NOTARIUSZE-GRAJNER Kancelaria notarialna katowice

NOTARIUSZE-GRAJNER Kancelaria notarialna katowice
NOTARIUSZE-GRAJNER Kancelaria notarialna katowice
ID wpisu: 7580
Dodano: 28.01.2013
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 541
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
64
Google
19
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Kancelaria Notarialna Michał Grajner i partner z Katowic zgodnie z ustawą o notariacie wytwarza akty notarialne, akty poświadczenia dziedziczenia, a także doręcza oświadczenia, spisuje protokoły, przygotowuje protesty weksli i czeków, przyjmuje na przechowanie dokumenty, pieniądze i papiery wartościowe, sporządza wypisy, odpisy i wyciągi dokumentów. Na żądanie stron przygotowuje projekty aktów, oświadczeń i innych dokumentów, a także realizuje inne czynności wynikające z stosownych przepisów. Dokonując czynności notarialnych notariusz czuwa nad należytym zabezpieczeniem praw i sprawiedliwych interesów stron oraz innych osób, dla których wdrażana przez niego czynność może powodować skutki prawne. Szczegóły oferty kancelarii na stronie:
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.notariusze.grajner.pl

Opinie o stronie www.notariusze.grajner.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

XERO FLOR to firma handlowa z siedzibą w Lesznie Dolnym. Jej działalność obejmuje produkcję doskonałej jakości trawników rolowanych a także mat (...)
Przedsiębiorstwa, które poszukują profesjonalnych usług pralniczych w obszarze czyszczenia odzieży roboczej mogą skorzystać z atrakcyjnej oferty, (...)
Recycling jest potrzebą naszych czasów. Zatruwanie środowiska naturalnego jest już niemodne. Firma Unimetalrecycling jest solidna, sumienna, rzetelna (...)
Zegarki są specjalnością znajdującej się w Rzeszowie firmy Demus. Od prawie dwudziestu lat prowadzi sprzedaż zegarów. Jest też autoryzowanym sprzedawcą (...)
Wybór usług gwarantowanych przez zakład pogrzebowy Róża postaraliśmy się opisać jak najdokładniej na naszej stronie internetowej. Witryna jest (...)
Zapraszamy do zapoznania się z propozycją firmy Inter Bus. Proponujemy Państwu wszechstronne usługi z zakresu transportu osób. Siedziba naszej firmy (...)
Zajmujemy się świadczeniem profesjonalnych usług księgowych i kadrowo-płacowych. Nasza firma posiada duże doświadczenie w branży, zatrudnia wykwalifikowanych (...)
Firma MDT Wadowski to jeden z wiodących importerów obrabiarek, frezarek oraz szlifierek na polski rynek. Nasze obrabiarki sprowadzamy z Tajwanu, który (...)