FHU KOKSOWNIK opał

FHU KOKSOWNIK opał
FHU KOKSOWNIK opał
ID wpisu: 7734
Dodano: 08.02.2013
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 521
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
83
Google
48
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom dzisiejszego rynku FIRMA HANDLOWO - USŁUGOWA KOKSOWNIK Skład opału i kamienia z Gubina oferuje Państwu najlepszej jakości usługi sprzedaży i transportu opału oraz kamienia naturalnego. Znajdą tutaj Państwo węgiel kamienny (kostkę, orzech, eko-groszek, miał i koks), a także brunatny (kęsy i brykiet rekord) produkcji rodzimej i zagranicznej. Z kolei dla budownictwa plus małej architektury ogrodowej przygotowano kamień z polskich kopalni, a dokładnie: kostkę granitową, łupek, grys, żwir i piasek, a także kruszywo piaskowe, piaskowiec oraz otoczaki. Oferta ta przeznaczona jest zarówno dla nabywców indywidualnych jak i hurtowych. Zachęcamy do skorzystania z jej usług, sprawdzonych już przez liczne grono usatysfakcjonowanych nabywców, którzy polecili ją innym. Więcej szczegółów o szczegółach oferty odnajdą Państwo na stronie.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: koksownikgubin.pl

Opinie o stronie koksownikgubin.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Firma Handlowo-Usługowa Dom ma swoją siedzibę w Toruniu. Trudni się sprzedażą oraz montażem okien, jak także drzwi. Ponadto, firma sprzedaje też (...)
Jest nam niezmiernie miło móc zaprezentować Państwu ofertę firmy SANVAC SYSTEMY CZYSZCZĄCE. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Olsztynie (...)
Najlepszym uzupełnieniem każdej imprezy są właśnie dobre pokazy iluzjonistyczne, bankietów, wesel czy urodzin. Maciej Kozłowski dostał się do (...)
Przedsiębiorstwo Ogrody Hortus zaprasza do siebie wszystkich klientów, którzy pragną mieć zaprojektowany ogród przed najlepszych ekspertów w tej (...)
YPI Consulting to profesjonalna organizacja zajmująca się badaniami marketingowymi w zakresie badania rynku, badania konkurencji, badania preferencji (...)
Interesuje cię poświadczenie podpisu pod umową sprzedaży udziałów w spółce, pełnomocnictwem lub innym dokumentem lub inna czynność notarialna? (...)
Nasza oferta to sprzedaż wysokiej jakości, solidnego i trwałego sprzętu oraz akcesoriów niezbędnych do wyposażenia lokali gastronomicznych. Zaopatrujemy (...)
Zachęcamy do korzystania z kompleksowych usług kominiarskich świadczonych przez doświadczonego mistrza kominiarskiego z Błonia. Proponujemy Państwu (...)