MAGARD kaskady

MAGARD kaskady
MAGARD kaskady
ID wpisu: 7787
Dodano: 08.02.2013
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 486
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
71
Google
8
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Całoroczną, abonamentową pielęgnacją i konserwacją zieleni absorbuje się firma MaGARD z Poznania. Wśród wykonywanych obowiązków ma: cięcie roślin, odchwaszczanie, diagnostykę fitopatologiczną oraz wykonywanie zabiegów zwalczających szkodniki, nawożenie, a w końcu konserwację architektury ogrodowej. Oprócz tego w okresie zimy pracownicy firmy wykonują kontrolę oraz odśnieżanie, starając się, aby i wtedy ogród wyglądał jak najpiękniej. To jednak tylko część działalności firmy, w MaGARD można także liczyć na wszechstronne prace planistyczne, zakładanie ogrodów, w tym oprócz harmonijnego wkomponowania wybranych przez klienta roślin, także instalacje systemów automatycznego nawadniania, budowę oczek wodnych, kaskad, stawów kąpielowych. Podejmują się także prac brukarskich i kamieniarskich. Posiadają kompletne zaplecze techniczne: programy do projektowania zieleni, specjalistyczny sprzęt ogrodniczy oraz transport samochodowy, co sprawia, że są solidnym i godnym zaufania kontrahentem do realizacji dużych i małych inwestycji. Więcej informacji o firmie, jak dotychczasowych projektach oraz kompletnej ofercie przeczytać można na stronie:
Kategorie:

Podlinkuj stronę: magard.com

Opinie o stronie magard.com (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Firma Wromac mająca swoją siedzibę w Zimniku proponuje Państwu rozmaitego rodzaju wyroby z kamienia naturalnego, który ma szerokie wykorzystanie (...)
Prowadzimy bezpłatny katalog zakładów pogrzebowych. Nasza baza obejmuje cały kraj. Udostępniamy Państwu wizytówki najlepszych zakładów pogrzebowych, (...)
Od wielu lat zajmujemy się fachowym czyszczeniem i renowacją przy użyciu suchego lodu. Dzięki tej technologii w bardzo krótkim czasie usunie się (...)
Posiadająca swą siedzibę w województwie śląskim firma ORSTAL zaprasza Państwa do skorzystania ze swoich usług. Proponujemy fachową usługę z (...)
SKY-SHOP jest platformą sklepową, która zaskarbiła sobie już spore grupy zwolenników, ponieważ rozwiązania jakie są dostępne w jej zakresie (...)
W naszej firmie dostarczamy kompletne i zróżnicowane rozwiązania, które dotyczą kwestii ewidencji i kontroli czasu pracy oraz kontroli dostępu. (...)
Gorąco zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą salonu meblowego ARLEN, który znajduje się w Zamościu. Naszym Klientom oferujemy szeroki wybór (...)
Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy Dary Natury z miejscowości Koryciny. Od 1990 roku istniejemy w specjalności zielarskiej oraz (...)