BILANS- wiedza podatkowa

BILANS- wiedza podatkowa
BILANS- wiedza podatkowa
ID wpisu: 7850
Dodano: 16.02.2013
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 455
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
69
Google
42
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Od 2005 roku zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Biuro Rachunkowe Bilans działa bowiem od tego czasu w Wejherowie. Obsługujemy klientów z całego województwa pomorskiego i to tak duże, małe i średnie przedsiębiorstwa, jak i osoby fizyczne. Ze swojej strony oferujemy wiedzę i biegłość z obszaru rachunkowości. Można u nas liczyć na obsługę księgową (kadrowo-płacową), rozliczenia z ZUS, rozliczenia z urzędem skarbowym, rozliczenia podatkowe PIT, CIT, VAT, prowadzenie ksiąg rachunkowych. księgi przychodów i rozchodów, rozliczenia ryczałtu ewidencjonowanego i kart podatkowych, sporządzanie sprawozdań do GUS i innych urzędów, wypełnianie wniosku VZM o zwrot podatku VAT w budownictwie mieszkaniowym, doradztwo księgowe i pomoc przy zakładaniu firmy oraz inne drobne usługi księgowe. Zadowolenie i bezpieczeństwo Petenta jest zasadniczym zamysłem naszego biura. Dojeżdżamy do zleceniodawców. Więcej drobiazgowych informacji o naszym biurze znaleźć można na stornie internetowej:
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.biurorachunkowewejherowo.com

Opinie o stronie www.biurorachunkowewejherowo.com (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Działamy na warszawskim rynku budowlanym. Wyburzenia budynku, a także inne prace ziemne to nasze najważniejsze obszary zainteresowania. Wyburzenia (...)
Poszukujesz kompetentnego geodety? A być może chcesz podzielić nieruchomość i szukasz fachowej firmy, jaka to wykona? Dobrze trafiłeś! Przedsiębiorstwo (...)
Kancelaria Notarialna Michał Wójtowicz prowadzi czynności notarialne w siedzibie kancelarii w Bielsko Białej bądź miejscu uprzednio określonym (...)
Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w kompleksowych usługach z zakresu monitorowania nadzoru występowania szkodników oparta na założeniach (...)
Nie jest łatwo znaleźć skuteczny sposób na reklamę, może jesteśmy w stanie Ci pomóc. Produkujemy przykrywki do puszek, na których umieszczamy (...)
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z propozycji, jaką przygotowała firma GOLA z Katowic. Nasza oferta skierowana jest w stronę firm, spółdzielni (...)
Jeżeli planujesz wykonać zabieg chirurgii plastycznej to zaufaj doświadczonej kadrze z klinki Linea Corporis. Wykonaliśmy już dziesiątki udanych (...)
Sprzedaż węgla, miału energetycznego, ekogroszku, koksu i innych artykułów opałowych to specjalizacja przedsiębiorstwa Ancygier z Rybnika. Przedsiębiorstwo (...)