REVITA rehabilitacja domowa

REVITA rehabilitacja domowa
REVITA rehabilitacja domowa
ID wpisu: 7756
Dodano: 08.02.2013
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 517
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
71
Google
31
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Fizykoterapia, dynamiczne kombinezony, metoda Vojty, NDT-Bobath, PNF, metoda integracji sensorycznej SI, a także terapia ręki są to zaledwie niektóre z metod terapeutycznych dla dzieci jakie stosuje NZOZ REVITA specjalizujący się w leczeniu schorzeń narządu ruchu. Funkcjonujący już od 2004 roku, założony przez Panią Violettę Bąk zakład prowadzi terapię dorosłych i dzieci, a także Ośrodek Wczesnej Interwencji świadczący pomoc już noworodkom. REVITA proponuje Państwu zabiegi rehabilitacyjne wynikające ze skierowań lekarskich oraz szereg innych płatnych zabiegów komercyjnych. Istnieje tu również możliwość uzgodnienia terapii domowej. Zabiegi wykonują profesjonalni fizjoterapeuci, dla których najważniejszy jest drugi człowiek. Ażeby poznać szczegóły dotyczące działalności ośrodka zapraszamy Państwa na stronę.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: revita-dukla.pl

Opinie o stronie revita-dukla.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Piękno jest w Tobie jest niezwykle cenionym i popularnym portalem internetowym, który swym czytelnikom, zwłaszcza czytelniczkom oferuje liczne artykuły (...)
Pro-Roast Office jest nowoczesną palarnią kawy, która powstała po to, aby dostarczać do biur kawę najwyższej jakości. U tego producenta poza samym (...)
Okazała oferta, konkurencyjne ceny oraz warunki współpracy oraz kompetentne doradztwo techniczne to mocne strony, wynikające z wieloletnich doświadczeń (...)
Portal schudnijszybko.net stworzyliśmy z myślą, o wszystkich ludziach. Nie dokonujemy podziału na kobiety i mężczyzn. Na stronie, piszemy o tabletkach, (...)
Kancelaria adwokacka działająca w Niemczech oferuje pomoc i doradztwo wszystkim Polakom pracującym lub mieszkającym za granicą. Obsługa w języku (...)
Osoby, które używają swojego komputera do codziennej pracy nigdy nie zastanawiają się nad tym, że to również maszyna, która jak inne sprzęty, (...)
Zapraszamy do zapoznania się z propozycją przygotowaną przez Zakład Hydrauliki Siłowej Hydro - Tor Sp. z o.o. Siedziba naszej firmy mieści się (...)
Witryna pracowni architektonicznej proponującej projektowanie wnętrz Warszawa dla wszystkich osób zainteresowanych tego rodzaju usługą. Gwarantujemy (...)