NOTARIUSZE-GRAJNER Kancelaria notarialna katowice

NOTARIUSZE-GRAJNER Kancelaria notarialna katowice
NOTARIUSZE-GRAJNER Kancelaria notarialna katowice
ID wpisu: 7580
Dodano: 28.01.2013
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 592
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
67
Google
19
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Kancelaria Notarialna Michał Grajner i partner z Katowic zgodnie z ustawą o notariacie wytwarza akty notarialne, akty poświadczenia dziedziczenia, a także doręcza oświadczenia, spisuje protokoły, przygotowuje protesty weksli i czeków, przyjmuje na przechowanie dokumenty, pieniądze i papiery wartościowe, sporządza wypisy, odpisy i wyciągi dokumentów. Na żądanie stron przygotowuje projekty aktów, oświadczeń i innych dokumentów, a także realizuje inne czynności wynikające z stosownych przepisów. Dokonując czynności notarialnych notariusz czuwa nad należytym zabezpieczeniem praw i sprawiedliwych interesów stron oraz innych osób, dla których wdrażana przez niego czynność może powodować skutki prawne. Szczegóły oferty kancelarii na stronie:
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.notariusze.grajner.pl

Opinie o stronie www.notariusze.grajner.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy Welding położonej w Bojszowach. W ramach naszej działalności zajmujemy się przede (...)
Firma deweloperska SAMSON zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą swoich najnowszych inwestycji. Posiadamy długoletnie doświadczenie w realizacji (...)
Korzystając z oferty marki Elite Crete System wybieracie doskonałej jakości posadzki przemysłowe oraz dekoracyjne wykończenia batonu. Marka Elite (...)
Prezentujemy Państwu firmę Klimatyzacja samochodowa. Ogrzewania postojowe z siedzibą w Kolbudach. Specjalizujemy się w usługach z dziedziny chłodnictwa. (...)
Pracownia Badań Społecznych i Marketingowych Soma została założona w 2007 roku. Jest to pierwsze centrum badań opinii w Toruniu, które proponuje: (...)
Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy Nowech z siedzibą w Lubaniu, która na rynku chłodnictwa i klimatyzacji działa nieprzerwanie (...)
Mająca siedzibę w Olsztynie firma Mikrotronik gorąco zachęca Państwa do współpracy i zapoznania się ze swoją profesjonalną ofertą. Jako Autoryzowane (...)
Firma Auto-Marcel z Pułtuska zaprasza Państwa do skorzystania ze swoich profesjonalnych usług. W ramach naszej działalności prowadzimy okręgową (...)