PCHP - DIAGNOSTYKA ULTRASONOGRAFICZNA

PCHP - DIAGNOSTYKA ULTRASONOGRAFICZNA
PCHP - DIAGNOSTYKA ULTRASONOGRAFICZNA
ID wpisu: 7666
Dodano: 04.02.2013
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 455
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
59
Google
39
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Znajdująca się na terenie Miłkowa Poradnia Chorób Piersi wyróżnia się na tle innych tego rodzaju niepublicznych placówek przez wzgląd na nowoczesny sprzęt, na jakim robione są badania i lekarzy specjalistów, jakich wiedza potwierdzona jest wieloletnią praktyką. Dodatkowym atutem Poradni Chorób Piersi jest jej prędka wykrywalność 95% schorzeń sutka i fakt, że swoje pacjentki kieruje jedynie do najlepszych ośrodków na terenie Śląska. Ponadto dzięki bogatej ofercie można wykonać mnóstwo badań, jak np.: USG narządów jamy brzusznej, nerek, tarczycy, węzłów chłonnych, stawów biodrowych u niemowląt, a nawet narządu ruchu. Podejmuje się również leczenia osób z chorobami tarczycy i udziela porad psychologicznych. Poradnia Chorób Piersi ma podpisany kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia. Więcej informacji o aktywności PCHP i obrębie usług mieści się na naszej stronie.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.pchp.pl

Opinie o stronie www.pchp.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Jeśli czujesz się zaniedbany, nie w formie i nie w humorze powinieneś udać się do Centrum Medycznego LASER-MED. W tym znajdującym się w centrum (...)
Capsomasol to pomoc w leczeniu nowotworów u psów. Jest to zbilansowana mieszanka paszowa uzupełniająca dla psów zawierająca pierzgę pszczelą i (...)
W naszej warszawskiej klinice przejdziecie Państwo detoks alkoholowy, polekowy oraz detoks narkotykowy w bezpiecznych warunkach. Wszystkim pacjentom (...)
Masz problemy w związku, czujesz oziębłość ze strony partnera czy też któreś z Was odkryło u siebie zakłócenia pożądania, z pomocą może (...)
Jeżeli zauważyłeś u siebie zgrzytanie zębami albo nadmierne odkładanie się kamienia to musisz koniecznie odwiedzić ortodontę. W Częstochowie (...)
Ortodentis, które mieści się w Łomiankach, prowadzi usługi w zakresie stomatologii zachowawczej i estetycznej, ortodoncji, protetyki i chirurgii (...)
Wiele dzieci boi się dentystów, dlatego też gwarantujemy miłą i niestresującą kurację. Jest to oferta w szczególności skierowana do dzieci, (...)
Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu Zakład Optyczny Joanna Trzcinowicz. Od 1998 roku działamy jako firma rodzinna. Mamy szeroki wybór (...)