OPTYK KIERSZNIOWSKI soczewki

OPTYK KIERSZNIOWSKI soczewki
OPTYK KIERSZNIOWSKI soczewki
ID wpisu: 7487
Dodano: 25.01.2013
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 452
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
77
Google
8
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Współczesne sprzęty oraz tradycyjne rzemieślnicze nastawienie to atuty czterech zakładów przynależnych do sieci OPTYK KIERSZYNIOWSKI. Dla klientów powoduje to idealnym sporządzeniem okularów także pod względem estetycznym jak i optycznym. Wiedza z optyki okularowej i optometrii przewodzących zakład panów KIERSZYNIOWSKICH pozwala na świadomy montaż pomocy optycznych oraz ocenę skutków niedoboru dokładności. W ich zakładzie można zrobić badania okulistyczne, a też pełen zakres badań optometrycznych takich jak badania wad refrakcji, aplikację miękkich soczewek kontaktowych oraz aplikację hybrydowych soczewek kontaktowych. Obfity asortyment szkieł i oprawek znanych światowych i polskich marek, pozwala uzyskać coś na każdą wadę i każdy gust. W salonach optycznych w Zielonej Górze i Gubinie można także dobrać soczewki takich fabrykantów jak: Johnson&Johnson Ciba Vision, Cooper Vision, Synergeyes. Więcej informacji dotyczących firmy i jej oferty uzyskać można na stronie.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: optyk-kierszniowski.pl

Opinie o stronie optyk-kierszniowski.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Dieta Medica to gabinet dietetyczny funkcjonujący w Lublinie. Naszą ofertę kierujemy do klientów indywidualnych, a także grup (instytucji). Leczymy (...)
Katalog firm przewozowych i wyszukiwarka przewozów we wszystkich kategoriach transportowych działający pod nazwą Przewozy24h.info, powstał jako nowatorskie (...)
Klinika Implantologii i Stomatologii Estetycznej Roman Borczyk umiejscowiona jest w Katowicach. W obrębie naszej działalności mieści się zarówno (...)
Opisywana firma zajmuje się prowadzeniem strony ginweb.pl. Jest to miejsce poświęcone tylko dla kobiet. Zgromadziliśmy tam bazę lekarzy ginekologów (...)
Rozróżniamy aż kilka tysięcy języków na całym świecie. Świat jest różnorodny, a dzięki wielości języków staje się jeszcze bardziej ciekawy. (...)
Do naszej poradni logopedycznej zapraszamy wszystkich, którzy mają problemy z wymową. Mogą to być zarówno dzieci jak i osoby dorosłe. Najczęściej (...)
Właściwe żywienie jest podstawą naszego dbania o swoje ciało. Polega ono na odpowiednim zapewnianiu organizmowi przydatnych składników odżywczych (...)
Jeśli dążysz do tego, aby Twoja firma przebiła się przez gąszcz konkurencyjnych firm obecnych na rynku i zaczęła przynosić wyraźne korzyści (...)