MAGARD kaskady

MAGARD kaskady
MAGARD kaskady
ID wpisu: 7787
Dodano: 08.02.2013
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 464
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
68
Google
8
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Całoroczną, abonamentową pielęgnacją i konserwacją zieleni absorbuje się firma MaGARD z Poznania. Wśród wykonywanych obowiązków ma: cięcie roślin, odchwaszczanie, diagnostykę fitopatologiczną oraz wykonywanie zabiegów zwalczających szkodniki, nawożenie, a w końcu konserwację architektury ogrodowej. Oprócz tego w okresie zimy pracownicy firmy wykonują kontrolę oraz odśnieżanie, starając się, aby i wtedy ogród wyglądał jak najpiękniej. To jednak tylko część działalności firmy, w MaGARD można także liczyć na wszechstronne prace planistyczne, zakładanie ogrodów, w tym oprócz harmonijnego wkomponowania wybranych przez klienta roślin, także instalacje systemów automatycznego nawadniania, budowę oczek wodnych, kaskad, stawów kąpielowych. Podejmują się także prac brukarskich i kamieniarskich. Posiadają kompletne zaplecze techniczne: programy do projektowania zieleni, specjalistyczny sprzęt ogrodniczy oraz transport samochodowy, co sprawia, że są solidnym i godnym zaufania kontrahentem do realizacji dużych i małych inwestycji. Więcej informacji o firmie, jak dotychczasowych projektach oraz kompletnej ofercie przeczytać można na stronie:
Kategorie:

Podlinkuj stronę: magard.com

Opinie o stronie magard.com (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Do uprawiania sportów walki, a w szczególności karate wymagany jest dobry sprzęt treningowy. Posiadanie nowoczesnego i bezpiecznego wyposażenia umożliwia (...)
Dostarczamy kontenery na różnorodne rodzaje odpadów. Ułatwiamy porządkowanie przestrzeni po remontach, udostępniamy kontenery o zróżnicowanej (...)
Warszawski Zakład Usług Pogrzebowych „Elizjum” cechuje się wybitnym zrozumieniem potrzeb swoich Klientów a asystuje im na każdym etapie organizacji (...)
Nasza firma od wielu lat zajmuje się prowadzeniem dystrybucji wysokiej jakości opakowań wykonanych z folii oraz papieru. Naszym klientom zapewniamy (...)
Marzenia o pięknym ogrodzie dotyczą każdego człowieka, który posiada swój własny dom. Aby stworzenie takiego ogrodu było możliwe konieczny jest (...)
Kancelaria notarialna prowadzona przez Joannę Warzechę i Justynę Drewko ma siedzibę w Gliwicach. Prowadzi swoją działalność i przyjmuje klientów (...)
Drewniane meble do ogrodu, doniczki, skrzynie, budy dla psa czy też kota, karmniki i budki lęgowe to oferta zakładu STYLDREW z województwa zachodniopomorskiego. (...)
Firma "BASKA" specjalizuje się w zakresie szeroko rozumianej pielęgnacji drzew. Nasze usługi to przede wszystkim: - inwentaryzacja drzew, - wycinka (...)