ŻUR-GAZ serwis urzadzeń grzewczych

ŻUR-GAZ serwis urzadzeń grzewczych
ŻUR-GAZ serwis urzadzeń grzewczych
ID wpisu: 7356
Dodano: 16.01.2013
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 649
CTR: 0.00%
95
Google
55
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (1/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Firma Żur-Gaz Grzegorz Żurawski to czołowy instalator i serwisant urządzeń grzewczych na rynku krakowskim. Niepołomicki zakład, który działa w branży już od kilkunastu lat, specjalizuje się w instalowaniu i naprawach pieców produkcji uznanej niemieckiej firmy Junkers, a także innych producentów. Żur-Gaz zapewnia wysoką jakość świadczonych usług. Pracownicy przedsiębiorstwa, dzięki wieloletniemu doświadczeniu zawsze potrafią zaproponować odpowiednie rozwiązanie problemu, a także dopasować formę współpracy do potrzeb i oczekiwań klienta. Wśród świadczonych przez Żur-Gaz usług znajdują się między innymi profesjonalne naprawy, przeglądy, konserwacje, analizy spalin, a także montaże piecyków i kotłów gazowych oraz kolektorów słonecznych. Firma jest również otwarta na wykonywanie nietypowych zleceń - jej nadrzędnym celem jest bowiem rozwiązywanie różnorodnych problemów związanych z eksploatacją, naprawami i konserwacją urządzeń grzewczych. Po szczegółowe informacje zapraszamy na stronę.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.zur-gazserwis.pl

Opinie o stronie www.zur-gazserwis.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Firma ATLine prowadzi swą działalność od 1993 roku, specjalizując się w projektowaniu oraz wykonywaniu zaawansowanych technologicznie systemów (...)
Przedsiębiorstwo Intercon Forwarding gwarantuje Państwu najwyższą, jakość poleconych nam zadań z zachowaniem przystępnych cen. Siedziba naszej (...)
Prezentowana tutaj oferta powstała specjalnie z myślą o każdym, kto tylko zainteresowany jest rzeczywiście dobrymi szafami wnękowymi – jest ona (...)
Paraserwis z Zielonej Góry działa na polskim rynku urządzeń biurowych od kilkunastu lat. Proponuje nowoczesne kserokopiarki cyfrowe, drukarki i urządzenia (...)
Firma KLIMATT działa na polskim rynku od 20 lat, niezmiennie na pierwszym miejscu stawiając wymagania i oczekiwania klientów. Specjalizujemy się w (...)
Centrum meblowe „AGATA Meble” w Gdańsku Szadułkach, CBC Business Park w Gdańsku Rębiechowie, Muzeum Marynarki Wojennej w Gdyni, Uniwersytet Gdański (...)
Prezentujemy Państwu rozległą ofertę Księgarni Omega. Jest to księgarnia, która ma swoje filie w Krakowie, Chorzowie i Rudzie Śląskiej, gdzie (...)
Mająca swój zakład w Dobrzycy, firma Usługowo - Wytwórcza Obróbka Drewna Wojciech Raś, jest firmą działającą w branży produkcyjnej i handlowej, (...)