Paweł Bartkowski podział

Paweł Bartkowski podział
Paweł Bartkowski podział
ID wpisu: 7401
Dodano: 23.01.2013
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 544
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
124
Google
16
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Firma geodezyjna Pawła Bartkowskiego jest jednym z czołowych przedstawicieli branży geodezyjno kartograficznej w Kamieniu Pomorskim. Od początków aktywności firmyWykonujemy zlecenia o charakterze geodezyjno-kartograficznym na terenie całego województwa zachodniopomorskiego. Usługi świadczymy w pełnym zakresie, a w szczególności geodezyjna obsługa inwestycji, sporządzenie map do celów projektowych także w formie cyfrowej, podziały oraz rozgraniczenia, wskazania granic własności, pomiary sytuacyjno - wysokościowe. Cechuje nas duże doświadczenie przy obsłudze geodezyjnej obiektów kubaturowych, drogowych oraz przemysłowych. Dysponujemy doświadczonym personelem pomiarowym oraz wysokiej klasy aparatem pomiarowym oraz odpowiednimi urządzeniami umożliwiającymi poruszanie się na różnorodnym terenie. Oferujemy naszym Klientom przystępne formy płatności, oraz elastyczność cenową uzależnioną od wielkości zleconych prac. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym zakresem naszej oferty na stronie.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.geodezjakamienpomorski.pl

Opinie o stronie www.geodezjakamienpomorski.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Oferujemy szeroki wybór barierek ochronnych i zaporowych – prowadzimy zarówno ich sprzedaż, jak i wynajem. Dobierzmy odpowiednie z nich do konkretnej (...)
Skup złomu stalowego, skup kabli i metali kolorowych, detal i hurt to oferta łódzkiej Firmy Handlowej Przemysław Sendkowski, która zajmuje się profesjonalnym (...)
Firma Flowczarter zajmuje się wynajmowaniem jachtów na Mazurach. W swojej ofercie posiada nowoczesne jachty motorowe, nie wymagające specjalnych uprawnień. (...)
Jeśli posiadasz auto powypadkowe z możliwością demontażu części i sprzedaży, zapraszamy do kontaktu z KM SZROT Grzegorz Kuźma w Mysłakowicach. (...)
W firmie Nycz Optyk wykonujemy badania okulistyczne oraz realizujemy recepty na szkła korekcyjne. Posiadamy specjalistyczne gabinety pozwalające na (...)
HalinaWiluk Apteka Prywatna VITA zajmuje się sprzedażą produktów leczniczych dostępnych bez recepty lekarskiej, środków spożywczych specjalnego (...)
Audyty z zakresu bezpieczeństwa danych osobowych w firmie oraz informatyczne i wdrożenia ich postanowień to podstawowa oferta firmy Servus Comp Data (...)
Gorąco zachęcamy Państwa do zapoznania się z działalnością Fundacji Rodzin Górniczych. Jej siedziba znajduje się w Katowicach, a założona została (...)