BILANS- wiedza podatkowa

BILANS- wiedza podatkowa
BILANS- wiedza podatkowa
ID wpisu: 7850
Dodano: 16.02.2013
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 505
CTR: 0.00%
71
Google
42
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (1/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Od 2005 roku zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Biuro Rachunkowe Bilans działa bowiem od tego czasu w Wejherowie. Obsługujemy klientów z całego województwa pomorskiego i to tak duże, małe i średnie przedsiębiorstwa, jak i osoby fizyczne. Ze swojej strony oferujemy wiedzę i biegłość z obszaru rachunkowości. Można u nas liczyć na obsługę księgową (kadrowo-płacową), rozliczenia z ZUS, rozliczenia z urzędem skarbowym, rozliczenia podatkowe PIT, CIT, VAT, prowadzenie ksiąg rachunkowych. księgi przychodów i rozchodów, rozliczenia ryczałtu ewidencjonowanego i kart podatkowych, sporządzanie sprawozdań do GUS i innych urzędów, wypełnianie wniosku VZM o zwrot podatku VAT w budownictwie mieszkaniowym, doradztwo księgowe i pomoc przy zakładaniu firmy oraz inne drobne usługi księgowe. Zadowolenie i bezpieczeństwo Petenta jest zasadniczym zamysłem naszego biura. Dojeżdżamy do zleceniodawców. Więcej drobiazgowych informacji o naszym biurze znaleźć można na stornie internetowej:
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.biurorachunkowewejherowo.com

Opinie o stronie www.biurorachunkowewejherowo.com (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Sklep internetowy NewCraft od bez mała dziesięciu lat zajmuje się sprzedawaniem rozmaitego typu koralików, elementów montażowych i narzędzi pomocnych (...)
Jeśli szukasz doświadczonego zespołu do filmowych zadań specjalnych – na pewno szybko przekonasz się, że właśnie jesteś w idealnym miejscu. (...)
Greeneco jest jednostką, która prowadzi swoją działalność w obszarze hydroobsiewu. Popularyzujemy procedurę, która cieszy się dużą efektywnością, (...)
Firma Metro to uznany i cieszący się renoma warszawski producent mebli biurowych. W swojej ofercie Firma Metro posiada meble biurowe, meble gabinetowe, (...)
Przedsiębiorstwo BALTIC ENGINEERING, które umieszczone jest w Gdańsku, oferuje wysokiej klasy usługi remontowe jednostek pływających. Wykonujemy (...)
Jest nam niezmiernie miło móc przedstawić Państwu propozycję firmy Global Biznes, której siedziba znajduje się w Warszawie. Jesteśmy profesjonalnym (...)
Nasza firma zajmuje się przygotowywaniem interesujących placów zabaw. Jeżeli potrzebujesz wysokiej jakości placów zabaw, zarówno całych zestawów, (...)
Poprawność językowa to podstawowe wymaganie, które musi spełniać tekst, aby był zrozumiały i czytelny dla odbiorców. Zapewnienie poprawności (...)