TOPLAST producent form

TOPLAST producent form
TOPLAST producent form
ID wpisu: 7680
Dodano: 04.02.2013
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 479
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
99
Google
8
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Firma TOPLAST została utworzona w 1973 roku przez braci Stanisława i Włodzimierza Tomaszewskich. Od początku aktywności firma zajmowała się przetwórstwem tworzyw sztucznych. Początkowe doświadczenia wiążą się z usługowym realizowaniem prac na wtryskarkach sterowanych ręcznie. Kłopotliwa sytuacja wynikająca z czasów w jakich przyszło im firmę kierować, zmusiła właścicieli do stworzenia granulatora oraz nabywania tworzywa z odpadów. W latach 90-tych ubiegłego wieku firma TOPLAST poszerzyła swoją działalność dotąd - obejmującą głównie przetwórstwo tworzyw sztucznych - o tworzenie opakowań (butelek) oraz otrzymanie oprzyrządowania metalowego do przetwórstwa tworzyw (formy wtryskowe, rozdmuchowe). Wszystkie artykuły TOPLASTU są najwyższej jakości. Stosują do ich produkcji surowców cenionych firm światowych, przy pracach projektowych wspierają się systemem CAD/CAM. Mają nowoczesny park maszynowy, jaki zapewnia im powtarzalność wykonywanych produktów. Niezależnie od tego sztab profesjonalnych i wyuczonych pracowników czuwa nad zapewnieniem jakości oraz spełnieniem oczekiwań klientów. Szczegóły na www.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.toplast.com.pl

Opinie o stronie www.toplast.com.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Zapraszamy na Mazury! to tutaj w miejscowości Butryny niedaleko Olsztyna mieści się nasz Park Rozrywki Aktywnej, w którym przekonacie się na własnej (...)
Nasza pracownia badań psychologicznych w Mysłowicach jest prywatną placówka, która zajmuje się orzekaniem o predyspozycjach psychofizycznych do (...)
Firma CTL Logistics to internacjonalny koncern specjalizujący się we wszechstronnych usługach transportowych i logistycznych. Firma świadczy swoje (...)
Szkolenia na wysokim poziomie, które dadzą praktyczną i użyteczną wiedzę o najwyższej aktualności to wizytówka firmy szkoleniowej Merton z Krakowa. (...)
AA Foto - Fotografia ślubna Cieszyn, niebanalne zdjęcia ślubne dla tych, którzy widzą różnicę. Realizujemy sesje ślubne, sesje narzeczeńskie, (...)
Szukasz miejsca, w którym można zorganizować imprezę integracyjną dla pracowników, a może chcesz przygotować spotkanie biznesowe w miłej, mniej (...)
Chcesz, by zarządzanie danymi w Twojej firmie było proste i zajmowało niewiele czasu? Koniecznie zapoznaj się z ofertą firmy informatycznej ITNS. (...)
Przedsiębiorstwo Pianopur proponuje ocieplenie poddasza w najlepszej technologii. Nasza metoda to izolacja natryskowa. W zależności od obiektu, stosowana (...)