GREENECO s.c. hydroobsiew

GREENECO s.c. hydroobsiew
GREENECO s.c. hydroobsiew
ID wpisu: 7372
Dodano: 23.01.2013
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 447
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
127
Google
13
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Greeneco jest jednostką, która prowadzi swoją działalność w obszarze hydroobsiewu. Popularyzujemy procedurę, która cieszy się dużą efektywnością, szybkością oraz zadowoleniem grona klientów. Polega na rozprowadzaniu nasion traw przy zagospodarowaniu urządzenia wyekwipowanego m.in. w mieszalnik, pompę i armatkę służącą do wyrzucania materiału siewnego na odległość. Jej zaletami jest równomierny obsiew, wysoka skuteczność i perfekcyjna cena. W szczególności sprawdza się w zazielenieniu terenów industrialnych, budowie dróg, nasypów przeciwpowodziowych i linii kolejowych, budowie tras narciarskich i boisk sportowych, wzmacnianiu skarp za pomocą mat antyerozyjnych z włókien naturalnych. Zachęcamy do zaznajomienia się ze szczegółowym opisem wykorzystywanych przez nas techniki jak i też ofertą handlową, znajdującą się na stronie
Kategorie:

Podlinkuj stronę: greeneco.wroclaw.pl

Opinie o stronie greeneco.wroclaw.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę firmy Foto w 10 minut. Nasz zakład fotograficzny mieści się we Wrocławiu. Specjalizujemy (...)
Agencja Joanny Weber z Gdańska proponuje szeroki zakres wszechstronnych ubezpieczeń, zarówno obowiązkowych, jak i dodatkowych ubezpieczeń oraz kredytów. (...)
Opal to firma z branży elektrycznej. Swoją siedzibę ma w Warszawie i zatrudnia najlepszych elektryków. Dzięki swojemu profesjonalizmowi oraz terminowemu (...)
Wizyta na licytacjach wirtualnych utwierdza nas w przekonaniu, że mnogość artykułów przehandlowywanych na polskim sektorze jest z Chin. Dzisiaj nie (...)
Zapraszamy Państwa do poznania się z ofertą Zakładu Uboju Bydła Rzeźnego Cezan. Nasza firma zaistniała w 1996 roku w Raciążu. Proponujemy: skup (...)
Kancelaria komornicza Anny Kuźmickiej-Dudek, komornika przy Sądzie Rejonowym w Bolesławcu oznajmia, że przeprowadza licytacje ruchomości i posiadłości (...)
Zachęcamy do zainteresowania się ofertą przygotowaną przez przedsiębiorstwo Telus Informatyka i Teletechnika. Oferujemy kompleksowe rozwiązania (...)
Znajdująca się w Legnicy spółka Włodarczyk Instalacje jest ekspertem w zakresie systemów nadmuchowych. Od blisko 20 lat dostarcza ona zintegrowane (...)