PHU GEO-DETAL rozgraniczenie nieruchomości

PHU GEO-DETAL rozgraniczenie nieruchomości
PHU GEO-DETAL rozgraniczenie nieruchomości
ID wpisu: 7780
Dodano: 08.02.2013
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 876
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
98
Google
25
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Pomiary geodezyjne gruntów i działek są specjalnością Przedsiębiorstwa Handlowo-Usługowego Danuta Korda. Firma umieściła swoją siedzibę w Sierakowicach, działa z kolei na terenie całego województwa pomorskiego. Ich oferta zawiera pełen obszar usług geodezyjnych, można im zlecić – oprócz wymienionych wcześniej pomiarów geodezyjnych gruntów i działek – sporządzanie map do celów projektowych, opiniodawczych i prawnych. W ich kompetencjach znajdują się także podziały i rozgraniczenia nieruchomości. Obsługują też place budowy, dopełniają inwentaryzacji: przyłączy wody, kanalizacji, prądu, gazu itp., a także pomiarami uzupełniającymi. Zawsze można liczyć na niezawodność i niezawodność wypełnianych przez nich prac, a też mieć zaufanie, że zostały zrealizowane sumiennie z poszanowaniem aktualnego prawa. Wszystkich zainteresowanych usługami geodezyjnego zapraszają do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Szczegóły na stronie internetowej:
Kategorie:

Podlinkuj stronę: geo-detal-korda.ngb.pl

Opinie o stronie geo-detal-korda.ngb.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Jesteś przedsiębiorcą lub dopiero zakładasz firmę? W takim razie potrzebujesz kase lub drukarke fiskalną. Zapraszamy do naszego sklepu w Przeźmierowie (...)
Gorąco zachęcamy do zapoznania się z propozycją przygotowaną przez firmę Iskra, która mieści się w Sycowie na obszarze województwa dolnośląskiego. (...)
Firma Exitus funkcjonuje na rynku od ponad dwudziestu lat, świadcząc wszechstronne usługi w zakresie organizacji pogrzebów oraz kremacji zwłok. Firma (...)
Jeśli mieszkasz we Wrocławiu bądź okolicach oraz poszukujesz pomocy notarialnej, bez wahania zwróć się do Kancelarii Notarialnej, prowadzonej przez (...)
Firma geodezyjna Pawła Bartkowskiego jest jednym z czołowych przedstawicieli branży geodezyjno kartograficznej w Kamieniu Pomorskim. Od początków (...)
Mar-Mont Jacek Marszałkowski, firma z Przyjaźni nieopodal Kartuz, od 1998 roku świadczy kompleksowe usługi hydrauliczne, usługi elektryczne a dodatkowo (...)
Wszystkich, którzy potrzebują usług doświadczonego notariusza, zapraszamy do Kancelarii Notarialnej we Wrocławiu, prowadzonej przez Notariusza Iwonę (...)
Przedstawiamy Państwu Zakład kamieniarsko - betoniarski Wierzbicka Walentyna z siedzibą w Ciechanowie. Na rynku działamy od 1962 roku. Realizujemy: (...)