TOPLAST producent form

TOPLAST producent form
TOPLAST producent form
ID wpisu: 7680
Dodano: 04.02.2013
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 488
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
99
Google
8
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Firma TOPLAST została utworzona w 1973 roku przez braci Stanisława i Włodzimierza Tomaszewskich. Od początku aktywności firma zajmowała się przetwórstwem tworzyw sztucznych. Początkowe doświadczenia wiążą się z usługowym realizowaniem prac na wtryskarkach sterowanych ręcznie. Kłopotliwa sytuacja wynikająca z czasów w jakich przyszło im firmę kierować, zmusiła właścicieli do stworzenia granulatora oraz nabywania tworzywa z odpadów. W latach 90-tych ubiegłego wieku firma TOPLAST poszerzyła swoją działalność dotąd - obejmującą głównie przetwórstwo tworzyw sztucznych - o tworzenie opakowań (butelek) oraz otrzymanie oprzyrządowania metalowego do przetwórstwa tworzyw (formy wtryskowe, rozdmuchowe). Wszystkie artykuły TOPLASTU są najwyższej jakości. Stosują do ich produkcji surowców cenionych firm światowych, przy pracach projektowych wspierają się systemem CAD/CAM. Mają nowoczesny park maszynowy, jaki zapewnia im powtarzalność wykonywanych produktów. Niezależnie od tego sztab profesjonalnych i wyuczonych pracowników czuwa nad zapewnieniem jakości oraz spełnieniem oczekiwań klientów. Szczegóły na www.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.toplast.com.pl

Opinie o stronie www.toplast.com.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Fotografowanie oraz filmowanie to nasza pasja. Praca, która pozwala nam spełniać się zawodowo oraz uczestniczyć w ważnych wydarzeniach. Trudno wyobrazić (...)
Po dziesięciu latach działalności na rynku internetowym firma GERY DESIGN zmienia nazwę na GRECH GROUP i tworzy dwa działy. Jednym z utworzonych (...)
AM Serwis to doskonały warsztat motoryzacyjny oferujący prace w tym zakresie, jak również doskonale zaopatrzony sklep online. Nabędziesz tutaj turbosprężarki (...)
Wingar to firma która produkuje, sprzedaje oraz montuje ogrody zimowe oranżerie, konstrukcje aluminiowe na terenie całego śląska i nie tylko. Realizacje (...)
Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się zespołem ludzi, którzy proponują Państwu odśnieżanie dachów. Nasze zalety to skuteczność, szybkość (...)
Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy eM-Tech. Nasza siedziba znajduje się w Toruniu a działalność w branży prowadzimy (...)
Meblosan to jednostka produkująca meble na zlecenie. Funkcjonujemy na rynku już od 1998 roku i w naszej codziennej pracy użytkujemy zdobyte przez ten (...)
Wielkopolskie przedsiębiorstwo Usługi Transportowe Marcin Kasztelan chce poinformować klientów z całej Polski o swojej ofercie z obszaru transportu (...)