NOTARIUSZE-GRAJNER Kancelaria notarialna katowice

NOTARIUSZE-GRAJNER Kancelaria notarialna katowice
NOTARIUSZE-GRAJNER Kancelaria notarialna katowice
ID wpisu: 7580
Dodano: 28.01.2013
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 568
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
65
Google
19
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Kancelaria Notarialna Michał Grajner i partner z Katowic zgodnie z ustawą o notariacie wytwarza akty notarialne, akty poświadczenia dziedziczenia, a także doręcza oświadczenia, spisuje protokoły, przygotowuje protesty weksli i czeków, przyjmuje na przechowanie dokumenty, pieniądze i papiery wartościowe, sporządza wypisy, odpisy i wyciągi dokumentów. Na żądanie stron przygotowuje projekty aktów, oświadczeń i innych dokumentów, a także realizuje inne czynności wynikające z stosownych przepisów. Dokonując czynności notarialnych notariusz czuwa nad należytym zabezpieczeniem praw i sprawiedliwych interesów stron oraz innych osób, dla których wdrażana przez niego czynność może powodować skutki prawne. Szczegóły oferty kancelarii na stronie:
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.notariusze.grajner.pl

Opinie o stronie www.notariusze.grajner.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Skuteczna realizacja projektów informatycznych wymaga profesjonalnych narzędzi i doświadczenia. CRM wspierający zamówienia i fakturowanie, akcje (...)
Przedstawiamy Państwu wyjątkową bazę sal weselnych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów. Nasza oferta skierowana jest do par chcących (...)
Dzięki naszej firmie otrzymasz kompleksową obsługę pogrzebową. Jeśli potrzebujesz pomocy doświadczonych osób, wtedy jesteśmy całkowicie do twojej (...)
Appetit to nazwa lokalu działającego w nowo otwartej Galerii Sucholeskiej w wielkopolskim Suchym Lesie. Do swoich atutów zaliczają świetne potrawy, (...)
Każdy z nas sięga do wspomnień. Chce uwieńczyć wszystkie wyjątkowe chwile w życiu. Zachować wszelkie momenty, do których aż chce się wracać. (...)
Strona firmy Rotaks, wykonującej haft Warszawa dla wszystkich zainteresowanych profesjonalną współpracą w dziedzinie wykończeń odzieży roboczej, (...)
Firma Bycze filmy specjalizuje się w usługach wideofilmowania. Oferta przedsiębiorstwa jest skierowana do firm oraz klientów indywidualnych z takich (...)
Zlokalizowana w centrum Gdańska, Kancelaria Notarialna Jarosław Sekściński oferuje profesjonalną obsługę notarialną zgodnie z obowiązującymi (...)