PHU GEO-DETAL rozgraniczenie nieruchomości

PHU GEO-DETAL rozgraniczenie nieruchomości
PHU GEO-DETAL rozgraniczenie nieruchomości
ID wpisu: 7780
Dodano: 08.02.2013
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 846
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
98
Google
23
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Pomiary geodezyjne gruntów i działek są specjalnością Przedsiębiorstwa Handlowo-Usługowego Danuta Korda. Firma umieściła swoją siedzibę w Sierakowicach, działa z kolei na terenie całego województwa pomorskiego. Ich oferta zawiera pełen obszar usług geodezyjnych, można im zlecić – oprócz wymienionych wcześniej pomiarów geodezyjnych gruntów i działek – sporządzanie map do celów projektowych, opiniodawczych i prawnych. W ich kompetencjach znajdują się także podziały i rozgraniczenia nieruchomości. Obsługują też place budowy, dopełniają inwentaryzacji: przyłączy wody, kanalizacji, prądu, gazu itp., a także pomiarami uzupełniającymi. Zawsze można liczyć na niezawodność i niezawodność wypełnianych przez nich prac, a też mieć zaufanie, że zostały zrealizowane sumiennie z poszanowaniem aktualnego prawa. Wszystkich zainteresowanych usługami geodezyjnego zapraszają do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Szczegóły na stronie internetowej:
Kategorie:

Podlinkuj stronę: geo-detal-korda.ngb.pl

Opinie o stronie geo-detal-korda.ngb.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Z dużą przyjemnością przedstawiamy Państwu propozycję Biura Rachunkowego BR Napora. Znajdujemy się w Lublinie a działalność prowadzimy od przeszło (...)
Całoroczną, abonamentową pielęgnacją i konserwacją zieleni absorbuje się firma MaGARD z Poznania. Wśród wykonywanych obowiązków ma: cięcie (...)
Wszelkiego rodzaju projekty budynków użytkowych, takich jak hale, biura, zakłady produkcyjne czy magazyny, znajdziecie Państwo w ofercie Pracowni (...)
Fotoksiążka to doskonały sposób na zachowanie pięknych zdjęć. Możesz zaprojektować własną fotoksiążkę z wakacyjnego wyjazdu, z powodu ważnej (...)
Oferta przygotowana przez Zakład Zegarmistrzowski Waldemara Porwala z Olsztyna jest wyjątkowa na krajowym rynku- naszą specjalnością jest renowacja (...)
Biuro Rachunkowe Tasse zapewnia kompleksową obsługę z zakresu księgowości podmiotom gospodarczym rozliczającym się na zasadzie ryczałtu ewidencjonowanego, (...)
Zachęcamy Państwa serdecznie do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez firmę Aqua-Kret. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i zdobytej wiedzy (...)
W Chorzowie znajduje się biuro tłumaczeń języka angielskiego. Prowadzi je tłumacz przysięgły Grzegorz Panek. Zajmuje się pisemnymi tłumaczeniami (...)