Grażyna Pasternak Biuro Rachunkowe Lubań

Grażyna Pasternak Biuro Rachunkowe Lubań
Grażyna Pasternak Biuro Rachunkowe Lubań
ID wpisu: 7755
Dodano: 08.02.2013
Kliknięć: 1
Wyświetleń: 534
CTR: 0.19%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
152
Google
7
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Z wielką przyjemnością przedstawiamy Państwu Kancelarię Doradcy Podatkowego Grażyna Pasternak. Jesteśmy profesjonalnym biurem rachunkowym funkcjonującym od 1992 roku w Zgorzelcu i Lubaniu. Różnorodność prowadzonych rachunkowości pozwoliło nam na zdobycie doświadczenia w wielu rodzajach działalności. Obsługujemy małe i duże podmioty gospodarcze. Nasz klient może być pewny, że jego operacje gospodarcze będą wykonywane w sposób zgodny z aktualnymi przepisami prawa z zachowaniem należytej staranności, właściwy pod względem urzędowym oraz odpowiedzialny pod względem przedmiotowym. Zatrudniamy jedynie obowiązkowych pracowników, dlatego z każdym rokiem działalności osiągamy ufność wielu setek zadowolonych interesantów. Gwarantujemy konkurencyjne ceny. Więcej wiadomości znajdą Państwo na stronie internetowej.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: taxpasternak.home.pl

Opinie o stronie taxpasternak.home.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Firma Progres świadczy usługi z zakresu BHP, PPOŻ. Wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie i szeroka wiedza, które umożliwiają nam udaną współpracę (...)
Porady prawne w sprawach rozwodowych. Jak wygląda sprawa rozwodowa? Czy można samemu napisać pozew rozwodowy? Co to jest rozwód z orzekaniem o winie (...)
Firma Eureka - Finanse powstała w 1999 roku i wyspecjalizowała się w sektorze doradztwa finansowego i obrotu wierzytelnościami. Firmę tworzy profesjonalny (...)
Odwiedzając stronę internetową rpo-malopolska.eu internauci, a w szczególności przedsiębiorcy z sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw (...)
Firma Master Marketing oferuje usługi doradztwa gospodarczego dla przedsiębiorstw w zakresie zarządzania, marketingu i finansów. Dewizą firmy jest (...)
Kredyty, pożyczki, lokaty to nasza specjalność. Zajmujemy się pośrednictwem kredytowym na terenie Częstochowy i okolic. Naszym głównym zadaniem, (...)
Pamiętaj o tym, że Centrum Szkolenia Pierwszej Pomocy to miejsce, które jest w stanie w jakimś stopniu zmienić Twoje życie. Tzn. możesz dzięki (...)
Zapraszamy do poznania propozycji renomowanego krakowskiego lombardu, na ulicy Grzegórzeckiej, który oprócz bardzo atrakcyjnych pożyczek pod zastaw, (...)