PHU GEO-DETAL rozgraniczenie nieruchomości

PHU GEO-DETAL rozgraniczenie nieruchomości
PHU GEO-DETAL rozgraniczenie nieruchomości
ID wpisu: 7780
Dodano: 08.02.2013
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 775
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
89
Google
23
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Pomiary geodezyjne gruntów i działek są specjalnością Przedsiębiorstwa Handlowo-Usługowego Danuta Korda. Firma umieściła swoją siedzibę w Sierakowicach, działa z kolei na terenie całego województwa pomorskiego. Ich oferta zawiera pełen obszar usług geodezyjnych, można im zlecić – oprócz wymienionych wcześniej pomiarów geodezyjnych gruntów i działek – sporządzanie map do celów projektowych, opiniodawczych i prawnych. W ich kompetencjach znajdują się także podziały i rozgraniczenia nieruchomości. Obsługują też place budowy, dopełniają inwentaryzacji: przyłączy wody, kanalizacji, prądu, gazu itp., a także pomiarami uzupełniającymi. Zawsze można liczyć na niezawodność i niezawodność wypełnianych przez nich prac, a też mieć zaufanie, że zostały zrealizowane sumiennie z poszanowaniem aktualnego prawa. Wszystkich zainteresowanych usługami geodezyjnego zapraszają do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Szczegóły na stronie internetowej:
Kategorie:

Podlinkuj stronę: geo-detal-korda.ngb.pl

Opinie o stronie geo-detal-korda.ngb.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Oferujemy kompleksowe usługi związane z organizacją eventów. Z nami możesz mieć pewność, że każde wydarzenie będzie dopracowane i zapamiętane (...)
Zapraszamy Państwa do zapoznania się z pełną propozycją przygotowaną przez firmę Enel Sp. z o.o. Nasze przedsiębiorstwo zaistniało w 1998 roku (...)
Kontener Serwis to Szczecińska firma zajmująca się wynajmem, jak również sprzedażą wysokiej jakości kontenerów używanych jako zaplecza budowlane, (...)
Propose Home - naszą specjalnością jest kompleksowe sprzątanie domów oraz mieszkań (czyszczenie, odkurzanie, mycie, dezynfekcja, pranie dywanów, (...)
Zachęcamy do skorzystania z oferty przygotowanej przez zlokalizowaną w Skierniewicach firmę Projekt Grupa Witold Kuczyński. Specjalizujemy się w (...)
Nasza firma zajmuje się kompleksowym sprzątaniem, praniem, myciem na terenie Warszawy oraz całego województwa mazowieckiego. Więcej informacji i (...)
Nauka jazdy Olsztyn. Firma Abrams wyuczy, przeszkoli i doszkoli Cię w zakresie kursów na prawo jazdy. Nasza nauka jazdy odbywa się po Olsztynie. Znakomicie (...)
Każdy z nas sięga do wspomnień. Chce uwieńczyć wszystkie wyjątkowe chwile w życiu. Zachować wszelkie momenty, do których aż chce się wracać. (...)