ROTRANS- kurs prawa jazdy

ROTRANS- kurs prawa jazdy
ROTRANS- kurs prawa jazdy
ID wpisu: 7518
Dodano: 25.01.2013
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 1254
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
549
Google
12
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Rotrans od początku swego istnienia skupiał się na podnoszeniu jakości prowadzonych szkoleń to dlatego firma zatrudnia wyłącznie świetnie wyszkolonych instruktorów, prowadzi szkolenia na egzaminacyjnym modelu Toyoty Yaris i posiada własny plac manewrowy. Zatrudnieni przez ośrodek szkoleniowcy w sposób nietrudny i sympatyczny potrafią przekazywać wiedzę tak, aby słuchacz kursu przyswoił sobie wymaganą wiedzę i umiejętności w bez stresowej atmosferze. Firma oferuje kurs prawa jazdy wszystkich kategorii oraz jazdy doszkalające, szkolenia uzupełniające i kursy na świadectwo kwalifikacji zawodowej dla kierowców samochodów ciężarowych. Firma dostarcza wszelkie materiały potrzebne do zdobycia niezbędnej wiedzy, zapewnia badania lekarskie oraz przeprowadza wewnętrzne egzaminy praktyczne i teoretyczne. Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej ośrodka Rotrans.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: rotrans.com.pl

Opinie o stronie rotrans.com.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Znajdujący się w Mielnie hotel Villa Rafa gorąco zachęca Państwa do zapoznania się ze swoją ofertą oraz skorzystania z proponowanych pakietów (...)
W ofercie naszej firmy o nazwie BoConcept każdy znajdzie meble, jakich potrzebuje do doskonałej aranżacji wnętrz domu czy mieszkania. Proponujemy (...)
Kancelaria prawa spadkowego świadczy usługi w oparciu o wieloletnie doświadczenie i gruntowne przygotowanie merytoryczne pracowników. Specjalista (...)
Firma TECHNIKOR świadczy najwyższej jakości usługi z zakresu lakierowania i malowania proszkowego oraz innych zabiegów antykorozyjnych. Lakierowaniu (...)
Z przyjemnością prezentujemy Państwu usługi wykonywane przez firmę Belvedere Catering, jaka znajduje się w Warszawie. Mamy ponad dziewiętnastoletnie (...)
Coraz częściej firmy potrzebują wyspecjalizowanych firm, które pomogą w przeniesieniu całego parku maszynowego ze starej fabryki do nowej. Firmy (...)
Prezentujemy Państwu ofertę firmy ABC - tłumaczenia i kursy niderlandzkie, z Gdyni. Firma ABC posiada kadrę kompetentnych i rzetelnych tłumaczy i (...)
Inwentaryzacja obiektów w terenie za pomocą technik GIS to jedna z czynności wykonywanych przez firmę GIS UP Analizy Środowiskowe z Trójmiasta. (...)