PHU GEO-DETAL rozgraniczenie nieruchomości

PHU GEO-DETAL rozgraniczenie nieruchomości
PHU GEO-DETAL rozgraniczenie nieruchomości
ID wpisu: 7780
Dodano: 08.02.2013
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 861
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
98
Google
23
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Pomiary geodezyjne gruntów i działek są specjalnością Przedsiębiorstwa Handlowo-Usługowego Danuta Korda. Firma umieściła swoją siedzibę w Sierakowicach, działa z kolei na terenie całego województwa pomorskiego. Ich oferta zawiera pełen obszar usług geodezyjnych, można im zlecić – oprócz wymienionych wcześniej pomiarów geodezyjnych gruntów i działek – sporządzanie map do celów projektowych, opiniodawczych i prawnych. W ich kompetencjach znajdują się także podziały i rozgraniczenia nieruchomości. Obsługują też place budowy, dopełniają inwentaryzacji: przyłączy wody, kanalizacji, prądu, gazu itp., a także pomiarami uzupełniającymi. Zawsze można liczyć na niezawodność i niezawodność wypełnianych przez nich prac, a też mieć zaufanie, że zostały zrealizowane sumiennie z poszanowaniem aktualnego prawa. Wszystkich zainteresowanych usługami geodezyjnego zapraszają do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Szczegóły na stronie internetowej:
Kategorie:

Podlinkuj stronę: geo-detal-korda.ngb.pl

Opinie o stronie geo-detal-korda.ngb.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Siedziba firmy APLAUZPRINT mieści się w Bielsko-Białej. Naszym Klientom oferujemy usługi z zakresu druku offsetowego, cyfrowego, tworzenia projektów (...)
Znajomość języków obcych ma dzisiaj ogromne znaczenie. Zdajemy sobie jednak sprawę, że nie zawsze jest ot znajomość wystarczająca, lub obejmująca (...)
Kancelaria Komornika Sądowego zapewnia szybkie podjęcie czynności na wniosek wierzyciela, dzięki niskiemu wskaźnikowi zaległości. Kancelaria zapewnia (...)
Zapraszamy bardzo serdecznie do kontaktu z krakowską firmą Prakton, która zajmuje się na co dzień spawalnictwem, produkcją i montażem konstrukcji (...)
Zachęcamy do zapoznania się z ciekawą propozycją przedsiębiorstwa SUPER CARS. Siedziba naszego biura znajduje się w Bydgoszczy. Na rynku motoryzacyjnym (...)
Opal to firma z branży elektrycznej. Swoją siedzibę ma w Warszawie i zatrudnia najlepszych elektryków. Dzięki swojemu profesjonalizmowi oraz terminowemu (...)
Przedstawiamy Państwu Kancelarię Adwokacją Roberta Krakowskiego z Piły, w której fachowo oraz zgodnie z najświeższym prawem pomożemy Państwu (...)
Kontener Serwis to Szczecińska firma zajmująca się wynajmem, jak również sprzedażą wysokiej jakości kontenerów używanych jako zaplecza budowlane, (...)