MAGARD kaskady

MAGARD kaskady
MAGARD kaskady
ID wpisu: 7787
Dodano: 08.02.2013
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 435
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
62
Google
8
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Całoroczną, abonamentową pielęgnacją i konserwacją zieleni absorbuje się firma MaGARD z Poznania. Wśród wykonywanych obowiązków ma: cięcie roślin, odchwaszczanie, diagnostykę fitopatologiczną oraz wykonywanie zabiegów zwalczających szkodniki, nawożenie, a w końcu konserwację architektury ogrodowej. Oprócz tego w okresie zimy pracownicy firmy wykonują kontrolę oraz odśnieżanie, starając się, aby i wtedy ogród wyglądał jak najpiękniej. To jednak tylko część działalności firmy, w MaGARD można także liczyć na wszechstronne prace planistyczne, zakładanie ogrodów, w tym oprócz harmonijnego wkomponowania wybranych przez klienta roślin, także instalacje systemów automatycznego nawadniania, budowę oczek wodnych, kaskad, stawów kąpielowych. Podejmują się także prac brukarskich i kamieniarskich. Posiadają kompletne zaplecze techniczne: programy do projektowania zieleni, specjalistyczny sprzęt ogrodniczy oraz transport samochodowy, co sprawia, że są solidnym i godnym zaufania kontrahentem do realizacji dużych i małych inwestycji. Więcej informacji o firmie, jak dotychczasowych projektach oraz kompletnej ofercie przeczytać można na stronie:
Kategorie:

Podlinkuj stronę: magard.com

Opinie o stronie magard.com (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Firmę ITOdesign tworzy zespół doświadczonych architektów, projektantów wnętrz oraz wykonawców budowlanych. Specjaliści ci projektują i budują (...)
W naszej firmie dostarczamy kompletne i zróżnicowane rozwiązania, które dotyczą kwestii ewidencji i kontroli czasu pracy oraz kontroli dostępu. (...)
WALTRONIK.COM przegrywanie filmów 8mm i kaset VHS na DVD. - wideofilmowanie i fotografowanie; - serwis komputerów; - regeneracja starych zdjęć; - (...)
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Stowarzyszenia Księgowych w Polsce Oddział Okręgowy w Bydgoszczy. Jesteśmy pierwszą w Polsce instytucją (...)
W Pabianicach w województwie łódzkim znajduje się siedziba kliniki stomatologicznej Hollywood Smile. Jesteśmy profesjonalną i nowocześnie wyposażoną (...)
Gorąco zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy Timber ze Spalic w województwie dolnośląskim. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki (...)
Znajdująca się w Szczecinie firma Kami specjalizuje się w usługach sprzątających. Firma posiada wieloletnie doświadczenie, wykorzystuje bezpieczne (...)
Gorąco zapraszamy do zapoznania się z propozycją firmy MAKAR, której siedziba mieści się w Zawierciu. Jest to specjalistyczne przedsiębiorstwo (...)