalacji
SEMAKO.PL serwis instalacji
ID wpisu: 7966
Dodano: 25.02.2013
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 585
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
84
Google
10
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Jeśli poszukujesz fachowej i rzetelnej firmy zajmującej się automatyką procesów przemysłowych, gorąco rekomendujemy zaznajomienie się z ofertą śląskiego przedsiębiorstwa Semako z siedzibą w Łanach Wielkich koło Gliwic. Zaangażowani w Semako specjaliści zaprojektują dla Twojej firmy układy automatyki, sterowania i pomiarów, dostarczą sprzęt mikroprocesorowy oraz systemy wizualizacji, a także zamontują aparaturę kontrolno - pomiarową oraz inne instalacje elektryczne w dowolnych obiektach industrialnych. Liczne grono kontrahentów Semako tworzą stacje oczyszczania i uzdatniania wody, cukrownie, elektrownie i elektrociepłownie, a także zakłady górnicze z całej Polski. Firma jest solidnym i sprawdzonym kontrahentem, mogącym pochwalić się znakomitymi referencjami oraz imponującą liczbą udanych realizacji. Chcesz poznać więcej szczegółowych informacji na temat tej propozycji? Polecamy odwiedzenie strony internetowej
Kategorie:

Podlinkuj stronę: semako.pl

Opinie o stronie semako.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

W 2000 roku w Lubojence niedaleko Częstochowy powstała firma Kocela, która specjalizuje się w sprzedaży, transporcie i pompowaniu betonu towarowego. (...)
Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu firmę Remondis Bydgoszcz Sp. z o.o. Obsługujemy firmy i mieszkańców. Proponujemy wywóz odpadów (...)
Firma PHPU GIZEX Sp. z o.o. zlokalizowana w Pleszewie, od 1990 roku prowadzi działalność związaną ze sprzedażą przeróżnego typu urządzeń opalanych (...)
Hotel Widok-Centrum serdecznie zaprasza wszystkich, którzy wybierają się na Targi Bielsko. U nas znajdziecie państwo na ten czas specjalne promocje (...)
Producent wysokiej jakości systemów opakować, firma THT ze Świdnicy, jest ekspertem z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży. Oferta firmy obejmuje (...)
W Rogowie w województwie śląskim znajduje się siedziba Przedsiębiorstwa Handlowo-Produkcyjno-Usługowego "Izol-Plast". Działamy w branży (...)
Chcesz kupić sprzęt przeciwpożarowy, produkty motoryzacyjne, części do elektronarzędzi, urządzenia mikroprocesorowe, produkty dla rolnictwa? Zgłoś (...)
Sękacze, ciepłe lody, murzynki, kremowe rurki, lub bezy- kto z Was nie lubi takich deserów. Kojarzą się z beztroskim czasem dzieciństwa, wakacjami (...)