KANCELARIA BEZPIECZEŃSTWA I PRAWA PRACY szkolenia - higiena

KANCELARIA BEZPIECZEŃSTWA I PRAWA PRACY szkolenia - higiena
KANCELARIA BEZPIECZEŃSTWA I PRAWA PRACY szkolenia - higiena
ID wpisu: 7876
Dodano: 16.02.2013
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 559
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
69
Google
10
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Kwestie powiązane z prawem i kodeksami pracy to zmora wielu przedsiębiorstw. Nie każdy ma odpowiednie wykształcenie i wiedzę, by się nimi zajmować, a ich niestałość i stan skomplikowania sprawiają, iż trudno być z nimi na bieżąco bez ustawicznego kontrolowania ich. Z pomocą przychodzi Kancelaria Bezpieczeństwa i Prawa Pracy z Łańcuta, która bierze na siebie prowadzenie prawnych aspektów działania przedsiębiorstwa. W swojej ofercie ma ona nie tylko całościową obsługę, ale także prowadzenie audytów, ocenę ryzyka, ocenę techniczną sprzętów, prowadzenie szkoleń dla pracowników, tworzenie wzorów poświadczeń oraz umów. Pracownicy kancelarii to rozlegle wykwalifikowani eksperci w swoich dyscyplinach, którzy nieprzerwanie zwiększają swoje umiejętności, aby jak najlepiej przystosować się do wymagań rynku. Z usług kancelarii zadowoleni są jej liczni kontrahenci, jak Polimex Mostostal Katowice czy Bytomska Pracownia Projektowa BUDOPROJEKT. Więcej danych znajduje się na stronie internetowej
Kategorie:

Podlinkuj stronę: prawopracy-bhp.pl

Opinie o stronie prawopracy-bhp.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Oferujemy fajne nadruki na koszulkach. Po prostu. Nasza oferta wyróżnia się na rynku pasją - dzięki wieloletniemu doświadczeniu świetnie znamy (...)
Marlon to salon, w którym powstają wyjątkowe koszule męskie szyte na miarę. Każdy egzemplarz jest unikatowy i tworzony ściśle według autorskiego (...)
Przedsiębiorstwo Techniczno - Usługowe KORAB z siedzibą w Sopocie przedstawia Państwu swoją ofertę. Jesteśmy firmą, świadczącą specjalistyczne (...)
GRUPA KONCEPT Sp. z o.o. z Wrocławia, oferuje pomoc w doborze oraz zaopatrywaniu odpowiedniego wyposażenia środowiska pracy dla Klientów indywidualnych, (...)
Oferta naszej fundacji to szkolenia biznesowe organizowane dla osób, które chcą powiększać swoje umiejętności, by stawać się osobami konkurencyjnymi (...)
Specjalnością naszej firmy K.R. Michalscy jest kamień naturalny. Trudnimy się obróbką oraz przerobem granitu strzegomskiego. Ten materiał jest (...)
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty naszej Szkoły Języka Angielskiego. Łączymy najnowocześniejsze metody nauczania oraz sprawdzone techniki, (...)
W ramach oferty naszej firmy, która działa na rynku szkoleniowym zapewniamy naszym klientom wygodne realizowanie kursów zawodowych, które pozwalają (...)