DUMAR-STAL skup stali

DUMAR-STAL skup stali
DUMAR-STAL skup stali
ID wpisu: 7357
Dodano: 16.01.2013
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 661
CTR: 0.00%
102
Google
6
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (1/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Dumar-Stal jest prężnie rozwijającym się zakładem w dziedzinie zawiadywania odpadami metali. zakład prowadzi skup makulatury oraz skup złomu stalowego, złomu żeliwnego oraz złomu metali kolorowych. Dzięki wykorzystaniu profesjonalnych maszyn transport surowców odbywa się z zachowaniem wszystkich reguł bezpieczeństwa i higieny. Doświadczenie na rynku oraz zespół fachowców pozwala na odpowiedzialną i sympatyczną obsługę oraz na zaproponowania przystępnych cen naszym gościom. Dumar-Stal posiada ustabilizowaną pozycję na śląskim rynku, operując z siedzib w Jaworznie i Siemianowicach Śląskich jest w stanie obsługiwać kontrahentów z całego województwa śląskiego. Dzięki indywidualnemu podejściu firma zdobywa stale poszerzające się grono klientów, dołącz do nich i Ty. Więcej danych odnośnie oferty znajduje się na stronie.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.skupzlomu-dumar-stal.pl

Opinie o stronie www.skupzlomu-dumar-stal.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Firma Żur-Gaz Grzegorz Żurawski to czołowy instalator i serwisant urządzeń grzewczych na rynku krakowskim. Niepołomicki zakład, który działa (...)
Przedsiębiorstwo Intercon Forwarding gwarantuje Państwu najwyższą, jakość poleconych nam zadań z zachowaniem przystępnych cen. Siedziba naszej (...)
Paraserwis z Zielonej Góry działa na polskim rynku urządzeń biurowych od kilkunastu lat. Proponuje nowoczesne kserokopiarki cyfrowe, drukarki i urządzenia (...)
Firma KLIMATT działa na polskim rynku od 20 lat, niezmiennie na pierwszym miejscu stawiając wymagania i oczekiwania klientów. Specjalizujemy się w (...)
Centrum meblowe „AGATA Meble” w Gdańsku Szadułkach, CBC Business Park w Gdańsku Rębiechowie, Muzeum Marynarki Wojennej w Gdyni, Uniwersytet Gdański (...)
Prezentujemy Państwu rozległą ofertę Księgarni Omega. Jest to księgarnia, która ma swoje filie w Krakowie, Chorzowie i Rudzie Śląskiej, gdzie (...)
Mająca swój zakład w Dobrzycy, firma Usługowo - Wytwórcza Obróbka Drewna Wojciech Raś, jest firmą działającą w branży produkcyjnej i handlowej, (...)
Goździk Recykling to jednostka zajmująca się produkcją palet przemysłowych i skupem surowców wtórnych. Wytwórnia funkcjonuje w Uhowie na obszarze (...)