GREENECO s.c. hydroobsiew

GREENECO s.c. hydroobsiew
GREENECO s.c. hydroobsiew
ID wpisu: 7372
Dodano: 23.01.2013
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 469
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
129
Google
13
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Greeneco jest jednostką, która prowadzi swoją działalność w obszarze hydroobsiewu. Popularyzujemy procedurę, która cieszy się dużą efektywnością, szybkością oraz zadowoleniem grona klientów. Polega na rozprowadzaniu nasion traw przy zagospodarowaniu urządzenia wyekwipowanego m.in. w mieszalnik, pompę i armatkę służącą do wyrzucania materiału siewnego na odległość. Jej zaletami jest równomierny obsiew, wysoka skuteczność i perfekcyjna cena. W szczególności sprawdza się w zazielenieniu terenów industrialnych, budowie dróg, nasypów przeciwpowodziowych i linii kolejowych, budowie tras narciarskich i boisk sportowych, wzmacnianiu skarp za pomocą mat antyerozyjnych z włókien naturalnych. Zachęcamy do zaznajomienia się ze szczegółowym opisem wykorzystywanych przez nas techniki jak i też ofertą handlową, znajdującą się na stronie
Kategorie:

Podlinkuj stronę: greeneco.wroclaw.pl

Opinie o stronie greeneco.wroclaw.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Apogeum – pozycjonowanie proponuje państwu tylko najlepsze i najtańsze propozycje związane z pozycjonowaniem stron. Jeżeli poszukujecie konkretnej (...)
Przedsiębiorstwo Specjalistyczne Weld – Test oferuje profesjonalne badania ultradźwiękowe, badania radiograficzne, badania nieniszczące. Dysponujemy (...)
Wszystkie osoby zainteresowane placami zabaw dla dzieci, powinny jak najszybciej odwiedzić tę stronę. Nowoczesna kolekcja Stilum obejmuje praktycznie (...)
Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej kancelarii prawnej działającej w Poznaniu. Posiadamy duże doświadczenie w prowadzeniu spraw zarówno dla (...)
AMM s.c., taką firmę chcemy Państwu w tym momencie zaprezentować. Specjalistyczna firma istnieje na rynku od 1994 roku. AMM s.c. działa na terenie: (...)
Firmę ITOdesign tworzy zespół doświadczonych architektów, projektantów wnętrz oraz wykonawców budowlanych. Specjaliści ci projektują i budują (...)
Czyszczenie i impregnacja kostki brukowej, kostka brukowa granitowa, ażurowa, kostka bruk. Pielęgnacja bruku. Jak pielęgnować kostkę brukową? Sezon (...)
Strona internetowa KonHal - hale namiotowe producent to elektroniczna wizytówka firma realizującej zamówienia na produkcję i montaż hal namiotowych (...)