TOPLAST producent form

TOPLAST producent form
TOPLAST producent form
ID wpisu: 7680
Dodano: 04.02.2013
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 516
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
100
Google
8
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Firma TOPLAST została utworzona w 1973 roku przez braci Stanisława i Włodzimierza Tomaszewskich. Od początku aktywności firma zajmowała się przetwórstwem tworzyw sztucznych. Początkowe doświadczenia wiążą się z usługowym realizowaniem prac na wtryskarkach sterowanych ręcznie. Kłopotliwa sytuacja wynikająca z czasów w jakich przyszło im firmę kierować, zmusiła właścicieli do stworzenia granulatora oraz nabywania tworzywa z odpadów. W latach 90-tych ubiegłego wieku firma TOPLAST poszerzyła swoją działalność dotąd - obejmującą głównie przetwórstwo tworzyw sztucznych - o tworzenie opakowań (butelek) oraz otrzymanie oprzyrządowania metalowego do przetwórstwa tworzyw (formy wtryskowe, rozdmuchowe). Wszystkie artykuły TOPLASTU są najwyższej jakości. Stosują do ich produkcji surowców cenionych firm światowych, przy pracach projektowych wspierają się systemem CAD/CAM. Mają nowoczesny park maszynowy, jaki zapewnia im powtarzalność wykonywanych produktów. Niezależnie od tego sztab profesjonalnych i wyuczonych pracowników czuwa nad zapewnieniem jakości oraz spełnieniem oczekiwań klientów. Szczegóły na www.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.toplast.com.pl

Opinie o stronie www.toplast.com.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Firma Mebelpłyt rozpoczęła swoją działalność w 1999 roku jako hurtownia płyt meblowych. Obecnie jest jedną z większych hurtowni na terenie miasta (...)
Firma GMBUS od wielu lat specjalizuje się w przewozie osób niepełnosprawnych i tymczasowo niezdolnych do samodzielnego poruszania się. Jej zamiarem (...)
Adwokacka Spółka Partnerska Grzybkowski & Guzek świadczy usługi kompleksowej obsługi prawnej. W szczególności prowadzi sprawy z zakresu obsługi (...)
Jeżeli czujesz zmęczenie rutyną, pożądasz relaksu oraz oddzielenia od szarego świata wykup sobie romantyczny weekend w pałacu spa. Odmładzające (...)
Bardzo bogata oferta sukien ślubnych. Suknie markowe w stanie idealnym, po praniu bez uszkodzeń. Ceny od 900zł do 1700zł. Doświadczone panie obsługujące. W (...)
Oferta przedsiębiorstwa ZHS z Kobylanki jest skierowana do klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw. Współdziałamy z klientami z całej Polski. (...)
Magnificent - kompleksowe remonty biur warszawa. Nasza firma zajmuje się specjalistycznymi usługami remontowo-budowlanymi kierowanymi głownie do najemców (...)
Firma budowlana Bartłomiej Madej jest ekspertem z wieloletnim doświadczeniem w branży. Wśród świadczonych przez nią usług znajdują się między (...)