REVITA rehabilitacja domowa

REVITA rehabilitacja domowa
REVITA rehabilitacja domowa
ID wpisu: 7756
Dodano: 08.02.2013
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 486
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
69
Google
31
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Fizykoterapia, dynamiczne kombinezony, metoda Vojty, NDT-Bobath, PNF, metoda integracji sensorycznej SI, a także terapia ręki są to zaledwie niektóre z metod terapeutycznych dla dzieci jakie stosuje NZOZ REVITA specjalizujący się w leczeniu schorzeń narządu ruchu. Funkcjonujący już od 2004 roku, założony przez Panią Violettę Bąk zakład prowadzi terapię dorosłych i dzieci, a także Ośrodek Wczesnej Interwencji świadczący pomoc już noworodkom. REVITA proponuje Państwu zabiegi rehabilitacyjne wynikające ze skierowań lekarskich oraz szereg innych płatnych zabiegów komercyjnych. Istnieje tu również możliwość uzgodnienia terapii domowej. Zabiegi wykonują profesjonalni fizjoterapeuci, dla których najważniejszy jest drugi człowiek. Ażeby poznać szczegóły dotyczące działalności ośrodka zapraszamy Państwa na stronę.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: revita-dukla.pl

Opinie o stronie revita-dukla.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Jubiler Ciesielscy z Mielca oferuje swoim klientom rozległy asortyment wysokiej jakości biżuterii złotej i srebrnej. Z myślą o Państwa wygodzie (...)
Jesteśmy ośrodkiem medycznym, które znajduje się w samym centrum Krakowa. Ośrodek zajmuje ponad 800 metrów kwadratowych powierzchni i rozmieszczony (...)
Zdrowe jedzenie bez syropu glukozowo-fruktozowego, emulgatorów i innych ulepszaczy? Tylko w sklepie internetowym - Naturobranie. Jest to firma sprzedająca, (...)
Nasza firma to idealny partner biznesowy na długie lata. Zadaniem firmy ABC Group jest badanie sprawozdań finansowych. Nasze usługi wykonują osoby (...)
Firma specjalizuje się w profesjonalnym transporcie osób do takich krajów jak Niemcy, Belgia oraz Holandia. Jeździmy w trasy 2 razy w tygodniu. Pasażerów (...)
W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki asortyment okien i drzwi, a ponadto bramy garażowe, rolety oraz akcesoria okienne. Znajdą Państwo również (...)
Jesteśmy szybko rozwijającą się przewozową siecią, która całkowicie inaczej podchodzi do nabywcy korzystającego z usług icartaxi. Wyjątkowość (...)
Centrum Medyczne Ursus w Warszawie, to miejsce, gdzie zostaniesz objęty opieką lekarzy specjalistów z rożnych dziedzin. Dzięki stosownemu wyekwipowaniu (...)