Stałe urządzenia gaśnicze

Stałe urządzenia gaśnicze
Stałe urządzenia gaśnicze
ID wpisu: 7363
Dodano: 16.01.2013
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 730
CTR: 0.00%
127
Google
27
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (1/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 3 (2 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Jeśli szukasz nowoczesnych i skutecznych rozwiązań do ochrony przeciwpożarowej Twoich budynków, linii produkcyjnych czy tez do zastosowania w gospodarstwach domowych - skorzystaj z oferty przygotowanej przez specjalistów do spraw bezpieczeństwa przeciwpożarowego z firmy Pliszka. Oferta profesjonalnych, stałych urządzeń gaśniczych rewelacyjnie rozwiązuje automatyczne systemy ochrony i gaszenia pożarów. Wysoka skuteczność, brak sprzężenia z innymi systemami, pozwala na wyeliminowanie przypadków, w których tego typu system może nie zadziałać. Skontaktuj się z przedstawicielem firmy, aby przygotował specjalną ofertę oraz projekt stałego urządzenia gaśniczego, który w pełni będzie odpowiadał Twoim potrzebom.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.pliszka.pl

Opinie o stronie www.pliszka.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Kampanie w Google AdWords, pozycjonowanie strony www w wyszukiwarkach typu google.pl - to dwie najważniejsze usługi świadczone przez naszą agencję (...)
Dumar-Stal jest prężnie rozwijającym się zakładem w dziedzinie zawiadywania odpadami metali. zakład prowadzi skup makulatury oraz skup złomu stalowego, (...)
Firma Żur-Gaz Grzegorz Żurawski to czołowy instalator i serwisant urządzeń grzewczych na rynku krakowskim. Niepołomicki zakład, który działa (...)
Przedsiębiorstwo Intercon Forwarding gwarantuje Państwu najwyższą, jakość poleconych nam zadań z zachowaniem przystępnych cen. Siedziba naszej (...)
Przedsiębiorstwo Klimat Sp. z o. o. w ramach swojej działalności zajmuje się usługami związanymi z klimatyzacją komfortu oraz klimatyzacją precyzyjną. (...)
Paraserwis z Zielonej Góry działa na polskim rynku urządzeń biurowych od kilkunastu lat. Proponuje nowoczesne kserokopiarki cyfrowe, drukarki i urządzenia (...)
Firma KLIMATT działa na polskim rynku od 20 lat, niezmiennie na pierwszym miejscu stawiając wymagania i oczekiwania klientów. Specjalizujemy się w (...)
Centrum meblowe „AGATA Meble” w Gdańsku Szadułkach, CBC Business Park w Gdańsku Rębiechowie, Muzeum Marynarki Wojennej w Gdyni, Uniwersytet Gdański (...)