GREENECO s.c. hydroobsiew

GREENECO s.c. hydroobsiew
GREENECO s.c. hydroobsiew
ID wpisu: 7372
Dodano: 23.01.2013
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 415
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
124
Google
13
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Greeneco jest jednostką, która prowadzi swoją działalność w obszarze hydroobsiewu. Popularyzujemy procedurę, która cieszy się dużą efektywnością, szybkością oraz zadowoleniem grona klientów. Polega na rozprowadzaniu nasion traw przy zagospodarowaniu urządzenia wyekwipowanego m.in. w mieszalnik, pompę i armatkę służącą do wyrzucania materiału siewnego na odległość. Jej zaletami jest równomierny obsiew, wysoka skuteczność i perfekcyjna cena. W szczególności sprawdza się w zazielenieniu terenów industrialnych, budowie dróg, nasypów przeciwpowodziowych i linii kolejowych, budowie tras narciarskich i boisk sportowych, wzmacnianiu skarp za pomocą mat antyerozyjnych z włókien naturalnych. Zachęcamy do zaznajomienia się ze szczegółowym opisem wykorzystywanych przez nas techniki jak i też ofertą handlową, znajdującą się na stronie
Kategorie:

Podlinkuj stronę: greeneco.wroclaw.pl

Opinie o stronie greeneco.wroclaw.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Do każdego zlecenia jakie nam zostaje powierzone podchodzimy indywidualnie. Każdy nasz Klient jest dla nas tak samo ważny, dzięki czemu nasza praca (...)
Firma Perfekt Wykładziny już od niemal 5 lat specjalizuje się w układaniu wykładzin wielkopowierzchniowych: dywanowych i PCV. Zajmujemy się również (...)
Firma Metro to uznany i cieszący się renoma warszawski producent mebli biurowych. W swojej ofercie Firma Metro posiada meble biurowe, meble gabinetowe, (...)
Przedsiębiorstwo Rotombud zaprasza Państwa do współpracy. Sprzedajemy i montujemy okna, drzwi wejściowe, drzwi wewnątrzlokalowe, rolety zewnętrzne (...)
Firma Animator z Sosnowca doskonale wie, jak sprawić frajdę dzieciom. Jest ona bowiem ekspertem w zakresie animacji czasu wolnego swoich najmłodszym (...)
Przedstawiamy Państwu Pralnię i prasowalnię dla Ciebie z Krakowa. Trudnimy się świadczeniem usług pralniczych, jak również prasowalniczych. Posiadamy (...)
Omega Klimatyzacja - zajmujemy się projektowaniem klimatyzacji dla hoteli i obiektów przemysłowych. Nasza klimatyzacja przemysłowa, klimatyzacja hoteli (...)
Kancelaria Notarialna Piotr Pełczyński znajdująca się w Warszawie oferuje swym klientom fachowe usługi i czynności notarialne. Jest on w stanie (...)