SCENA LUBELSKA 30/32 musicale

SCENA LUBELSKA 30/32 musicale
SCENA LUBELSKA 30/32 musicale
ID wpisu: 7219
Dodano: 12.01.2013
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 605
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
178
Google
4
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Cenisz teatry niezależne? Poszukujesz ciekawych występów na warszawskiej scenie kulturalnej? Teatr scena Lubelska 30/32 funkcjonuje od 2005 roku na warszawskim Kamionku jest miejscem, które niewątpliwie Powinieneś odwiedzić. Nasze przedstawienia są różnorodne gatunkowo; odnajdziesz pośród nich m.in.: spektakle lalkowe (w większości przeznaczone dla widzów dorosłych), musical, farsę, dramat realistyczny. Zbliża je istotne miejsce muzyki i tańca oraz natchnienie tradycją, zwłaszcza powiązana z ubogimi, podstawowymi formami teatralnymi, na przykład teatrem podwórkowym. Scena Lubelska 30/32 jest instytucją nieformalną, jakiej patronuje Stowarzyszenie Pracownie Twórcze Lubelska 30/32 a w naszym budynku znajduje się dużo pracowni twórczych oraz kilka teatrów offowych, co stanowi niezwykłą atmosferę. Więcej wiadomości znajdą Państwo na stronie.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: scenalubelska.art.pl

Opinie o stronie scenalubelska.art.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Teatr Ognia z Makowa Mazowieckiego oferuje niezwykle widowiskowe i pełne emocji pokazy fireshow. Spektakle w rytm muzyki i ognia! Chcemy pokazać, że (...)
Agencja artystyczna WojArt funkcjonuje na terenie Poznania od wielu lat. Nasza praca wiąże się przeważnie z szerzeniem naszej pasji do teatru. Jesteśmy (...)
Wysoki poziom i poruszająca tematyka przedstawień od zawsze były znakami rozpoznawczymi naszego teatru, a ponieważ działamy w Poznaniu, od pierwszych (...)
Bilety do teatru na ciekawe przedstawienie nierzadko są ciężkie do zdobycia i wiążą się z czekaniem w długich kolejkach. Dla ułatwienia w zakupie (...)
Teatr im. St. I. Witkiewicza w Zakopanem oferuje Państwu niezwykłą okazję obcowania z kulturą. Jest on znany ze swoich wyjątkowych, charyzmatycznych (...)