Paweł Bartkowski podział

Paweł Bartkowski podział
Paweł Bartkowski podział
ID wpisu: 7401
Dodano: 23.01.2013
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 529
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
123
Google
16
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Firma geodezyjna Pawła Bartkowskiego jest jednym z czołowych przedstawicieli branży geodezyjno kartograficznej w Kamieniu Pomorskim. Od początków aktywności firmyWykonujemy zlecenia o charakterze geodezyjno-kartograficznym na terenie całego województwa zachodniopomorskiego. Usługi świadczymy w pełnym zakresie, a w szczególności geodezyjna obsługa inwestycji, sporządzenie map do celów projektowych także w formie cyfrowej, podziały oraz rozgraniczenia, wskazania granic własności, pomiary sytuacyjno - wysokościowe. Cechuje nas duże doświadczenie przy obsłudze geodezyjnej obiektów kubaturowych, drogowych oraz przemysłowych. Dysponujemy doświadczonym personelem pomiarowym oraz wysokiej klasy aparatem pomiarowym oraz odpowiednimi urządzeniami umożliwiającymi poruszanie się na różnorodnym terenie. Oferujemy naszym Klientom przystępne formy płatności, oraz elastyczność cenową uzależnioną od wielkości zleconych prac. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym zakresem naszej oferty na stronie.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.geodezjakamienpomorski.pl

Opinie o stronie www.geodezjakamienpomorski.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Klientów zainteresowanych usługami związanymi z profesjonalną i najwyższej jakości organizacją pogrzebu w miejscowościach Bielsko-Biała, Kozy, (...)
Jest nam przyjemnie zapoznać Państwa z ofertą biura rachunkowego Sylan. Nasze usługi świadczymy na terenie Zielonej Góry nieprzerwanie od 2007 roku. (...)
Zapraszamy Państwa do zapoznania się z propozycją przedsiębiorstwa Kliper mieszczącego się w Gdańsku. Oferujemy usługi z obszaru wyposażania (...)
Ceniąca sobie zadowolenie jak również komfort wszystkich swoich klientów kancelaria adwokacka Familia Lex specjalizuje się w dziedzinie prawa jaką (...)
Medycyna naturalna cieszy się coraz większym uznaniem. Jest ona o wiele mniej inwazyjna oraz często przynosi doskonałe efekty. W sklepie internetowym (...)
Nasza warszawska kancelaria prawna jest w stanie wyprowadzić Państwa z wielu problemów. Obsługujemy sprawy w zakresie prawa cywilnego, administracyjnego, (...)
Agencja Doradztwa Gospodarczego i Obsługi Finansowej ELITA swoją siedzibę ma w Bielsku-Białej. Firma istnieje na rynku od 1999 roku oferując kompleksową (...)
Firma „RACZKIEWICZ” zaprasza do skorzystania ze swojej nadzwyczajnej propozycji wszystkie osoby poszukujące niepowtarzalnych stołów bilardowych, (...)