Goździk Beata skup tworzyw sztucznych

Goździk Beata skup tworzyw sztucznych
Goździk Beata skup tworzyw sztucznych
ID wpisu: 7319
Dodano: 16.01.2013
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 727
CTR: 0.00%
96
Google
31
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (1/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Goździk Recykling to jednostka zajmująca się produkcją palet przemysłowych i skupem surowców wtórnych. Wytwórnia funkcjonuje w Uhowie na obszarze województwa podlaskiego. Firma prowadzi skup i sprzedaż palet przemysłowych i opakowań drewnianych. Dodatkowo skupuje też makulaturę i tworzywa sztuczne. Goździk Recykling posiada wszelkie potrzebne do utylizacji odpadów upełnomocnienia co daje Państwu pełne przekonanie, że utylizuje je w sposób zgodny z obowiązującym prawem i nie niszczy środowiska. Klientami Goździk Recykling są jednocześnie duże firmy i instytucje, ale także osoby prywatne. Firma posiada własne samochody ciężarowe przez co jest w stanie zabrać jednorazowo dużą ilość odpadów nadających się do przetworzenia. Zapraszamy do zaznajomienia się z propozycją firmy dostępną na stronie internetowej.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.skup-uhowo.pl

Opinie o stronie www.skup-uhowo.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Jeżeli poszukujecie firmy, która wykona precyzyjną konstrukcję obiektu przemysłowego, posiadającą wszystkie nieodzowne w tym zakresie uprawnienia, (...)
Mamy zaszczyt przedstawić Państwu nowoczesną platformę internetową, która oferuje wynajem apartamentów na terenie miasta Krakowa. To Palace Apartments (...)
Potrzebujesz jednorazowej opinii prawnej? Bądź Kancelarii Radców Prawnych do stałej współpracy z Państwa firmą? Zapoznaj się z ofertą Kancelarii (...)
Pracownia architektoniczna PABart to połączenie pasji, rzetelności, profesjonalizmu oraz kompetencji. Zajmujemy się wszechstronnym opracowaniem projektów (...)
Firma handlowo-usługowa „Michniewski” to przedsiębiorstwo, w jakim otrzymają Państwo fachową pomoc z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. (...)
Kancelaria Radców Prawnych Borysa Boczkowskiego, Dariusza Mancewicza oraz Tomasza Parusa to spółka prawa handlowego wprowadzona do Krajowego Rejestru (...)
Niekwestionowanym liderem na rynku tkanin poliestrowych powlekanych, od lat, jest firma Joker z Częstochowy. Dzięki gamie produktów, oraz doświadczonej (...)
Marzysz o pięknych, drewnianych schodach? Wood - Pol jest firmą, której poszukujesz! Jesteśmy małą firmą rodzinną, jaka swą działalność skupiła (...)