PCHP - DIAGNOSTYKA ULTRASONOGRAFICZNA

PCHP - DIAGNOSTYKA ULTRASONOGRAFICZNA
PCHP - DIAGNOSTYKA ULTRASONOGRAFICZNA
ID wpisu: 7666
Dodano: 04.02.2013
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 470
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
59
Google
39
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Znajdująca się na terenie Miłkowa Poradnia Chorób Piersi wyróżnia się na tle innych tego rodzaju niepublicznych placówek przez wzgląd na nowoczesny sprzęt, na jakim robione są badania i lekarzy specjalistów, jakich wiedza potwierdzona jest wieloletnią praktyką. Dodatkowym atutem Poradni Chorób Piersi jest jej prędka wykrywalność 95% schorzeń sutka i fakt, że swoje pacjentki kieruje jedynie do najlepszych ośrodków na terenie Śląska. Ponadto dzięki bogatej ofercie można wykonać mnóstwo badań, jak np.: USG narządów jamy brzusznej, nerek, tarczycy, węzłów chłonnych, stawów biodrowych u niemowląt, a nawet narządu ruchu. Podejmuje się również leczenia osób z chorobami tarczycy i udziela porad psychologicznych. Poradnia Chorób Piersi ma podpisany kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia. Więcej informacji o aktywności PCHP i obrębie usług mieści się na naszej stronie.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.pchp.pl

Opinie o stronie www.pchp.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Specjalizująca się w sprzedaży sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego Firma Usługowo - Handlowa Krzysztofa Pałki działa na rynku od 2002 roku. (...)
Stare Juchy niedaleko Ełku to siedziba Ośrodka Terapii Uzależnień OTU, jaki funkcjonuje już od dziesięciu lat. Nasza działalność obejmuje leczenie (...)
Firma TMC posiada swoją siedzibę w Białymstoku. Zajmujemy się sprzedażą aparatów słuchowych renomowanych światowych fabrykantów. Oferujemy najnowszej (...)
Gabinet ginekologiczny Piotr Romańczuk znajduje się w Stargardzie Szczecińskim. Zajmujemy się leczeniem schorzeń ginekologicznych, przeprowadzaniem (...)
Grenadine Clinic działa na rynku usług lekarskich od kilkunastu lat. Dokładnie funkcjonujemy na obszarze Wrocławia w współczesnym, klimatyzowanym (...)
Prezentujemy Państwu firmę Medea z siedzibą w Gliwicach. Na rynku istniejemy od 1988 roku. Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji urządzeń (...)
Obecnie coraz więcej osób zmaga się z chorobami układu sercowo-naczyniowego. Znajdujący się w Szczecinie prywatny gabinet specjalisty chorób wewnętrznych (...)
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w Kaźmierzu oferuje wszystkim mieszkańcom jak i również tym z okolic skorzystanie z usług dentystycznych. Wysoko (...)