KANCELARIA BEZPIECZEŃSTWA I PRAWA PRACY szkolenia - higiena

KANCELARIA BEZPIECZEŃSTWA I PRAWA PRACY szkolenia - higiena
KANCELARIA BEZPIECZEŃSTWA I PRAWA PRACY szkolenia - higiena
ID wpisu: 7876
Dodano: 16.02.2013
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 772
CTR: 0.00%
90
Google
10
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (1/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Kwestie powiązane z prawem i kodeksami pracy to zmora wielu przedsiębiorstw. Nie każdy ma odpowiednie wykształcenie i wiedzę, by się nimi zajmować, a ich niestałość i stan skomplikowania sprawiają, iż trudno być z nimi na bieżąco bez ustawicznego kontrolowania ich. Z pomocą przychodzi Kancelaria Bezpieczeństwa i Prawa Pracy z Łańcuta, która bierze na siebie prowadzenie prawnych aspektów działania przedsiębiorstwa. W swojej ofercie ma ona nie tylko całościową obsługę, ale także prowadzenie audytów, ocenę ryzyka, ocenę techniczną sprzętów, prowadzenie szkoleń dla pracowników, tworzenie wzorów poświadczeń oraz umów. Pracownicy kancelarii to rozlegle wykwalifikowani eksperci w swoich dyscyplinach, którzy nieprzerwanie zwiększają swoje umiejętności, aby jak najlepiej przystosować się do wymagań rynku. Z usług kancelarii zadowoleni są jej liczni kontrahenci, jak Polimex Mostostal Katowice czy Bytomska Pracownia Projektowa BUDOPROJEKT. Więcej danych znajduje się na stronie internetowej
Kategorie:

Podlinkuj stronę: prawopracy-bhp.pl

Opinie o stronie prawopracy-bhp.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Od 2003 roku w Warszawie działa firma pod nazwą Zewnętrzny Dział Personalny. To firma, jakiej działalność opiera się na przejęciu od małych (...)
Przedsiębiorstwo JanDekarz z województwa kujawsko-pomorskiego to przedsiębiorstwo rodzinne od pokoleń specjalizujące się w wykonywaniu wszechstronnych (...)
Budujesz czy też odnawiasz dom? Szukasz fachowca, dzięki któremu Twoje wnętrza będą wyglądały niezwykle oraz pomysłowo, a równocześnie cenisz (...)
Mamy zaszczyt przedstawić Państwu lokal w Jeleniej Górze, w jakim serwowane są wspaniałe dania kuchni polskiej, produkty garmażeryjne, domowe ciasta (...)
Przedsiębiorstwo URQ Transport-Serwis specjalizuje się w naprawie samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych, a także w transporcie produktów (...)
Zarówno klimatyzacja, jak i wentylacja mogą uczynić, iż nie odczujemy wyczerpania po wielu godzinach pracy, przy dużej ilości urządzeń (takich (...)
Jeżeli potrzebujesz profesjonalisty, który wykona dla Ciebie szereg prac remontowo-budowlanych koniecznie skontaktuj się z firmą Tgm z województwa (...)
Poszukujesz znakomitej jakości pokarmu dla swojego zwierzaka? Zależy Ci na rozsądnej cenie, wygodnej dostawie oraz obsłudze na wysokim poziomie? Skorzystaj (...)