Grażyna Pasternak Biuro Rachunkowe Lubań

Grażyna Pasternak Biuro Rachunkowe Lubań
Grażyna Pasternak Biuro Rachunkowe Lubań
ID wpisu: 7755
Dodano: 08.02.2013
Kliknięć: 1
Wyświetleń: 512
CTR: 0.20%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
150
Google
7
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Z wielką przyjemnością przedstawiamy Państwu Kancelarię Doradcy Podatkowego Grażyna Pasternak. Jesteśmy profesjonalnym biurem rachunkowym funkcjonującym od 1992 roku w Zgorzelcu i Lubaniu. Różnorodność prowadzonych rachunkowości pozwoliło nam na zdobycie doświadczenia w wielu rodzajach działalności. Obsługujemy małe i duże podmioty gospodarcze. Nasz klient może być pewny, że jego operacje gospodarcze będą wykonywane w sposób zgodny z aktualnymi przepisami prawa z zachowaniem należytej staranności, właściwy pod względem urzędowym oraz odpowiedzialny pod względem przedmiotowym. Zatrudniamy jedynie obowiązkowych pracowników, dlatego z każdym rokiem działalności osiągamy ufność wielu setek zadowolonych interesantów. Gwarantujemy konkurencyjne ceny. Więcej wiadomości znajdą Państwo na stronie internetowej.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: taxpasternak.home.pl

Opinie o stronie taxpasternak.home.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

1. Potrzebujesz gotówki? Nie chcesz zaciągać „nieprzemyślanego” kredytu? Skorzystaj z naszych usług. Nasz doradca kredytowy jest osobą zorientowaną (...)
PayLane jest operatorem płatności internetowych, który umożliwia polskim e-biznesom ekspansję na rynki zagraniczne. Firma oferuje również nowatorskie (...)
Biuro Rachunkowo-Księgowe PLUS dopełnia wszelkie warunki które potrzebne są do prowadzenia rzetelnego biura rachunkowo - księgowego. Nasza doświadczona (...)
Legalist Sp. z o.o. to profesjonalna firma zajmująca się zakładaniem spółek . Legalist Sp. z o.o. zatrudnia wielu doświadczonych pracowników (...)
Chcesz lepiej radzić sobie finansowo? Nie ważne czy jesteś firmą, czy osobą prywatną, skorzystaj z porad Sebastiana Drozda. W serwisie praktyczne (...)
Nasza firma prawnicza oferuje klientom nie tylko reprezentowanie przed sądem lub rozmaitymi instytucjami państwowymi, ale także konsultacje prawne, (...)
Niezawodne, licencjonowane, profesjonalne biuro księgowe oraz rachunkowe Raś i Raś ma swoją siedzibę w Krakowie. W swojej ofercie ma usługi w bardzo (...)
Doradztwo Prawne online. U nas skorzystasz z kompleksowej i rzetelnej obsługi prawnej. Jeżeli masz problem prawny a nie chcesz korzystać z usług (...)