GREENECO s.c. hydroobsiew

GREENECO s.c. hydroobsiew
GREENECO s.c. hydroobsiew
ID wpisu: 7372
Dodano: 23.01.2013
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 393
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
121
Google
13
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Greeneco jest jednostką, która prowadzi swoją działalność w obszarze hydroobsiewu. Popularyzujemy procedurę, która cieszy się dużą efektywnością, szybkością oraz zadowoleniem grona klientów. Polega na rozprowadzaniu nasion traw przy zagospodarowaniu urządzenia wyekwipowanego m.in. w mieszalnik, pompę i armatkę służącą do wyrzucania materiału siewnego na odległość. Jej zaletami jest równomierny obsiew, wysoka skuteczność i perfekcyjna cena. W szczególności sprawdza się w zazielenieniu terenów industrialnych, budowie dróg, nasypów przeciwpowodziowych i linii kolejowych, budowie tras narciarskich i boisk sportowych, wzmacnianiu skarp za pomocą mat antyerozyjnych z włókien naturalnych. Zachęcamy do zaznajomienia się ze szczegółowym opisem wykorzystywanych przez nas techniki jak i też ofertą handlową, znajdującą się na stronie
Kategorie:

Podlinkuj stronę: greeneco.wroclaw.pl

Opinie o stronie greeneco.wroclaw.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Tłumaczenia, dziedzina, w której specjalizuje się biuro tłumaczeń Linglord. Każdy nasz klient może liczyć na sumienność oraz dokładność w (...)
KRAFTOTEKA to pasmanteria dająca tysiące możliwości. Znajdą państwo u nas materiały do sutaszu, koraliki, guziki, igły, nożyczki, zamki oraz (...)
Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą Biura Rachunkowego Elżbieta i Daria Muszyńska. Jesteśmy rodzinną firmą, która swoją (...)
Przedstawiamy Państwu Zakład kamieniarsko - betoniarski Wierzbicka Walentyna z siedzibą w Ciechanowie. Na rynku działamy od 1962 roku. Realizujemy: (...)
Nasza firma RamPamPam oferuje kompleksową obsługę imprez. Zajmujemy się wypożyczaniem sprzętu, jego transportem, montażem i demontażem, czyli (...)
Zapraszamy do zainteresowania się propozycją przygotowaną przez firmę DMC System. Nasza rezydencja znajduje się w Luszowicach koło Chrzanowa w województwie (...)
Już dziś zapraszamy serdecznie wszystkich właścicieli czworonogów i nie tylko do przychodni weterynaryjnej Vet4Pet mieszczącej się w Warszawie. (...)
Jeżeli poszukujesz doświadczonej jednostki dostarczającej innowacyjne technologie, w branży górnictwa surowców skalnych, wybierz usługi przedsiębiorstwa (...)