BILANS- wiedza podatkowa

BILANS- wiedza podatkowa
BILANS- wiedza podatkowa
ID wpisu: 7850
Dodano: 16.02.2013
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 469
CTR: 0.00%
69
Google
42
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (1/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Od 2005 roku zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Biuro Rachunkowe Bilans działa bowiem od tego czasu w Wejherowie. Obsługujemy klientów z całego województwa pomorskiego i to tak duże, małe i średnie przedsiębiorstwa, jak i osoby fizyczne. Ze swojej strony oferujemy wiedzę i biegłość z obszaru rachunkowości. Można u nas liczyć na obsługę księgową (kadrowo-płacową), rozliczenia z ZUS, rozliczenia z urzędem skarbowym, rozliczenia podatkowe PIT, CIT, VAT, prowadzenie ksiąg rachunkowych. księgi przychodów i rozchodów, rozliczenia ryczałtu ewidencjonowanego i kart podatkowych, sporządzanie sprawozdań do GUS i innych urzędów, wypełnianie wniosku VZM o zwrot podatku VAT w budownictwie mieszkaniowym, doradztwo księgowe i pomoc przy zakładaniu firmy oraz inne drobne usługi księgowe. Zadowolenie i bezpieczeństwo Petenta jest zasadniczym zamysłem naszego biura. Dojeżdżamy do zleceniodawców. Więcej drobiazgowych informacji o naszym biurze znaleźć można na stornie internetowej:
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.biurorachunkowewejherowo.com

Opinie o stronie www.biurorachunkowewejherowo.com (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Profesjonalne usługi ogrodnicze. Nasza firma zajmuje się m.in.: zakładaniem zieleni i ogrodu, pielęgnacją drzew, pielęgnacją ogrodu oraz zagospodarowaniem (...)
Mikronar to prywatna firma, która na rynku funkcjonuje nieprzerwanie od 1994. Siedziba firmy znajduje się w Radomiu. Głównym profilem naszej aktywności (...)
Firma sprzątająca All-Clean Oferujemy fachowe sprzątanie mieszkań i biur, które wykonujemy z najwyższą starannością. Stale rozwijamy swoją (...)
Mieszcząca się w Szczecina firma Viking Styl oferuje Państwu dostęp do wysokiej jakości, sprawdzonych urządzeń do użytku leśno-ogrodniczego czy (...)
Przedsiębiorstwo Obrotu Odpadami Rymed pragnie zaprezentować Państwu kompleksową ofertę utylizacji odpadów niebezpiecznych. Posiadamy szeroką (...)
We Wrocławiu mieści się siedziba firmy Uszczelki Polska. Zajmujemy się sprzedażą najwyższej jakości wyrobów gumowych pochodzących od najlepszych (...)
Jeśli interesują Państwa świadczenia prawne, to zapraszamy do zaznajomienia się z propozycją, zaprezentowaną przez Kancelarię Prawną GrawaLex, (...)
Firma "BASKA" specjalizuje się w zakresie szeroko rozumianej pielęgnacji drzew. Nasze usługi to przede wszystkim: - inwentaryzacja drzew, - wycinka (...)