FHU KOKSOWNIK opał

FHU KOKSOWNIK opał
FHU KOKSOWNIK opał
ID wpisu: 7734
Dodano: 08.02.2013
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 538
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
84
Google
48
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom dzisiejszego rynku FIRMA HANDLOWO - USŁUGOWA KOKSOWNIK Skład opału i kamienia z Gubina oferuje Państwu najlepszej jakości usługi sprzedaży i transportu opału oraz kamienia naturalnego. Znajdą tutaj Państwo węgiel kamienny (kostkę, orzech, eko-groszek, miał i koks), a także brunatny (kęsy i brykiet rekord) produkcji rodzimej i zagranicznej. Z kolei dla budownictwa plus małej architektury ogrodowej przygotowano kamień z polskich kopalni, a dokładnie: kostkę granitową, łupek, grys, żwir i piasek, a także kruszywo piaskowe, piaskowiec oraz otoczaki. Oferta ta przeznaczona jest zarówno dla nabywców indywidualnych jak i hurtowych. Zachęcamy do skorzystania z jej usług, sprawdzonych już przez liczne grono usatysfakcjonowanych nabywców, którzy polecili ją innym. Więcej szczegółów o szczegółach oferty odnajdą Państwo na stronie.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: koksownikgubin.pl

Opinie o stronie koksownikgubin.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Przedsiębiorstwo Grovid ma swoją rezydencję w Goleniowie i zajmuje się przede wszystkim fabrykacją i montażem ogrodzeń i balustrad. Swoją pracę (...)
Położony w Nieborowie Dworek Biała Dama gorąco zachęca Państwa do zapoznania się ze swoją ofertą. Zajmujemy się organizowaniem imprez okolicznościowych, (...)
Przedsiębiorstwo Infinity Energia działa w branży innowacji. Nasza oferta obejmuje następujące kroki: projektowanie, montowanie, serwisowanie i sprzedawanie (...)
Catering na eventy i prywatne przyjęcia, dania z grilla i street food to oferta warszawskiej firmy BOCIAN CATERING z Warszawy. W branży gastronomicznej (...)
Firma Montery zajmuje się kształtowaniem identyfikacji wizualnej swoich kontrahentów, a także ich towarów. Specjalizujemy się w druku cyfrowym zdobytych (...)
MAJSTER BUT oferuje produkty w zakresie usług, jakie również znajdują się w zakresie działalności tej rodzinnej firmy, która na rynku działa (...)
Jeśli szukasz wsparcia handlowo – usługowego na niwie energii odnawialnej – pomp ciepła, armatury przemysłowej, lub też paneli i płytek bezpieczeństwa, (...)
Pragniemy zaprezentować Państwu ofertę przedsiębiorstwa Green Steam, które jest się w Kocmyrzowie niedaleko Krakowa. Od lat dostarczamy nowoczesne (...)