PHU GEO-DETAL rozgraniczenie nieruchomości

PHU GEO-DETAL rozgraniczenie nieruchomości
PHU GEO-DETAL rozgraniczenie nieruchomości
ID wpisu: 7780
Dodano: 08.02.2013
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 803
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
94
Google
23
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Pomiary geodezyjne gruntów i działek są specjalnością Przedsiębiorstwa Handlowo-Usługowego Danuta Korda. Firma umieściła swoją siedzibę w Sierakowicach, działa z kolei na terenie całego województwa pomorskiego. Ich oferta zawiera pełen obszar usług geodezyjnych, można im zlecić – oprócz wymienionych wcześniej pomiarów geodezyjnych gruntów i działek – sporządzanie map do celów projektowych, opiniodawczych i prawnych. W ich kompetencjach znajdują się także podziały i rozgraniczenia nieruchomości. Obsługują też place budowy, dopełniają inwentaryzacji: przyłączy wody, kanalizacji, prądu, gazu itp., a także pomiarami uzupełniającymi. Zawsze można liczyć na niezawodność i niezawodność wypełnianych przez nich prac, a też mieć zaufanie, że zostały zrealizowane sumiennie z poszanowaniem aktualnego prawa. Wszystkich zainteresowanych usługami geodezyjnego zapraszają do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Szczegóły na stronie internetowej:
Kategorie:

Podlinkuj stronę: geo-detal-korda.ngb.pl

Opinie o stronie geo-detal-korda.ngb.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Mieszcząca się w Bydgoszczy firma Krispol jest ekspertem w zakresie ochrony ppoż. oraz bhp. Jest to autoryzowany serwis sprzętu gaśniczego. Obszar (...)
Chcą Państwo wyposażyć swoje biuro w meble biurowe na wymiar rzeczywiście wysokiej jakości? Polecamy zatem Państwu naszą ofertę. U nas zawsze (...)
''Instal Chemik'' już od ponad 20 lat cieszy swoich klientów kompleksowymi usługami dotyczącymi zakresu obróbki metali i precyzyjnej obróbki skrawaniem. (...)
Prezentujemy UNIMAT firmę zajmującą się produkcją oraz sprzedażą wycieraczek. Dzięki naszym wycieraczkom, w Twoich budynkach nie będzie rozpowszechniał (...)
Nasze przedsiębiorstwo trudni się produkcją nagrobków najwyższej jakości. Działamy we Wrocławiu, ale zapraszamy do korzystania z naszych usług (...)
Oferta naszej wrocławskiej firmy obejmuje realizację kompleksowych usług związanych z projektowaniem oraz realizowaniem wnętrz. Nasze usługi kierujemy (...)
Tłumaczenie z języka angielskiego, francuskiego, niemieckiego, włoskiego, niderlandzkiego, hiszpańskiego i rosyjskiego to główne punkty naszej oferty. (...)
Produkcja skarpet sportowych to najważniejszy obszar aktywności firmy Ridder - producenta skarpet. Firma posiada w ofercie dużą gamę skarpet w wielu (...)