THOMEYER- kancelaria rachunkowa

THOMEYER- kancelaria rachunkowa
THOMEYER- kancelaria rachunkowa
ID wpisu: 7686
Dodano: 04.02.2013
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 732
CTR: 0.00%
179
Google
19
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (1/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Podstawą działalności biura rachunkowo-podatkowego Thomeyer z Elbląga jest fachowe doradztwo podatkowe. Wszechstronna pomoc w rozwiązywaniu zawiłości podatkowych i profesjonalizm w zakresie obsługi klienta i wykonywanych usług sprawiły, iż biuro cieszy się doskonałą opinią zarówno wśród petentów jak i w branży. Kolejnym atutem biura rachunkowo-podatkowego Thomeyer jest korzystanie z najlepszych programów rachunkowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wyrobionym standardom oraz indywidualnemu podejściu do każdego zadania kancelaria rachunkowa proponuje usługi najwyższej jakości, takie jak: prowadzenie ksiąg rachunkowych, dokumentacji pracowniczej, doradztwo w zakresie stosowania przepisów prawa podatkowego, prowadzenie ewidencji podatkowych. Co więcej biuro proponuje także kompetentną pomoc przy kontrolach podatkowych, skarbowych, zusowskich i PFRON, inspekcji pracy i urzędów pracy. Więcej na stronie.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: podatkielblag.pl

Opinie o stronie podatkielblag.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Firma "Groby-Szczecin" zajmuje się opieką nad grobami do której zalicza się sprzątanie grobów, sprzątanie i mycie nagrobków oraz czyszczenie grobów. (...)
Zielonogórskie przedsiębiorstwo Witex, to formalny dystrybutor takich firm, jak Andropol, Teofilów, Lentex, Camela, Zwoltex, Frotex, Haft, Matex, Silwana, (...)
Przedsiębiorstwo Spontex Polska Sp. z o. o. w swej działalności stawia na nowoczesne rozwiązania dające satysfakcję i zadowolenie naszym odbiorcom. (...)
Chcesz ubezpieczyć siebie, swoją rodzinę bądź swoją firmę? Dobrze trafiłeś! Krystyna Fabijańska to agent ubezpieczeniowy PZU z wieloletnim doświadczeniem (...)
Kancelaria radców prawnych zaprasza do korzystania ze swoich usług. Właśnie tutaj możesz skorzystać z systemowych porad zespolonych z różnymi (...)
Wieloletnie doświadczenie, należyte wykonanie oraz terminowa realizacja to walory naszej firmy, która działa na terenie Wrocławia i okolic. Zakład (...)
Istniejemy na rynku od wielu lat. Zdobyte przez ten czas doświadczenie, stale procentuje doskonałą jakością naszych usług. Specjalizujemy się w (...)
Przedsiębiorstwo Połysk i Mat z siedzibą w podwarszawskim Wołominie to studio mebli specjalizujące się wytwarzaniu i dystrybucji mebli na wymiar (...)