NOTARIUSZE-GRAJNER Kancelaria notarialna katowice

NOTARIUSZE-GRAJNER Kancelaria notarialna katowice
NOTARIUSZE-GRAJNER Kancelaria notarialna katowice
ID wpisu: 7580
Dodano: 28.01.2013
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 549
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
64
Google
19
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Kancelaria Notarialna Michał Grajner i partner z Katowic zgodnie z ustawą o notariacie wytwarza akty notarialne, akty poświadczenia dziedziczenia, a także doręcza oświadczenia, spisuje protokoły, przygotowuje protesty weksli i czeków, przyjmuje na przechowanie dokumenty, pieniądze i papiery wartościowe, sporządza wypisy, odpisy i wyciągi dokumentów. Na żądanie stron przygotowuje projekty aktów, oświadczeń i innych dokumentów, a także realizuje inne czynności wynikające z stosownych przepisów. Dokonując czynności notarialnych notariusz czuwa nad należytym zabezpieczeniem praw i sprawiedliwych interesów stron oraz innych osób, dla których wdrażana przez niego czynność może powodować skutki prawne. Szczegóły oferty kancelarii na stronie:
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.notariusze.grajner.pl

Opinie o stronie www.notariusze.grajner.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Firma TransAtlantic Communications zaliczana jest do podmiotów, które mogą pochwalić się nie tylko bardzo bogatą ofertą, ale również wieloletnim (...)
Nasza pracownia jubilerska istnieje na rynku od 1987 roku. Jesteśmy rodzinną firmą, która łączy tradycję z postępem. Zapraszamy do zapoznania (...)
TopKomputer to sumienna i godna polecenia firma, która od 2000 roku oferuje swoim klientom całościowe usługi IT na światowym poziomie. Zatrudniamy (...)
Jeżeli szukają Państwo nieraz sprawdzonego, fachowego ośrodka szkolenia kierowców we Wrocławiu, najlepszym wyborem jest zapoznanie się z ofertą (...)
Kancelaria Adwokata Łukasz Węglowski świadczy kompleksowe usługi prawnicze w zakresie prawa karnego, rodzinnego oraz cywilnego na każdym etapie postępowania. (...)
W Sławkach mieści się Tartak Elektryczny Lewandowski Ryszard, jaki od 1915 roku poleca swoje usługi. Oferujemy sprzedaż drewna i produkcję tarcicy (...)
Toruńskie przedsiębiorstwo Proxima to wytwórca wysokiej klasy urządzeń elektrycznych stosowanych w systemach zabezpieczania pojazdów, domów oraz (...)
ifss Polska sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej grupy ifss. Jesteśmy największą firmą szkoleniowo-konsultingową w Europie z zakresu Lean (...)