"PaRa" s.c. środki czystości Ha-Ra

"PaRa" s.c. środki czystości Ha-Ra
PaRa s.c. środki czystości Ha-Ra
ID wpisu: 7341
Dodano: 16.01.2013
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 961
CTR: 0.00%
152
Google
39
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (1/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Paraserwis z Zielonej Góry działa na polskim rynku urządzeń biurowych od kilkunastu lat. Proponuje nowoczesne kserokopiarki cyfrowe, drukarki i urządzenia wielofunkcyjne marki Kyocera. Jako autoryzowany dystrybutor tej firmy udziela pełnych informacji dotyczących oferty oraz zajmuje się serwisem i naprawami uszkodzonego sprzętu. Wysoka jakość produktów idzie w parze z ekologią, ponieważ elementy drukarek wykazują się przedłużoną trwałością i nie wymagają wymiany przez długi czas. Taka technologia pozwala na obniżenie kosztów eksploatacji i mniejszą ilość odpadów w środowisku. Dodatkowo w firmie Paraserwis dostępny jest szeroki wybór materiałów biurowych oraz produkty do codziennego sprzątania, dzięki którym szybko i bez wysiłku usuwany jest brud i kurz. Zapoznaj się ze szczegółową ofertą na stronie internetowej.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: paraserwis.pl

Opinie o stronie paraserwis.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Firma KLIMATT działa na polskim rynku od 20 lat, niezmiennie na pierwszym miejscu stawiając wymagania i oczekiwania klientów. Specjalizujemy się w (...)
Centrum meblowe „AGATA Meble” w Gdańsku Szadułkach, CBC Business Park w Gdańsku Rębiechowie, Muzeum Marynarki Wojennej w Gdyni, Uniwersytet Gdański (...)
Prezentujemy Państwu rozległą ofertę Księgarni Omega. Jest to księgarnia, która ma swoje filie w Krakowie, Chorzowie i Rudzie Śląskiej, gdzie (...)
Mająca swój zakład w Dobrzycy, firma Usługowo - Wytwórcza Obróbka Drewna Wojciech Raś, jest firmą działającą w branży produkcyjnej i handlowej, (...)
Goździk Recykling to jednostka zajmująca się produkcją palet przemysłowych i skupem surowców wtórnych. Wytwórnia funkcjonuje w Uhowie na obszarze (...)
Jeżeli poszukujecie firmy, która wykona precyzyjną konstrukcję obiektu przemysłowego, posiadającą wszystkie nieodzowne w tym zakresie uprawnienia, (...)
Mamy zaszczyt przedstawić Państwu nowoczesną platformę internetową, która oferuje wynajem apartamentów na terenie miasta Krakowa. To Palace Apartments (...)
Potrzebujesz jednorazowej opinii prawnej? Bądź Kancelarii Radców Prawnych do stałej współpracy z Państwa firmą? Zapoznaj się z ofertą Kancelarii (...)