HELIOS utylizacja leków

HELIOS utylizacja leków
HELIOS utylizacja leków
ID wpisu: 7714
Dodano: 08.02.2013
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 657
CTR: 0.00%
87
Google
31
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (1/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Jeżeli planujesz przekazać do recyklingu albo utylizacji bezwartościowy komputer, urządzenia AGD bądź RTV koniecznie skorzystaj z naszych usług. Firma Helios specjalizuje się w profesjonalnym zagospodarowaniu odpadów. Utylizujemy wykorzystany sprzęt elektryczny oraz elektroniczny, baterie, chemikalia, odczynniki chemiczne, trucizny, przeterminowane leki, termometry rtęciowe oraz odrzuty przemysłowe. Zapewniamy pakowanie, załadunek, przewóz oraz unieszkodliwianie. Gwarantujemy potwierdzenie przekazania odpadów do recyklingu czy utylizacji. Naszą propozycję kierujemy do szkół, laboratoriów, uczelni wyższych, instytucji, urzędów, aptek, szpitali, przychodni, biur, firm i klientów prywatnych. Prowadzimy także skup sprzętów elektronicznych oraz podzespołów komputerowych. Wszelkie usługi wykonujemy bezpiecznie, solidnie i całkowicie profesjonalnie, co pozwoliło nam zyskać niebywałą ilość usatysfakcjonowanych klientów. Szczegóły oferty na stronie www.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: helios-recykling.pl

Opinie o stronie helios-recykling.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Realizacja filmów korporacyjnych, filmów promocyjnych, kampanii reklamowych, spotów reklamowych, radiowych i telewizyjnych, to domena aktywności, (...)
Podstawą aktywności, mieszczącego się w Gliwicach, Studia Projektowo-Usługowego BJM są usługi związane z projektowaniem instalacji grzewczych, (...)
Przedsiębiorstwo El_inst z Czerwonki - Leszczyn zapewnia wszystkim klientom całkowite przeglądy, naprawy i montaż instalacji elektrycznych razem z (...)
„Przepiórki” Dariusz Królik to hodowla oferująca swoim klientom przepiórcze jaja najwyższej jakości. Oferta firmy zawiera makaron na jajach (...)
Prawdziwym ekspertem w sprzedaży i transporcie kruszyw drogowych, jest mająca swoją siedzibę w Oleśnicy, firma Usługi Sprzętowo-Transportowe Zbigniew (...)
Zakład Zemel z siedzibą w Żaboklikach k/Siedlec to dynamicznie rozwijająca się firma, od dawna trudniąca się regeneracją, wzorcowaniem i legalizacją (...)
Bardzo dobrym sposobem na unowocześnienie działania zespołu finansowego w naszym przedsiębiorstwie, jest zakup pakietu małej księgowości. W jego (...)
Sushi-sklep Pan Azja z Warszawy to obfity asortyment produktów do kuchni azjatyckiej. U nas odnajdą Państwo wysokiej jakości herbaty, napoje, makarony, (...)