KANCELARIA BEZPIECZEŃSTWA I PRAWA PRACY szkolenia - higiena

KANCELARIA BEZPIECZEŃSTWA I PRAWA PRACY szkolenia - higiena
KANCELARIA BEZPIECZEŃSTWA I PRAWA PRACY szkolenia - higiena
ID wpisu: 7876
Dodano: 16.02.2013
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 604
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
71
Google
10
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Kwestie powiązane z prawem i kodeksami pracy to zmora wielu przedsiębiorstw. Nie każdy ma odpowiednie wykształcenie i wiedzę, by się nimi zajmować, a ich niestałość i stan skomplikowania sprawiają, iż trudno być z nimi na bieżąco bez ustawicznego kontrolowania ich. Z pomocą przychodzi Kancelaria Bezpieczeństwa i Prawa Pracy z Łańcuta, która bierze na siebie prowadzenie prawnych aspektów działania przedsiębiorstwa. W swojej ofercie ma ona nie tylko całościową obsługę, ale także prowadzenie audytów, ocenę ryzyka, ocenę techniczną sprzętów, prowadzenie szkoleń dla pracowników, tworzenie wzorów poświadczeń oraz umów. Pracownicy kancelarii to rozlegle wykwalifikowani eksperci w swoich dyscyplinach, którzy nieprzerwanie zwiększają swoje umiejętności, aby jak najlepiej przystosować się do wymagań rynku. Z usług kancelarii zadowoleni są jej liczni kontrahenci, jak Polimex Mostostal Katowice czy Bytomska Pracownia Projektowa BUDOPROJEKT. Więcej danych znajduje się na stronie internetowej
Kategorie:

Podlinkuj stronę: prawopracy-bhp.pl

Opinie o stronie prawopracy-bhp.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Dźwigi i Podnośniki Uniwersal buduje naszą pozycję i stawiamy na najlepsze rozwiązania. Nasza oferta zapewnia skorzystanie z największej bazy komunikacyjnej (...)
MEBLE WÓJCIK - to firma, która produkuje meble kuchenne i zachęca do zapoznania się z przygotowaną ofertą. Na rynku funkcjonujemy od 1997 roku i (...)
Druk offsetowy do formatu B2, cyfrowy do formatu 320x477 Drukarnia TonPrint została założona w 1999 roku, przez ludzi od lat związanych z poligrafią. Wysoko (...)
Jesteśmy manufakturą, która od ponad 30 lat dostarcza na rynek najwyższej jakości wyroby architektury betonowej. By sprostać wymaganiom naszych (...)
Gdzie są najlepsze warunki do nurkowania? W wielu miejscach na świecie, ale tylko w Centrum Nurkowania NURKERSI w Łodzi nauczysz się tego profesjonalnie (...)
Psychologia to dyscyplina wiedzy, która niesłychanie dynamicznie się rozwija, w związku z tym staramy się, by zespół Psychologicznego Ośrodka (...)
Marlon to salon, w którym powstają wyjątkowe koszule męskie szyte na miarę. Każdy egzemplarz jest unikatowy i tworzony ściśle według autorskiego (...)
Stowarzyszenie Polskich Energetyków zostało utworzone w 1996 roku. Jest to organizacja, która reprezentuje interesy całej branży energetycznej. W (...)