KANCELARIA BEZPIECZEŃSTWA I PRAWA PRACY szkolenia - higiena

KANCELARIA BEZPIECZEŃSTWA I PRAWA PRACY szkolenia - higiena
KANCELARIA BEZPIECZEŃSTWA I PRAWA PRACY szkolenia - higiena
ID wpisu: 7876
Dodano: 16.02.2013
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 524
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
67
Google
10
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Kwestie powiązane z prawem i kodeksami pracy to zmora wielu przedsiębiorstw. Nie każdy ma odpowiednie wykształcenie i wiedzę, by się nimi zajmować, a ich niestałość i stan skomplikowania sprawiają, iż trudno być z nimi na bieżąco bez ustawicznego kontrolowania ich. Z pomocą przychodzi Kancelaria Bezpieczeństwa i Prawa Pracy z Łańcuta, która bierze na siebie prowadzenie prawnych aspektów działania przedsiębiorstwa. W swojej ofercie ma ona nie tylko całościową obsługę, ale także prowadzenie audytów, ocenę ryzyka, ocenę techniczną sprzętów, prowadzenie szkoleń dla pracowników, tworzenie wzorów poświadczeń oraz umów. Pracownicy kancelarii to rozlegle wykwalifikowani eksperci w swoich dyscyplinach, którzy nieprzerwanie zwiększają swoje umiejętności, aby jak najlepiej przystosować się do wymagań rynku. Z usług kancelarii zadowoleni są jej liczni kontrahenci, jak Polimex Mostostal Katowice czy Bytomska Pracownia Projektowa BUDOPROJEKT. Więcej danych znajduje się na stronie internetowej
Kategorie:

Podlinkuj stronę: prawopracy-bhp.pl

Opinie o stronie prawopracy-bhp.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Na stronie znajduje się jedna z największych galerii z drzwiami montowanymi na terenie miasta Warszawa. Zadbaliśmy o dokładne opisy wyposażeń oraz (...)
W bezpośrednim sąsiedztwie Zamku Królewskiego na Wawelu, w pełnym uroku zakątku Wzgórza Wawelskiego, znajduje się Trattoria Wawel. Stworzono tu (...)
Nasi Klienci mogą liczyć na obsługę prawną spełniającą najwyższe standardy zawodowe i etyczne, świadczoną w oparciu o rzetelną, stale pogłębianą (...)
Strona planując przeprowadzkę jest stroną w całości poświęconą planowaniu i organizowaniu procesów przeprowadzkowych. Jeśli w najbliższym czasie (...)
Gwarancją firmy Wyroby z drewna ''KONIECZNY'' jest wieloletnie użytkowanie a także wysoka jakość przygotowywanych przez nas wyrobów. Jesteśmy firmą (...)
Gabinet masażu ART MASSAGE, proponuje profesjonalne masaże oraz zabiegi kosmetyczne. Jego właścicielką jest Dorota Kuzan- bardzo dobra masażystka, (...)
Firma budowlana Bartłomiej Madej jest ekspertem z wieloletnim doświadczeniem w branży. Wśród świadczonych przez nią usług znajdują się między (...)
Szkoła Języków Obcych Fokus w Szczecinie posiada w ofercie kursy języka angielskiego oraz języka niemieckiego. Nasza strona zawiera wiele ciekawych (...)