Grażyna Pasternak Biuro Rachunkowe Lubań

Grażyna Pasternak Biuro Rachunkowe Lubań
Grażyna Pasternak Biuro Rachunkowe Lubań
ID wpisu: 7755
Dodano: 08.02.2013
Kliknięć: 1
Wyświetleń: 559
CTR: 0.18%
156
Google
7
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (1/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Z wielką przyjemnością przedstawiamy Państwu Kancelarię Doradcy Podatkowego Grażyna Pasternak. Jesteśmy profesjonalnym biurem rachunkowym funkcjonującym od 1992 roku w Zgorzelcu i Lubaniu. Różnorodność prowadzonych rachunkowości pozwoliło nam na zdobycie doświadczenia w wielu rodzajach działalności. Obsługujemy małe i duże podmioty gospodarcze. Nasz klient może być pewny, że jego operacje gospodarcze będą wykonywane w sposób zgodny z aktualnymi przepisami prawa z zachowaniem należytej staranności, właściwy pod względem urzędowym oraz odpowiedzialny pod względem przedmiotowym. Zatrudniamy jedynie obowiązkowych pracowników, dlatego z każdym rokiem działalności osiągamy ufność wielu setek zadowolonych interesantów. Gwarantujemy konkurencyjne ceny. Więcej wiadomości znajdą Państwo na stronie internetowej.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: taxpasternak.home.pl

Opinie o stronie taxpasternak.home.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Bardzo duża dokładność oraz profesjonalizm to najważniejsze cechy, które nas wyróżniają. Będziemy w stanie zaoferować najwyższej jakości (...)
Interesuje cię znalezienie kompetentnej kancelarii prawnej na terenie Tarnowa? Zapraszamy do Sed Lex, gdzie uzyskasz każdą wymaganą pomoc. Doświadczony (...)
Szukasz stron internetowych poświęconych tematyce rozwodowej, alimentacyjnej itp. Jeżeli tak to strona www.fcc.com.pl to bardzo pomocna alternatywa (...)
Patrząc na zegarek, przeciętny użytkownik widzi wskazówki, cyferki oznaczające godzinę i tyle mu w zupełności wystarczy.Patrząc na zegarek, przeciętny (...)
Udzielamy porad prawnych online z zakresu prawa cywilnego, administracyjnego, handlowego i innych. Czas oczekiwania na otrzymanie porady prawnej wynosi (...)
Kondycja agencji zatrudnienia przedstawia się coraz lepiej. Duże firmy logistyczno-produkcyjne zwłaszcza decydują się na ten sposób współpracy (...)
Prezentujemy portal dedykowany wyłącznie polskiej wersji odwróconej hipoteki, czyli odwróconego kredytu hipotecznego. U nas znajdziesz wyłącznie (...)
Przedstawiciele przedsiębiorstw z Częstochowy, Lublińca, Kołbucka i okolic, którzy poszukują fachowców z zakresu obsługi finansowo-księgowej (...)