GREENECO s.c. hydroobsiew

GREENECO s.c. hydroobsiew
GREENECO s.c. hydroobsiew
ID wpisu: 7372
Dodano: 23.01.2013
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 434
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
126
Google
13
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Greeneco jest jednostką, która prowadzi swoją działalność w obszarze hydroobsiewu. Popularyzujemy procedurę, która cieszy się dużą efektywnością, szybkością oraz zadowoleniem grona klientów. Polega na rozprowadzaniu nasion traw przy zagospodarowaniu urządzenia wyekwipowanego m.in. w mieszalnik, pompę i armatkę służącą do wyrzucania materiału siewnego na odległość. Jej zaletami jest równomierny obsiew, wysoka skuteczność i perfekcyjna cena. W szczególności sprawdza się w zazielenieniu terenów industrialnych, budowie dróg, nasypów przeciwpowodziowych i linii kolejowych, budowie tras narciarskich i boisk sportowych, wzmacnianiu skarp za pomocą mat antyerozyjnych z włókien naturalnych. Zachęcamy do zaznajomienia się ze szczegółowym opisem wykorzystywanych przez nas techniki jak i też ofertą handlową, znajdującą się na stronie
Kategorie:

Podlinkuj stronę: greeneco.wroclaw.pl

Opinie o stronie greeneco.wroclaw.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Jeśli szukają Państwo rzetelnej i doświadczonej firmy zajmującej się dystrybucją, serwisem, doradztwem czy szkoleniami w branży przemysłowej, (...)
Zapraszamy Państwa do zapoznania się z zakresem działalności Instytutu Tele- i Radiotechnicznego w Warszawie. Specjalizujemy się w wyszukiwaniu oraz (...)
Wszystkie osoby zainteresowane zakupem wysokiej jakości odzieży ochronnej oraz innych artykułów BHP, zapraszamy do współpracy z hurtownią Delta (...)
Oferta naszej firmy architektonicznej to realizacja projektów budynków oraz wnętrz. Naszym klientom zapewniamy kompleksowe usługi, które obejmują (...)
Firma Sanrol zaprasza do korzystania ze swoich usług. Działamy na obszarze województwa podkarpackiego. Nasza specjalizacja to sprzedaż części i (...)
kancelaria-krakow.com to kancelaria adwokacka z siedzibą w Krakowie. Została otworzona przez Martę Pandzej. To ona znajduje się na liście krakowskiej (...)
Jest nam niezmiernie miło móc przedstawić Państwu ofertę firmy Taxi 7 Garwolin. Zajmujemy się profesjonalnym przewozem osób w bezpiecznych, nowoczesnych (...)
Działalność Twojej firmy wiąże się z wysyłaniem towarów do petentów, a Ty nie wiesz, jaki sposób dystrybucji wybrać, a takie sformułowania (...)