ROTRANS- kurs prawa jazdy

ROTRANS- kurs prawa jazdy
ROTRANS- kurs prawa jazdy
ID wpisu: 7518
Dodano: 25.01.2013
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 1301
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
566
Google
12
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Rotrans od początku swego istnienia skupiał się na podnoszeniu jakości prowadzonych szkoleń to dlatego firma zatrudnia wyłącznie świetnie wyszkolonych instruktorów, prowadzi szkolenia na egzaminacyjnym modelu Toyoty Yaris i posiada własny plac manewrowy. Zatrudnieni przez ośrodek szkoleniowcy w sposób nietrudny i sympatyczny potrafią przekazywać wiedzę tak, aby słuchacz kursu przyswoił sobie wymaganą wiedzę i umiejętności w bez stresowej atmosferze. Firma oferuje kurs prawa jazdy wszystkich kategorii oraz jazdy doszkalające, szkolenia uzupełniające i kursy na świadectwo kwalifikacji zawodowej dla kierowców samochodów ciężarowych. Firma dostarcza wszelkie materiały potrzebne do zdobycia niezbędnej wiedzy, zapewnia badania lekarskie oraz przeprowadza wewnętrzne egzaminy praktyczne i teoretyczne. Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej ośrodka Rotrans.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: rotrans.com.pl

Opinie o stronie rotrans.com.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Kino domowe, izolacja akustyczna ścian, podłóg i sufitów, a poza tym instalacje audio i elektryczne to oferta MASTER SOUND, warszawskiej firmy, która (...)
Sprzątanie, gotowanie i uroda to kategorie, w zakresie których F.P.H. MARO Radeccy Sp. j. w Bąkowie świadczy sprzedaż drobnych artykułów gospodarstwa (...)
W naszej ofercie znajdą Państwo odzież klubową, klasyczną i sportową, ale również bogaty wybór casual oraz japan style. Oferujemy atrakcyjne (...)
Oferta usług dostępna na stronie biuro-rachunkowe-dt.pl obejmuje również obsługę prawną podmiotów gospodarczych, w ramach której oferujemy możliwość (...)
LOGITO wdraża systemy informatyczne. Pracujemy dla firm prywatnych. Naszymi klientami są również urzędy miasta i inne jednostki budżetowe. Każdy (...)
Fachowe doradztwo w wielu różnorakich aspektach, jakie posiada prowadzony przez nas zakład pogrzebowy pozwala na sprawne przygotowanie całej uroczystości (...)
Irlandzki Pub Molly Malone?s w Warszawie (Stare Miasto) zaprasza na: koncerty na żywo (muzyka na żywo), koncerty zespołów irlandzkich, celtyckich (...)
Serwisujemy komputery. Eliminujemy wirusy. Zabezpieczamy najważniejsze dane. Dobieramy właściwe oprogramowanie biurowe i zarządzamy stronami internetowymi (...)