IVET ławki

IVET ławki
IVET ławki
ID wpisu: 7771
Dodano: 08.02.2013
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 507
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
104
Google
21
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Szukasz wysokiej jakości drewna? Chcesz aby Twoje elementy drewniane i ogrodowe były znakomicie wykonane i trwałe? Skorzystaj z ciekawej propozycji przyrządzonej przez przedsiębiorstwo Ivet prowadzącego swoją aktywność w branży wytwórczości i sprzedaży drewna od lat 90-tych. Jego siedziba i tartak znajdują się na obszarze Knurowa w województwie śląskim. Podstawową jego aktywnością jest produkowanie drewna konstrukcyjnego, desek podłogowych i tarasowych, tarcicy oraz palet. Dzięki współczesnej i w pełni zautomatyzowanej linii produkcyjnej mogą mieć Państwo pełne przekonanie co do jakości produktów, a cena będzie dla Państwa błogim zdziwieniem. Uzupełnieniem oferty Ivet jest uszlachetnianie drewna metodą impregnacji, suszenia oraz struganie. Dodatkowo przedsiębiorstwo zajmuje się wytwarzaniem biomasy do celów energetycznych. Zapewnia także przewóz towarów na obszarze kraju. Więcej znajdziesz na stronie internetowej.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: ivet.com.pl

Opinie o stronie ivet.com.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu firmę Remondis Bydgoszcz Sp. z o.o. Obsługujemy firmy i mieszkańców. Proponujemy wywóz odpadów (...)
Prezentujemy Państwu biuro rachunkowe Compo System z Łodzi, prowadzące działalność od 1994 roku. Oferujemy obsługę księgową oraz kadrowo-płacową (...)
Wdrażanie, montaż i serwis kas fiskalnych i drukarek fiskalnych wykonywane są przez naszą firmę od roku 1996. Równolegle oferujemy naszym klientom (...)
Firma Rynajza, zlokalizowana w Dywitach, trudni się dystrybucją najwyższej jakości artykułów przeznaczonych do remontu i budowy dachu. Proponowany (...)
Pasja tworzenia różnego rodzaju filmów połączona z wykonywanym zawodem, to ciągłe kroczenie za nowościami, które pomagają usprawnić ową działalność. (...)
Niekwestionowanym liderem na rynku tkanin poliestrowych powlekanych, od lat, jest firma Joker z Częstochowy. Dzięki gamie produktów, oraz doświadczonej (...)
Agencja Ubezpieczeń ENSURO Świętochłowice oferuje pełen zakres ubezpieczeń PZU oraz innych wiodących ubezpieczycieli takich jak Compensa, UNIQA, (...)
W naszej jednostce stale dbamy o wysokie standardy i wręczamy wyłącznie sprawdzone urządzenia, w jakich zastosowaliśmy wyłącznie najbardziej zaawansowane (...)