MAGARD kaskady

MAGARD kaskady
MAGARD kaskady
ID wpisu: 7787
Dodano: 08.02.2013
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 478
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
70
Google
8
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Całoroczną, abonamentową pielęgnacją i konserwacją zieleni absorbuje się firma MaGARD z Poznania. Wśród wykonywanych obowiązków ma: cięcie roślin, odchwaszczanie, diagnostykę fitopatologiczną oraz wykonywanie zabiegów zwalczających szkodniki, nawożenie, a w końcu konserwację architektury ogrodowej. Oprócz tego w okresie zimy pracownicy firmy wykonują kontrolę oraz odśnieżanie, starając się, aby i wtedy ogród wyglądał jak najpiękniej. To jednak tylko część działalności firmy, w MaGARD można także liczyć na wszechstronne prace planistyczne, zakładanie ogrodów, w tym oprócz harmonijnego wkomponowania wybranych przez klienta roślin, także instalacje systemów automatycznego nawadniania, budowę oczek wodnych, kaskad, stawów kąpielowych. Podejmują się także prac brukarskich i kamieniarskich. Posiadają kompletne zaplecze techniczne: programy do projektowania zieleni, specjalistyczny sprzęt ogrodniczy oraz transport samochodowy, co sprawia, że są solidnym i godnym zaufania kontrahentem do realizacji dużych i małych inwestycji. Więcej informacji o firmie, jak dotychczasowych projektach oraz kompletnej ofercie przeczytać można na stronie:
Kategorie:

Podlinkuj stronę: magard.com

Opinie o stronie magard.com (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Przedsiębiorstwo Geomed mieści się w Chorzowie. Prowadzi usługi geodezyjne oraz ksero. Oferuje: mapy, podziały nieruchomości, wytyczenia budynków, (...)
Oferujemy specjalistyczne usługi - od produkcji przydomowych oczyszczalni ścieków przez montaż separatorów po wykonywanie odwodnienia terenów. Jesteśmy (...)
Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu propozycję firmy WGW Green Energy Poland. Siedziba naszego przedsiębiorstwa znajduje się w Łomiankach (...)
Firma deweloperska SAMSON zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą swoich najnowszych inwestycji. Posiadamy długoletnie doświadczenie w realizacji (...)
W branży gazowej funkcjonują bardzo różne pojęcia i możemy mówić o bardzo wielu różnych urządzeniach, które w tychże instalacjach się sprawdzają. (...)
Propozycje, które dla Państwa przygotowujemy to automaty czyszczące dla firma na najwyższym poziomie. Sięgając po nasze artykuły higieniczne otrzymać (...)
Na stronie internetowej Pracowni Architektury Korbasiewicz będziecie mogli dowiedzieć się Państwo tego, jak pracujemy, ile kosztuje projekt, jakie (...)
Baby Club Cafe to jednocześnie przyjemny klubik dla dzieci i kawiarnia przeznaczona dla ich rodziców. W tym miejscu zdołasz przez chwilę odpocząć, (...)